kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten Real jest nieodganiony, od porażek z Alaves i Shachtarem do zwycięstw z Sevillą i teraz z Atletico... wcale się nie zdziwię jak w następnej kolejce stracą punkty albo odpadną z byle kim w CdR.
0
@KaroLOCO Problem z tym ustawieniem jest taki że nie ma kompletnie miejsca dla Fatiego i Dembele, także Pedri i Coutinho mieliby problemy. Zakładasz mimo wszystko grę pięcioma obrońcami.
2
Ja tak się powoli zastanawiam jaka jest ta "ulubiona" pozycja de Jonga. Za Valverde i Setiena grał jako typowy DMC za dwoma pomocnikami, grywał jako jeden z tych dwóch bardziej ofensywnych pomocników, teraz za Koemana gra jako jeden z dwóch pivotów i cały czas jest coraz gorzej. Frankie przychodził do nas jako najlepszy pomocnik świata, a teraz jest sobą w 10%. Griezmann jest ciągle jednym z najlepszych napastników świata a gra na poziomie Princa. Coutinho przychodził jako klasa światowa za grube pieniądze i tak naprawdę nigdy się nie odnalazł. I ciągle się mówi że są źle ustawiani więc o co tutaj chodzi? Dlaczego nasze największe transfery są ostatnio wielkimi niewypałami? Chyba wiem dlaczego, ale lepiej nie będę pisał...
1
Malutkim pozytywem jest to że klub nie pomylił się sprzedając Arthura. Jak kręcił kółeczka i podawał do tyłu tak dalej kręci kółeczka i podaje do tyłu.
0
Ja po prostu w to nie wierzę, sędzia nie dał tam karnego, to jest sen.
1
Vamos Russel! Pokaż że wygrywać w Mercedesie potrafi każdy średnio rozgarnięty kierowca.
0
@Scyzor Ale startowali wszyscy i nikt inny go nie pobił
5
@Bykunn Oczywiście, szybciej od Williamsa da się pojechać taczką. Każdy kierowca w F1 jest wybitny w swoim fachu.
3
Russel z rekordem toru? Dlaczego mnie to nie dziwi? Strasznie się cieszę że nastąpiła taka sytuacja że Hamiltona zastąpił kierowca z końca stawki. I od razu rekord toru. To pokazuje jak gigantyczną przewagę ma Mercedes.
Hamilton jest świetnym kierowcą, ale robienie z niego GOATA to gruba przesada. Wreszcie to lepiej widać.
1
@Rust_Cohle zaczynamy zrzutkę na Inter, daję stówę na początek :)
4
Jest i 404 :) myślałem że wcześniej wskoczy
2
@Cariones serio ktoś to ogląda? :)
6
@snoopy chyba Duńczyk
0
@AxelF Myślę że jak Dembele będzie grał tak jak gra i wreszcie upora się z kontuzjami to nie będzie problemu ani z przedłużeniem kontraktu ani z ewentualną sprzedażą.
1
Szlag, człowiek chce poczytać jak kibice Realu psioczą na swoich piłkarzy to jak zwykle fioletowa pada.
4
Wszystkim naśmiewającym się z Princa przypominam że grał w takich klubach jak Borussia, Milan, Tottenham czy Schalke. W Barcelonie kompletnie się spalił, ale dajcie znać jak będziecie mieli takie "epizody".
39
Najlepszy obrazek podsumowujący ten mecz to Puig przy stanie 4-0 w 92 minucie 30 sekundzie który po faulu wyrywa piłkę piłkarzowi Dynama żeby jeszcze zagrać jedną akcję.
W tym momencie stają mi przed oczami Messi z Busquetsem ze spuszczonymi głowami przy stanie 0-1...
22
Dziwimy się że Barca gra tak słabo? Jak mamy grać dobrze skoro piłkarz wokół którego budujemy drużynę nie istnieje na boisku? Okładka Asa się nie myli. Ciężko to powiedzieć ale w tym momencie lepiej byśmy grali z Messim na ławce.
1
Błędem Ter Stegena było to że stał bardzo daleko od bramki bo nie spodziewał się że stracimy piłkę. Jak już straciliśmy to musiał bardzo szybko podjąć decyzję co robić, niestety wybrał złe rozwiązanie.
Sama decyzja o wyjściu moim zdanie dobra, nie wróciłby do bramki. Sama decyzja żeby stać tak daleko była błędna. Pech i tyle
A wszystkim tym którzy mówią o „przereklamowaniu” proponuję odstawić alkohol, narkotyki czy inne dopalacze, to niszczy mózg.
4
Najgorsze jest to, że znowu - zwłaszcza w pierwszej połowie- gramy niezły mecz i znowu tracimy punkty przez babola. Koeman ma pecha, a w tym pechu ma jeszcze pecha. Wczoraj MATS popełnił błąd, ale centymetrów zabrakło żeby mimo wszystko wślizg Mu się udał.
Atletico poza golem oddało 1 celny strzał przy naszej podobno fatalnej grze.
Niestety, jeżeli Messi się nie przyłoży to nic z tego nie będzie.
3
@Krzeczo Chyba powinieneś się zgłosić do któregoś z kandytatów na prezydenta i zaproponować wspólny projekt. Masz potencjał na dyrektora sportowego. Napisz nam tylko - o ile to tajemnica - kto i za ile kupi Pique, Busquetsa, Robeto, czy nawet Griezmanna.
3
I znowu w całkiem dobrym z naszej strony meczu strzelamy sobie sami gola
0
Dobra gra a skuteczność to akurat w tym przypadku dwie różne sprawy i trzeba być totalnym ignorantem żeby nie widzieć że Griezmann od czasu przesunięcia na środek gra dużo lepiej. Skuteczność to co innego, ale wcześniej Griezmanna w ogóle w meczu nie było. Teraz przynajmniej do tych sytuacji dochodzi, coś strzela, asystuje.
A i jeszcze jakby za mało osób to napisało i może nie wszyscy przeczytali te śmieszne żarty to ja też powtórzę: to gdzie On chce grać? na obronie? hahahaha hahaha haha ha...
5
Równie dobrze można by napisać że tracimy więcej bramek bo księżyc jest blisko Ziemi albo jest covid.
Tracimy więcej bramek bo nasza obrona gra słabo a para Busquets FdJ jest cienka jak sik pająka.
1
To tak jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości czy zawalidroga Bottas jest dobrym kierowcą.
3
@Matej A kim gralibyśmy w ataku?
4
@dawid230188 Te ironiczne komentarze w temacie "sprzedajmy młodych będzie kasa na starych" powtarzane po raz 1238907548702365405 są już tak wkurzające i nudne że moglibyście sobie dać z tym spokój...
1
To całe robienie g*wnoburzy tylko przeszkadza a nie pomaga. Trzeba mieć sporo złej woli że by nie widzieć że Griz od czasu przestawienia na środek gra dużo lepiej. Skuteczność wróci. Mam nadzieję że strzeli teraz z 3-4 gole pod rząd i ta głupia dyskusja się skończy.
0
@Naker akurat drwiny z Realu były jak najbardziej na miejscu - są cieńcy jak sik pająka. Problem w tym że my jesteśmy jeszcze cieńsi.
0
@noface E tam, widać że wszyscy tracą punkty i to w całej Europie. Jedynie Bayern trzyma formę. W Hiszpanii jeszcze wiele wiele razy czołówka będzie się potykać.