kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Z każdą minutą wczorajszego meczu krew zalewała mnie coraz bardziej, jak sobie przypominałem jak wyglądała gra Barcelony w ostatnim czasie. Jak się widzi to tempo, tą walkę, ten pressing i zaangażowanie, dopiero widać w jak strasznej du**e i w jakiej zgniliźnie znalazła się nasza drużyna. Jak strasznie nisko upadły nasze "stare" gwiazdy i jak bardzo pociągnęły za sobą całą resztę. Czystka w Barcelonie musi być radykalna, bez tego nie ma szans na długotrwałą poprawę.
1
Ehhh kiedy ostatnio piłkarze Barcy zagrali mecz w takim tempie jak to dzisiejsze... nawet sobie nie zdajemy sprawy jak zgniła nasz drużyna :(
58
Akurat Pique bym się nie pozbywał. Przy dobrze zorganizowanej grze bez wpuszcania na miny przez naszych pomocników i Semedo Pique jeszcze dałby radę, nawet jako zmiennik.
0
@LS Wszystko może się zdarzyć
4
Chociaż Barcelona z której byliśmy dumni przez ostatnie lata się kończy, ja nie mam aż takich czarnych myśli jak większość kibiców. Uważam że jest na czym zbudować drużynę zdolną do wygrywania.
Przede wszystkim trzeba zacząć od Messiego - szacunek dla jego osiągnięć wymaga pozwolenia Mu na podjęcie decyzji co dalej - czy zostaje czy odchodzi, a jak zostaje to czy przyjmie odsunięcie od składu swoich kolegów.
Po drugie trener - byłem i cały czas jestem zwolennikiem Setiena. Uważam że bagna jakie było u schyłku Valverde, bez radykalnych zmian nie wyciągnął by nas nikt. Powtórzę się po raz 150: po klęsce w Liverpoolu ta drużyna kompletnie się posypała i ani Valverde ani Setien nie potrafili jej zebrać do kupy. Bez wywalenia kilku podstawowych zawodników nie poskłada tego nikt.
A co do składu: MATS jest niepodważalny. W obronie jednak Pique - bo nie mamy nikogo innego a On jest profesjonalistą i jak będzie miał z kim grać to się ogarnie. Lenglet - chyba nikt nie ma wątpliwości, z Bayernem nikomu nie wyszło i ciężko Go skreślać po jednym meczu. Boki obrony to wielki problem. Semedo chyba przypieczętował swój los, a Alba powinien odejść dla zasady, dla oczyszczenia. Firpo tak naprawdę nie dostał szansy.
Pomoc - de Jong, Puig, Coutinho, mimo wszystko Vidal, młody Pedri i Messi - bo to chyba jest dla niego miejsce.
Atak - Griezmann, Fati, Dembele, Trincao.
Czy skład MATS - ... Pique, Lenglet ... - De Jong, Puig, Coutinho - Messi Dembele Griezmann nie ma szans nic ugrać? Moim zdaniem ma. Musimy tylko coś pokombinować na bokach obrony. I wybić piłkarzom z głowy to, że każda piłka ma iść do Messiego. Kwestia czy Messi na to pójdzie.
0
@Arekvip Z tego co pamiętam musi minąć trochę czasu od zakończenia kariery zawodowej do możliwości kandydowania na prezydenta. Chyba 2 lata?
1
Mam nadzieję że z tej wielkiej chmury nie spadnie mały deszcz.
0
@slayer E tam... A kto niby jest w lepszej sytuacji w Hiszpanii? Może Real? Który już drugi raz z rzędu odpada z LM przed nami? (przez to lanie od Bayernu chyba wszyscy o tym zapomnieli). Ilu w Madrycie jest piłkarzy o których można powiedzieć że będą stanowili o sile Realu przez lata? 3?4? My też mamy kilku. Może Atletico? Sevilla? Valencia?
2
Jesteśmy świadkami zmierzchu najlepszej drużyny w historii piłki nożnej, drużyny która dała nam przez ostatnie 15 lat wiele radości, pucharów. Drużyna która zdominowała ligę, puchar, wygrywała Ligę Mistrzów. Przez te lata regularnie gnoiliśmy Real, wygrywaliśmy wszystko.
