kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak ogólnie to skąd pewność że klauzula jest od 2022? Ja wiem że tak się mówiło jak Haaland przechodził do BvB ale czy ktoś widział ten kontrakt?
128
Jeżeli jest klauzula to mogą sobie nie zamierzać
0
@Matt_i1992 Akurat Pedri jest moim zdaniem bardzo bardzo przeeksploatowany i gra gorzej niż na początku. Widać że brakuje Mu świeżości i to wielkie szczęście że nie odpadł jeszcze tak jak Fati.
Młodzi powinni grać ale na pewno nie tak dużo. Jeżeli ze starszych zostanie nam de Jong i chociażby Wijnaldum, to Pedri i Moriba będą mieli okazję na ogromną ilość minut.
0
Jeżeli jakimś cudem uda się pozbyć Pjanica i Busquetsa to spokojnie Holender by się zmieścił. Puig już spadł w hierarchii i nic nie wskazuje na to żeby mógł się podnieść.
Moriba jest super ale czy można na nim oprzeć pomoc? Chyba jeszcze nie.
Powinniśmy wszystko co mamy wydać na sprowadzenie „9” a resztę uzupełnić darmowymi graczami. Nasza kadra nie wygląda tak źle.
2
Ja strasznie wierzę w Laportę. Wiem że to nie cudotwórca i nie jestem jakimś jego fanboyem, ale wierzę że to jest gość z jajami. Gość który stanie przed Halandem i powie: słuchaj młody, masz szansę zagrać w największym klubie świata u boku najlepszego piłkarza w historii. Nie chcesz? To wypier....
Podobnie z innymi: Depay, Wainaldum, Garcia, nic nam więcej nie trzeba. To naprawdę jest możliwe tylko potrzeba kogoś konkretnego a nie madryckiego agenta.
1
@formentera2017 Miałem na myśli „tryb ekonomiczny” jaki często widzimy u nas
1
Każdy się czasem myli ale Messi myli się zdecydowanie za często.
Generalnie mamy poważny problem z karnymi bo nie strzeliliśmy ich już w tym sezonie kilka - Griz, Dembele, Braithwaite, nie pamiętam kto tam jeszcze. To się wpisuje w naszą nieskuteczność z tego sezonu, kompletnie nie rozumiem dlaczego tak jest.
A Messi nigdy nie był tytanem karnych i to też jest dziwne, bo przy tak ułożonej nodze powinien mieć skuteczność na poziomie CR i Lewego.
2
Teraz wreszcie skończy się granie co 3 dni, będzie można grać bez oszczędzania.
1
@Abominacja Rozumiem że nasi trenerzy mają uczyć Messiego strzelać karne i Dembele wykorzystywać sytuacje? To chyba już za późno...
0
A takie pytanie mam do kilku użytkowników tej strony... wina Koemana czy nie?
0
@4Fabregas4 Sorry, ale nie rozumiem jak można mówić o trenerze Xavim, który w swojej krótkiej karierze prowadził tylko zespół z Kataru że świetnie rozumie grę i taktycznie przerasta kogokolwiek.
0
@4Fabregas4 To kto ma nas trenować, może ogólnie przez wszystkich oczekiwany zbawca Barcelony czyli Xavi? A może Pep wróci? No chyba że Kloppa wywalą z Liverpoolu jak straci szansę na awans do LM, a On już tylko czeka aż Laporta do niego zadzwoni i na pewno wybierze naszą drużynę.
Zejdźcie wszyscy na ziemię i cieszcie się że Koeman był w stanie choć trochę ogarnąć to bagno jakie zastał.
0
@zibiku Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne na stronie o Barcelonie bo uważam że to nie ma sensu.
Jednak jak ktoś mówi że wybory prezydenta klubu piłkarskiego są ważniejsze niż wybory w jego kraju to się z tym zwyczajnie nie zgadzam.
2
@Tatazolwinia Wybory krajowe od lat niczego nie zmieniają? Błagam, powiedz mi że trollujesz...
Jeżeli naprawdę tak sądzisz oznacza to że nie masz pojęcia o bieżącej sytuacji w polskiej polityce, także chyba nie mamy o czym gadać...
Przerażające jest to, że takich ludzi jest w Polsce mnóstwo.
5
@Tatazolwinia To alurat nienajlepiej o Tobie świadczy, podobnie jak o wszystkich polecających ten komentarz.
Ja rozumiem że jesteśmy kibicami i wszystkim zależy żeby klub miał najlepszego prezydenta, ale chyba ważniejsze jest to jak jest zarządzany nasz kraj?
39
Taki niepozorny, taki ciapowaty a tu proszę, prawdziwy ojciec chrzestny.
3
Kiedyś ręka to była ręka i sprawa była prosta. Teraz zaczynają kombinować nie woadomo po co. Kiedyś w siatkówce ktoś wymyślił że nie ma dotknięcia siatki o ile nie dotknęło się górnej taśmy - burdel się zrobił taki że trzeba było sprawdzać co drugą akcję, ale na szczęście się z tego wycofali. Mam nadzieję że te „ręcę” też ogarną.
1
A ja lubię Braithwaita. Gość zna swoje miejsce, transfer do Barcy trafił Mu się jak ślepej kurze ziarenko. Ale jak już tu jest to w każdym meczu daje z siebie 100% i teraz będzie mógł opowiadać że dzięki jego bramce awansowaliśmy do finału. Oby więcej takich ambitnych piłkarzy w drużynie.
1
Oj tam czepiacie się, zawsze mogli powiedzieć że 100% było prawidłowych, tylko kogo to obchodzi co Oni mówią?
1
To chyba nawet dobrze że przytrafiła Mu się taka lekka kontuzja. 2 tygodnie odpoczynku i regeneracji dla tak młodego zawodnika to zbawienie. I tak długo wytrzymał bez kontuzji.
1
Dobry tytuł Sportu. Da się zagrać skoncentrowanym cały mecz. Da się przestrzegać taktyki. Ciekawe czy to tylko jednorazowy wybryk.
Mi się wczoraj bardzo podobał Alba, widać że jego gra była wymyślona przez Koemana. Mimo że nie był widoczny w ataku to naprawdę zrobił świetną robotę i poraz kolejny pojawiał się jako środkowy napastnik, to nie przypadek i zabrakło centymetrów żeby zdobył gola.
0
@shoZu kulał jak schodził z trybun
3
2 niewykorzystane patelnie zwiastują gola na 1-1 za 3..2..1...
0
Ja proponuję zwolnić Koemana, to on jest odpowiedzialny za to że nasi napastnicy potrzebują 10 setek żeby strzelić gola.
0
@chosenone Nawet Marca pisze o kontrowersyjnej czerwonej
24
Ciekawe czy doczekam czasów kiedy Real przejdzie jakiś dwumecz w LM bez smrodu
3
Najlepsze: z każdym takim meczem zbliżamy się do wypie... z klubu zawodników bez ambicji, zaangażowania, chęci do gry. Jak można tak nie mieć honoru i jak można tak się kompromitować na każdym kroku?
0
@Kismeth
Rakitic odszedł nie ze względów sportowych, tylko dlatego że ktoś musiał odejść. Podobnie zresztą jak Suarez.
2
Przez tego madryckiego agenta (tfu!) Bartomeu jesteśmy kompletnie bezbronni na rynku transferowym. Haaland jest do wzięcia po okazyjnej cenie a my będziemy patrzeć jak go Real kupuje.
0
@Herbert Odejdzie Messi i Busquets i pieniądze się znajdą.