kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Pustelnik To powiedz mi proszę do kogo Ter Stegen ma podać piłkę, jeżeli dostaje ją metr od bramki pod wysokim pressingiem, a z przodu nie ma żadnego ruchu? Ja absolutnie podziwiam Ter Stegena, że przy tylu wpuszczeniach na minę przez swoich kolegów radzi sobie tak dobrze. Każdy inny bramkarz na świecie by się zes***ł 10 razy w meczu, a On zachowuje spokój. Oczywiście zdarzają się błędy, ale to jest bramkarz do jasnej cholery a nie Messi.
0
@Lucassito I to jest właśnie spuścizna Valverde. Teraz trzeba odbudować tą drużynę.
0
@yla Nie bluźnij
5
@PatrykBarca Realowi UEFA wypłaci też 10 mln euro za straty spowodowane brakiem wpływów z biletów i praw TV.
2
@laliga40 Nie no skąd...
1
@Patry10 co tam Pep, myślę że zawodnicy mogą mieć klauzule odnośnie braku pucharów. To może być ciekawe okienko.
80
2 lata temu mógłbym się zgodzić. Rakitic zrobił potężną robotę na MS, a Modric zebrał laury.
2
Zawodnik jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Zapamiętajcie sobie to wszyscy którzy oczekują za piłkarzy typu Rafinha, Denis, czy choćby Cucurella jakichś kokosów.
0
@karci0 Wiadomo że kontuzje się zdarzają, ale nie tak poważna człowiekowi który jeszcze nie wyleczył się z poprzedniej
2
Nie jestem lekarzem i niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, ale podejrzewam że ścięgno udowe to największe i najmocniejsze ścięgno w całym organizmie. Naprawdę nie mogę ogarnąć co trzeba zrobić żeby takie ścięgno zerwać, zwłaszcza w okresie powrotu do zdrowia po dość ciężkiej kontuzji. Jak wielkie obciązenie musi to być żeby takie ścięgno się zerwało? Co robił Dembele w ostatnim okresie rehabilitacji? Ciągnął tira? Przepychał czołg? Przecież to jest człowiek który od kilkunastu lat profesjonalnie zajmuje się sportem, trenuje, chodzi na siłownię.... nie potrafię tego pojąć.
1
@mint Marnuje jak każdy. Na pewno to nie jest powód focha Messiego.
37
Bzdury nie bzdury, fakt jest taki że Messi nie podaje do Grziezmanna i to widać w każdym jednym meczu. Czasami Francuz wychodzi na "patelnię" a podanie idzie w drugą stronę.
9
VAR jest fascynujący.
2
I co to nie jest karny?!?!?!?
2
Popatrzcie krytycy Setiena ile bramek strzelał Messi za Valverde, a ile strzela teraz. Pomyślcie jaka by była nasza sytuacja jakby Messi choć ze trzy gole strzelił z sytuacji które miał. Jakby Setien miał choć 10% farta Valverde, wyniki byłyby świetne.
0
Messi wyraźnie się zaciął, oby jak najszybciej wrócił
0
My napastnika szukamy? Lepiej kupmy z 4 obrońców, każde wyjście Betisu wchodzi w nas jak w masło.
10
Druga akcja i drugi gol. Nasza obrona nie istnieje, nie ważne w jaki zestawieniu. Niesamowite.
0
Messi nawet de Jonga na gola wypuści byle do Griezmanna nie podać.
0
@Lucassito Ale popatrz w jakiej degrengoladzie jest nasza drużyna. W jak fatalnym stanie ją Setien przejął. Widziałeś jak z Bilbao grał Messi? Inny zawodnik, walczył, biegał, faulował, kłócił się... widać zabolały słowa Abidala. Francuz trafił w punkt i już przed meczem pisałem że Messi będzie walczył, czym potwierdził tylko słowa Abidala. Powtarzam, mecz z Athletikiem nie był zły, powinniśmy go spokojnie wygrać. Zabrakło tylko szczęścia. Strasznie jestem ciekawy jak będzie jutro.
0
@bixmix Za dużo w stosunku do wszystkiego. Ale mniejsza z tym, nie zmienimy tego.
1
@Fenelon Mniej kolorowo? O czym my mówimy? To tak jakbyś co miesiąc wygrywał dość sporą kumulację w lotto. Mówimy o kwocie około 17,5 miliona złotych miesięcznie. Za kopanie szmacianki. Zawsze byłem daleki od refleksji "do czego zmierza ten świat", ale czasami ręce opadają. Do tego trzeba doliczyć to co Piłkarze zarabiają poza klubem. A Messi cały czas mówi że pieniądze są dla niego nie ważne. To niech zejdzie połowę w dół, głodował nie będzie.
0
@kuz I biznes się kręci..
2
@bixmix Jakbyś mógł rozwinąć myśł to byłbym zobowiązany. Rozumiem że uważasz to za sluszne że tyle kasy zarabia?
2
@Fabik87 Kiedyś męska drużyna też tak umiała...
2
@bixmix Czyli co? Dać Mu jeszcze więcej?
13
Tak mi się rzuciło w oczy na notatniku...
Najlepiej opłacani zawodnicy w topowych ligach w Europie:
1. Leo Messi - 8,3 miliona euro brutto miesięcznie
2. Cristiano Ronaldo - 4,53 miliona euro
3. Neymar - 3,06 miliona euro
4. Antoine Griezmann - 2,9 miliona euro
Luis Suárez - 2,9 miliona euro
6. Gareth Bale - 2,5 miliona euro
Eden Hazard - 2,5 miliona euro
7. Kylian Mbappé - 1,91 miliona euro
8. David De Gea - 1,76 miliona euro
9. Robert Lewandowski - 1,66 miliona euro
Philippe Coutinho - 1,66 miliona euro.
To jest kompletny dramat, ja rozumiem kim jest Messi, ale chyba trochę przesadzamy...
12
Będę się powtarzał. Kompletnie nie rozumiem Waszego biadolenia. W meczu w Bilbao, na jednym z najtrudniejszych dla nas stadionów, mieliśmy 2 200% sytuacje, 2 razy przeciwnik wybijał piłkę z linii i nie dostaliśmy ewidentnego karnego. Czyli można powiedzieć że mieliśmy 7 dość klarownych szans na gola. Ile przy tym miał Athletic? 1?2? zwłaszcza że gol padł po samobóju. Setien orze jak może, ma pomoc w kompletnej zapaści, de Jonga który jest cieniem samego siebie, Arthura który boi się podawać (choć ostatnio coś zaczyna się z nim lepiej dziać), obronę dziurawą jak sito, a w ataku zajeżdzanego 17-latka i Grziezmanna na którego Messi ma focha. Sorry, ale nie jest winą Setiena że nie umiemy do bramki trafić.
0
@sokot Przynajmniej teraz nie muszę oglądać każdego meczu z miednicą pod ręką.
1
@ShawnC Wygrane? Z tym to bywało różnie. A wiele wygranych było też przez to że mieliśmy więcej szcęścia niż rozumu. A Setien szczęścia wybitnie nie ma.