0

Znowu gol z d**y. Ile jeszcze razy będziemy się tak podkładać?

0

Znamienne jest to że w połowie stycznia na 3 miejscu w kanadyjce jest Fati, który zagrał w 7 meczach.

5

Trochę się boję Laporty. Jedzie na poprzednim sukcesie i wszyscy są przekonani że na pewno będą kolejne a to nie takie proste.

0

@Herbert i właśnie o nic więcej mi nie chodziło

0

@Tomek54321 Wiem że nie mieszkają. Ale bycie socio to określone prawa, ale też obowiązki. Chociażby - moim zdaniem - bycie do dyspozycji klubu kiedy tego potrzebuje.

0

@Tomek54321 20 tysięcy w 2 tygodnie przy katastrofie do której doprowadził Bartomeu? To jest dużo?

1

Odnoszę wrażenie że nasi socios to banda leniwych malkontentów. Przecież 2200 podpisów to nic. Jak trzeba było zebrać podpisy żeby odwołać Bartka to też ledwo ledwo się udało.

0

Żaden klub nigdy nie będzie przygotowany na odejście najlepszego piłkarza w historii, zwłaszcza takiego który w tym klubie gra całą karierę. Jeszcze niedawno mówiło się w jakiej to Real nie jest cudownej pozycji w stosunku do nas, a jak my mamy przewalone bo po odejściu starej gwardii nie będzie miał kto grać.
Patrząc jednak na skład Realu ciężko być aż tak zachwyconym - Militao, Valverde, Odegaard który ostatnio nie gra nic, i dwaj Brazylijczycy w ataku którzy mieli być tacy cudowni, a w tej chwili są o 2 klasy za Pedrim i Fatim.

3

Ponad nim chyba na łóżku piętrowym

45

Serio Alba przy prowadzeniu 4-0 w 87 minucie dostaje kartkę za dyskusję? To jest jednak dzban...

1

@pawelxbarca Nie jesteś trochę zbyt krytyczny w stosunku do 20-latka który gra u nas 4 miesiące, a ostatnio każdy mecz co 3 dni?

2

Araujo coś poważnego?

0

To jest właśnie to, przeciwnik strzela, my marnujemy

5

@Rompul I jeszcze Figo na trenera

0

@Comentateiro To nie jest odpowiedzialność wybiórcza. Ale jeżeli drużyna remisuje 1-1 mecz w którym strzały są 30-1 to nie jest to wina trenera. Jeżeli nie strzelamy kolejnych karnych to nie jest wina trenera. Jeżeli Messi "ze swojej kępki" ryje w ziemię i posyła turlającą się piłkę w środek bramki albo 5 metrów obok to nie jest wina trenera.
Zresztą o czym mówimy? Po pierwsze nie można teraz zwolnić Koemana, bo nie ma Go kim zastąpić, zaraz będą wybory i trzeba wziąć pod uwagę w jakim gnoju była nasza drużyna.
Po drugie - ta drużyna nie istnieje od 4-0 w Liverpoolu. Zwyczajnie się rozsypała i z perspektywy czasu widać że trzeba było ostrzej ją przewietrzyć.

2

@Comentateiro Chciałem przypomnieć że Barcelona stworzyła najwięcej sytuacji bramkowych w lidze, nie jest winą Koemana że nasi wszyscy napastnicy nagle zapomnieli jak się strzela bramki. Nie strzelają karnych, nie trafiają z 2 metrów, co w tym przypadku może zrobić trener?
Messi w "normalnej" dyspozycji z tych sytuacji które miał powinien mieć 20 bramek w tym sezonie, sytuacje które On marnuje są nieprawdopodobne patrząc przez jego kaliber. Nie wiem co się z nim stało bo w formie jest niezłej, o wolnych już lepiej nie wspominać. Zadaniem trenera jest doprowadzenie drużyny do tworzenia sytuacji bramkowych i te sytuacje są. Zadaniem piłkarzy jest te sytuacje wykończyć.
I nie chce tu wychodzić na jakiegoś obrońcę Koemana, ale naprawdę popatrzmy jak słabi są nasi piłkarze, jak wielu klarownych (i decydujących) sytuacji nie wykorzystują i jak wiele baboli - indywidualnych błędów których nie mieli prawa popełnić (i trener nie ma tu nic do rzeczy) - popełnili. Choćby Araujo z Eibarem czy mecz z Alaves który powinniśmy wygrać 6-1, mecz z Atletico, czy np z Cadiz.
Niestety, w drużynie jest jakiś dziwny opór i niestety coraz częściej zaczynam myśleć że bez Messiego gralibyśmy lepiej.

1

Pod Esportiu powinno być hokeiści na wrotkach a nie piłkarze.

