1

@martin86 Bzdura, bez odsunięcia od składu starych wyg nic się nie poprawi. Tu chodzi o złamaną psychikę drużyny jako całości a nie o indywidualne umiejętności poszczegolólnych zawodników. Uzależnienie od Messiego jest tak wielkie że reszta zapomniała jak się gra w piłkę.

1

Kolejny mecz pokazuje że ta drużyna jest martwa. Bez odejścia do reszty starej gwardii nic z tego nie będzie.
I łapy precz od Koemana, chwała Mu za to że potrafił złapać regularność przynajmniej ze słabszymi rywalami. Z tego bagna nie da się wyciągnąć nic więcej.

3

Najlepsze: Trincao strzelił dla Barcy tyle samo goli co Hazard dla Realu

0

@blondasek Bo są ogórkami?

0

@FutbolToMagia Ale z tym Konradem to już pojechałeś...

2

Nie było żadnego jeżdżenia po świecie w pre-sezonie i widać efekty. Proste jak budowa cepa.

0

Dlatego ważne jest żeby nie przeciążać tak Pedriego. Ktoś wie co się dzieje z Coutinho?

6

Nie żebym był jakimś hurra optymistą i wieścił potrójną koronę, ale patrząc obiektywnie, niech mi ktoś powie złe słowo na Koemana to ubiję.
-gra bez napastnika
-obrońcy popełniają takie błędy że można się załamać
-jesteśmy nieskuteczni jak nigdy
-Koeman chyba wreszcie uruchomił Griezmanna
-wreszcie wyciąga z de Jonga to czego nie potrafili wyciągnąć Valverde i Setien
-odzyskał Dembele, oby wytrzymał jak najdłużej
-tworzymy najwięcej sytuacji bramkowych w lidze
Naprawdę jak na tak krótki czas, tak potwornie przeładowany terminarz i ruinę jaką zastał Koeman nie możemy narzekać. Oby przyszedł w lecie jakiś porządny napastnik (a wybory są do tego dobrą okazją) i może być naprawdę dobrze.

1

Jestem przekonany że gdyby nie kontuzje Dembele byłby w piątce najlepszych piłkarzy świata. Oby jak najdłużej Go teraz omijały. Widać że ma swobodę w grze, często aż za duzą. Jak poprawi decyzje i dokładność będzoe świetny.

0

@Mily166 Trudno, jak musi iść to niech idzie. Tylko niech weźmie ze sobą Busquetsa.
Problem w tym że prawdopodobnie żeby udźwignąć FFP i limit płac PSG będzie musiało sprzedać Mbappe, a to już będzie debilizm.

1

Ma 33 lata i nie umie słowa po angielsku powiedzieć a nagle francuskiego się nauczy żeby pograć 2 lata w PSG.

1

Od dawna teierdziłem że Bartomeu jest agentem Pereza ale nie sądziłem że jest aż tak skuteczny...
To nie jest tak że nie będzie transferów, z takimi kwotami i lockdownem może za chwile nie być Barcelony w takiej formie w jakiej wszyscy ją znamy. Jesteśmy najnormalniejszym w świecie bankrutem i trzeba to ratować natychmiast.
A oni przekładają wybory bo się boją o zdrowie socios... dramat. Nie byłem zwolennikiem Laporty ale to chyba jedyny gość z jajami który rozpędzi tą bandę nieudaczników.

3

Najgorsze - krew z oczu będzie mi się lała jeszcze przez tydzień

0

Elche jest tak cienkie że już powinno być 4-0

2

A dlaczego Real nie był losowany? Mają jakiś wolny los czy co?

1

Ci piłkarze Cornelli są tak beznadziejni że aż strach. Jak my w 70 minut im gola nie możemy strzelić?

8

Najbardziej szkoda mi kibiców Alcoyano. Jedyna taka okazja żeby świętować ze swoją drużyną. A przez te popieprzone ograniczenia i światoą histerię stadion pusty.

0

@Herbert tak sobie tylko rozmyślam. Rozumiem jakby postawił na porażkę drużyny w której gra, ale na zwycięstwo chyba może?
Oczywiście zdrowo jest żeby piłkarze trzymali się zdala od zakładów bo to zawsze źle wygląda

1

@NorbiTBOB Hmmm
A to jest zabronione?

0

Ktoś mi przypomni co przeskrobał Trippier?

1

Zawsze jak ktoś nam strzela gola to prasa wyszukuje kiedy mógł do nas trafić i kiedy się nim interesowaliśmy.

2

Wiele razy już pisałem że ta drużyna nie istnieje od czasu Liverpoolu.
Teraz widać że oni stracili możliwość wygrywania.
Każdy ważniejszy mecz to kompromitacja. Po tylu wspólnych przecweleniach ci piłkarze nie nadają się do wspólnych zwycięstw.
Bez drastycznych zmian, czyli odejscia przynajmniej Messiego, Alby i Busquetsa nic z tego nie będzie.

0

@FanKFC Nie kwestionuję oceny Griezmanna, może troszkę źle to ująłem. Chodzi mi o to że przy tak zmarnowanym karnym kara musi być, 7 to dobra ocena

2

@FanKFC Niestety za to co zrobił Griezmann w karnych powinien dostać 2 noty w dół. Ja rozumiem zmęczenie, stres itd ale od zawodnika na takim poziomie można wymagać więcej. To wcale nie była sytuacja że jak nie strzeli to odpadamy, miał komfort przewagi 2 bramek i nie miał prawa strzelić w piąte piętro.

5

@BaroPodertos Wszystko to co jest napisane w opisie jest prawdą. Pytanie czy wyżej ocenić zawodnika który przez 120 minut jest zdecydowanie najaktywniejszym zawodnikiem drużyny, owszem, nie zawsze Mu wychodzi ale widać że dał z siebie wszystko i na końcu ledwo dychał. Do tego dochodzi pewny karny w trudnym momencie.
Braithwaite zdecydowanie mniej widoczny, również z błędami, zmieniony przed końcem. Podobnie jak Cracitic uważam że ocenienie Go wyżej niż Dembele nie jest sprawiedliwe.

2

@Wymyslilemtosobie Oj tam oj tam, jedna literka się omskła a Ty się czepiasz :)

0

Oby się udało w niedzielę... nasza gra wygląda trochę lepiej, widać że wraca radość i taki puchar może dać naprawdę pozytywnego kopa.

2

@darr0o Suarez wyglądał jak koń pociągowy a technike ma tak toporną że więkzość trampkarzy porusza się po boisku bardziej finezyjnie.
Poza tym podaj mi nazwisko środkowego napadtnika na poziomie który mógłby do nas przyjść.
I błagam, przestańcie już z tym „nie pasowaniem”. Kwestia jak kto się potrafi odnaleźć przy Messim i nie zwariować. I to nie jest zarzut do Messiego że kogoś lubi albo nie, ale jego pozycja jest tak dominująca że ciężko jest przy nim grać. Najlepszy przykład to Griezmann który ostatnio gra naprawdę nieźle, ale jest psychicznie skończony.

18

W wyścigu o to kto jest w większej d***e chyba jednak prowadzi Real. Nie mają żadnych perspektyw w składzie a Perez się uparł i chce wydać fortunę na Mbappe. Gdyby tylko jakimś cudem udało nam się wyciągnąć Haalanda - a podejrzewam że będzie on największą „obietnicą wyborczą” - to naprawde mamy powody do optymizmu.

6

Ambicja godna Braithwaita, takich ludzi nam potrzeba. Myślę że Koeman będzie coraz więcej korzystał z Puiga, wpuszczenie Go na początku dogrywki było dobrym znakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?