To musiało się kiedyś skończyć. Szkoda że tak brutalnie, ale musiało. I wszyscy o tym wiedzieli ale mimo to nikt nie był na to przygotowany.
Oby tylko teraz nastała rewolucja, mamy na kim zbudować nową drużynę.
1
Mam nadzieję że ta porażka będzie początkiem nowej Barcelony. Jak to spowoduje dymisję Bartomeu to przyjąłbym i 20-0.
1
@KrystianR a komu ten Ter Stegen niby ma podać? Wszyscy stoją (podkreślam stoją) na 30 metrze, przeciwnik podchodzi wysoko, wszyscy obstawieni. Co niby bramkarz ma zrobić w tej sytuacji? Albo ryzykować albo walić daleko.
0
@kamil9040 A myślisz że dlaczego Xavi nie chciał teraz przyjść? Właśnie po to żeby nie grać z kolegami.
0
@lukbed232 Serio obwiniasz Pique? Za to że Semedo stał sobie na połowie boiska a Pique zostawał sam na prawej stronie?
4
Jeżeli ta porażka spowoduje wybory i oczyści nasz zarząd z tych madryckich agentów to ja jestem w stanie ten mecz przeboleć. Trudno, może trzeba było aż takiej kompromitacji.
Ja się upieram że to powinno się stać po meczu z Liverpoolem. Ta drużyna od tego czasu się skończyła.
2
Jezu jacy my jesteśmy słabi...
5
Ktoś ma pretensje do Setiena? Przecież my nie potrafimy 3 podań wymienić pod presją, co tu trener ma do rzeczy?
0
Strasznie nerwowo w obronie i w wyprowadzeniu piłki. Przy takich błędach w końcu coś wpadnie
0
Szlag!!! Już 3 sytuacje zmarnowane
1
Ja pierdziele jakie jaja :DDD
0
Takie głupie pytanie: dlaczego rezerwowi mają maseczki a podstawowi nie skoro przed chwilą siedzieli w jednej szatni i pezyjechali na mecz jednym autobusem?
1
Ale oni sie spuszczają w tym Polsacie... chciałbym żeby Bayern przegrał choćby po to żeby zobaczyć ich miny.
0
Jednak trzeba mieć szczęście... Atalanta w 1/4, Lipsk w półfinale. Ktoś mi przypomni kiedy Barcelona miała taką autostradę?
0
Zupełnie nie wiem czego się spodziewać po tym meczu, wszystko w rękach Messiego.
1
Zidane dalej jest geniuszem czy już nie?
0
@cat_r37 I jest lepszy, ale jak to mówią z ch bata nie ukręcisz. Dopóki nasza starszyzna będzie grała z fochem to nawet Klopp nic z nich nie wyciągnie.
0
Patrząc na zarządzanie naszym klubem każdy będzie lepszy od Bartka
0
Trochę mi się urwał film w sprawie meczu Deportivo z Fuenlabradą, czy ktoś może w 2 zdaniach streścić o co tam chodzi?
2
Kiedyś prowadziłem tu dyskusję z użytkownikami na temat Lewisa Hamiltona i dzisiaj mamy kolejny dowód potwierdzający moją tezę. Hamilton to świetny kierowca, ale nikt wcześniej nie miał tak potężnej przewagi sprzętowej jak On przez ostatnie kilka lat. Nikt też nie ma tak potężnego farta. Szcęście tego człowieka jest nieogrsniczone, zawsze zdarzy się coś co Mu sprzyja. Nawet kapcia łapie w dobrym momencie.
1
@Comentateiro Tylko że ten cudowny Zidane nie wygrałby nic gdyby nie nasza niebywała indolencja i totalne frajerstwo. O sędziach już nawet nie wspominam.
2
Mam nadzieję że Manchester się nie sfrajerzy i ta baśń o wszechmocnym Zidanie zniknie tak szybko jak się pojawiła.