0

@HavertzKai United na pewno będzie bardzo chętny żeby nam sprzedać pół składu

2

Ja już wiem oco chodzi, to jest zwyczajny sabotaż. Piłkarze nie chcą Koemana i robią wszystko żeby go wywalili. Popełniamy tak niewyobrażalne błędy, nie wykorzystujemy takich klarownych sytuacji, że ja już tego inaczej wyjaśnić nie umiem.

0

Jak mecz z Valladollid ma nam „przywrócić nadzieję na mistrzostwo” to chyba nie jest z nami dobrze

0

@Iberatista Kiepski, bo najlepszym graczem został Benzema (sic!)

5

Nie wiem dlaczego wszyscy uczepili się tej taktyki.
Chciałem przypomnieć, że mamy najwięcej goli strzelonych w lidze, oddaliśmy najwięcej strzałów, mamy najwięcej "ocasiones de gol" i wcale nie tracimy jakoś więcej bramek niż reszta drużyn z czołówki (oczywiście ATM poza zasięgiem wszystkich jak zwykle).
Nie jest winą taktyki że nasi zawodnicy nie trafiają z metra, nie wykorzystują sam na sam, nie strzelają karnych. Messi ostatnio marnuje sytuacje tak potwornie, że jest to aż nie do uwierzenia. Znowu wczoraj zdarzyło mu się ze "swojej kępki" poturlać piłkę w środek bramki. To nie jest tak że Messi ma mniej okazji, On zwyczajnie wcześniej miał takie same tylko dużo więcej ich wykorzystywał.
Co takiego może zrobić Koeman skoro jego teoretycznie 2 najlepszych napastników kopie się po czole, 2 młodych którzy cokolwiek grali ma kontuzję, a środkowy napastnik (mimo że strasznie chłopa polubiłem bo się stara i wyciąga 150% swoich możliwości) nadaje się co najwyżej do Levante a nie do Barcelony.
W obronie nie jest lepiej, ilość błędów indywidualnych jest potworna. To nie wynika z taktyki czy ustawienia, to są zwyczajne babole.

0

@Owen1994 De Jong zaczyna grać coraz lepiej (od 3 meczów) ale w ogólnym rozrachunku absolutnie nie spełnia oczekiwań. Czy nie taki był sens mojej wypowiedzi? Przypominam że gra u nas już ponad rok i przychodził jako zbawca pomocy, najlepszy pomocnik w Europie i król środka pola na lata.

1

Messi jest wrakiem, cieniem samego siebie. Griezmann w totalnej zapaści. Coutinho po jakiejś poprawie z początku sezonu wrócił do swojej mizernej formy. Busquets to nieporozumienie. Lenglet który grał naprawdę dobrze stracił zupełnie formę. De Jong nie pokazuje nawet połowy tego czego od niego oczekujemy. Jedyni którzy cokolwiek grali czyli Fati i Dembele mają kontuzje.

Analizując naszą sytuację zastanawiam się czy rzeczywiście nasze wyniki są aż tak fatalne, zwłaszcza że w wielu meczach naprawdę mieliśmy przewagę i tylko pech nie pozwolił zdobyć kompletu punktów.

0

Nie wiem o co chodzi z tą naszą nieskutecznością. Akurat sytuację Griza z metra jestem w stanie jakoś pojąć, bo był już we wslizgu a bramkarz lekko zmienił lot piłki. Pech, jak nie idzie to nie idzie. Ale to co zrobił Messi w akcji gdy podał do bramkarza to już jest bardzo niepokojące. Niestety bez bramek Messiego się nie uda.

55

Koeman wystawia Lengleta - źle. Nie gramy szkółką. Stawia na dwóch młodych - źle. To weźcie się KU... zdecydujcie.
Widzę że kibice najchętniej widzieliby na środku obrony Puiga, byle tylko grał.

1

Oby Messi zaczął wykorzystywać 1/4 swoich strzałów to będzie lux

0

Nie ma Ramosa? Ale gópi ten France Football

17

A wystarczyło się nie dać przecwelić Juventusowi u siebie...

1

Czy tylko ja mam ostatnio wrażenie że Messi jakoś celowo nie trafia do bramki? Z samym Juventusem mial kilka czystych strzałów ze „swojej” pozycji i nic. I tak jest od początku sezonu, Messi ma klarowne sytuacje które w normalnej formie zamieniałby na bramki.
A już te wolne to wogóle sabotaż.
Wszyscy narzekają na Koemana ale pomyślcie co by było gdyby Messi wykorzystał choć połowę sytuacji które normalnie wykorzystuje.
Jak trzeba było oddać hołd Maradonie to jakoś udało się nie klepnąć lekko w bramkarza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?