kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To może w końcu PSG wygra?
0
Real jeszcze nie umarł
0
Czy ja się wcześniej nie kapnąłem że Real ma czarne getry w tym sezonie?
1
Huk tam z Halandem, bierzmy tego Kante
2
@Krzywy95 Bartomeu.
To powinno Ci wystarczyć za odpowiedź.
0
@adambądkowski93 Wiele razy w meczu widać jak zawodnicy klną do sędziów więc chyba Marco się lekko myli
0
@RR No nie do końca, przecież gdy piłkarz danej drużyny ma pozytywa (ostatnio miał bodajże Valverde z Realu) to nikt inny na kwarantannę nie poszedł. A przecież codziennie ze sobą się widzą, trenują, biorą prysznic...
15
Niestety światem rządzą debile i ta pandemia bardzo dobitnie to pokazuje. Poziom absurdów na całym świecie zwiększa się z dnia na dzień a ich skala jest coraz większa. Pamiętacie jak na wiosnę pierwsza zaczęła grać liga niemiecka a zawodnicy mogli się cieszyć z gola zachowując odstępy? Albo to że ja i moja 4-osobowa rodzina może odwiedzić 6-osobową rodzinę szwagra, a oni mnie już nie?
To jest zwyczajnie kolejny przykład idiotyzmu władz, idiotyzmów w których te władze się prześcigają.
12
@Jacu327 Przecież to ma głęboki sens. Jak piłkarze są w szatni to nie muszą mieć masek, na boisku też, ale ci co siedzą na ławce rezerwowych muszą już mieć maski i trzymać dystans. Piłkarze mogą się spotykać codziennie na treningach, mogą podróżować jednym samolotem/ autobusem, ale towarzysko już spotkać się nie mogą. Czego nie rozumiesz?
0
@mkord E tam, mi się najbardziej podobał zapis, że jak ręka powiększa powierzchnię ciała to jest karny, jak jest przy ciele to nie ma karnego.
Pomyślcie, jakby to zdarzenie miało miejsce na połowie boiska to w 100% sędzia odgwizdałby rękę. Tam by się nie zastanawiał czy chciał, nie chciał, miał czas, nie miał... To niby dlaczego nie można jej odgwizdać w polu karnym? To jest jakaś inna ręka? Przecież to absurd.
2
Już niedawno pisałem że władze robią wszystko żeby utrudnić sędziom życie jeżeli chodzi o rękę w polu karnym. Kiedyś ręka to była ręka i już, a teraz trzeba analizować czy miał czas na reakcję, czy chciał zagrać ręką, czy upadał, leżał itd. Każde pole do subiektywnej oceny sytuacji daje pole do kontrowersji.
Dla mnie karny oczywisty, ręka nie była przy ciele i umiemożliwiła wykonania podania, ale w myśl przepisów sędzia może się wybronić bo rzeczywiście było blisko do piłki.
Karny na Pedrim też oczywisty, moim zdaniem powinni wprowadzić w Hiszpanii coś w rodzaju „challengu” czyli formy zmuszenia sędziego do podejścia do monitora.
Faulu na Ter Stegenie chyba bym nie gwizdnął, Niemiec wyraźnie się zagapił, ale fakt faktem kontakt był. sytuacja 50/50
2
W tym sezonie nie strzeliliśmy połowy karnych (4 na 8 w lidze a w pucharze tez pudłował Dembele i chyba Brightwaite). Przecież to jest niedopuszczalne. Podejrzewam że jak ja bym stanął i walił ze szpica w okno to bym miał podobną skuteczność.
0
@HypeR na pewno nie
5
Pedri... serio?
8
Nasze panie mają więcej jaj niż panowie, super osiągnięcie.
1
@yla A co ci Pique zawinił? Jeden z bardzo nielicznych w tej drużynie który ma jaja i walczy do końca.
0
@Herbert To dlaczego czasami powtarzają nawet jak padnie gol?
0
Ja tak się zastanawiam dlaczego tym razem nikt nie powtarza bredni o jakimś „zjedzeniu taktycznym” w meczu z Granadą. Niby dlaczego z Realem przegraliśmy taktycznie a z Granadą nie? Już Wam odpowiadam: w obu meczach zwyczajnie daliśmy się ograć (nie chcę tu używać odpowiedniejszych słów) bo naszym piłkarzom plączą się nogi w decydujących momentach. Myślałem że po Bilbao przyjdzie jakaś odmiana ale widzę że to był tylko wyjątek potwierdzający regułę.
I tak jak już pisałem ostatnio: postawiłbym kasę na to że wygramy z Valencią i Atletico a mistrzostwo przegramy z Celtą. Obym musiał to odszczekać.
5
@Harnas2 A jakie to ma znaczenie czy zasługiwaliśmy? Była szansa (dalej jest) to wygrać a my ją zaprzepaściliśmy, przynajmniej na razie. To jest właśnie niestety barcelońskie myślenie. Daliśmy du..? E tam, nie szkodzi i tak nie zasługiwaliśmy. Co to w ogóle za gadka? Przegrywamy u siebie praktycznie pełnym składem z osłabioną Granadą, która wcale nie zagrała jakiegoś super meczu a Ty ich usprawiedliwiasz? Zastanów się co piszesz.
Czy Real zasłużył na wygranie 3 LM z rzędu? Po tym jak się ślizgali w drodze do ich zdobycia, po tym jak ich prawie eliminował Szachtar Donieck? To był najsłabszy Real od lat, grali jedno wielkie g...no a wygrywali, bo była szansa i się zmobilizowali.
A my stoimy jak te ostatnie łajzy z Granadą.
Uniosłem sie ku jego mać.
0
@michal1899 Akurat Pique przynajmniej coś próbuje zrobić, zawsze walczy do końca niezależnie w jakiej sytuacji jest drużyna
3
Po porażkach w ostatnich latach wielokrotnie tu pisałem że ta drużyna jest martwa i że nie wiedzą już jak wygrywać. Ten rok mógł napawać jakąś nadzieją, pewnie wygrany finał pucharu, odrobione straty w lidze, już myślałem że kupując napastnika da się jeszcze coś tutaj zbudować.
A tu nagle przychodzi takie coś. Ja już naprawdę nie wiem co mam myśleć. Przecież to nie jest tak że Granada zagrała jakieś cuda, że bramkarz miał dzień konia. My zwyczajnie oddaliśmy ten mecz bez żadnej walki, podobnie jak oddawaliśmy ważne mecze przez ostatnie parę lat.
Dramat.
Mistrzostwo nie jest stracone, założę się że Real i Atletico straci jeszcze punkty. A ja potrafię sobie wyobrazić że wygrywamy z Valencia i Atletico, jesteśmy liderem, a w końcówce dajemy du.. z Celtą u siebie. Może jednak Messi musi odejść żeby zacząć wszystko od nowa?
3
A to jest jakieś obraźliwe?
0
Najgorsze: Messi chyba już nie umie wygrywać :(
2
Kiedy myślisz że jest jeszcze iskra w tej drużynie, że jeszcze umieją wygrywać, przychodzi coś takiego. Dramat, wstyd, kompromitacja.
7
@Midast
Porównujesz poziom chamstwa tutaj i na stronie Realu? To chyba dawno tam nie byłeś... znajdź mi na szybko gdzieś z tej strony (nie mówię o Rambli bo to jest nie do ogarnięcia) jakiś wpis, komentarz, gdzie jest złośliwie przekręcona chociażby nazwa Real, gdzie są wyzywani od frajerów, oszustów itd.
14
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tylu negatywnych komentarzy. Skąd te ataki? Nie chcesz - nie płać, nie lubisz Rambli - nie wchodź (sam bardzo rzadko tam bywam). A tu jakieś pretensje, o co chodzi? Nie pasuje ci strona - znajdź sobie inną, dżizas...
Ja tu jestem od kiedy pamiętam, macie moje wsparcie.
0
Czy dobrze zrozumiałem? Jeżeli wesprę przez 3 miesiące to przysługują mi benefity. Czyli jednym słowem jak wezmę „primer” na 3 miesiące to wyjdę na tym lepiej niż „Barce B” na stałe. Chyba nie powinno tak być?
1
Nie wiem dlaczego przy ocenach zawsze jest tak, że jak obrońca przegra pojedynek 1-1 to to jest błąd obrońcy, a jak napastnik wygra 1-1 to to jest jego dobra akcja.
To że ktoś da się „okiwać” to nie zawsze jest błąd, zwyczajnie dobra akcja atakującego.
1
Ja bym powiedział „w końcu”
2
Mamy końcówkę Tou de France. Zostały nam 3 górskie etapy (w tym 1 królewski) a później już zjazd w dół i pilnowanie żeby przyjechać w grupie i się nie wywrócić.