kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak w burdelu nie idzie to sie zmienia ku a nie firanki.
Niestety nasi piłkarze kolejny raz pokazali że po wielokrotnych historycznych kompromitacjach nie ma już dla nich nadziei. Messi jak zwykle zniknął, Alba to samo, szkoda mi tylko MATSa bo nie zasługuje na tracenie tylu bramek i na takie traktowanie przez kibiców.
Dopóki co najmniej 2-3 piłkarzy ze starej gwardii nie odejdzie to nic z tego nie będzie, choćby nie wiem kto przyszedł w miejsce Koemana. Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem jego zwolnienia, rozważyłbym to tylko w jednym przypadku: Klopp.
4
@blaugrana_36 Obwinianie Koemana za ostatnie porażki jest kompromitacją, wstydził byś się takie pierdoły pisać
4
To jest nie do uwierzenia jak łatwo jest nam strzelić gol. Niewyobrażalne, kompletnie nie wiem co się dzieje...
2
@Cobra303 8 mln euro za drugie miejsce nie leży na ulicy
0
Jak Puig będzie w składzie to Rambla oszaleje
3
@CarloCule Uważam Messiego za najlepszego piłkarza w historii. Ale ile razy w ciągu ostatnich 3-4 lat pociągnął drużynę jak tego potrzebowała? Kapitan z niego jak z koziej dupy trąba.
10
Od początku mojego kibicowania Barcelonie - a będzie tego juz ponad 20 lat - bywały lepsze i gorsze czasy. Nigdy jednak nie byłem tak smutny, rozgoryczony i zły na naszą drużynę. Zero ambicji, zero walki, zero koncentracji. Wszystko co jest do przegrania przegrywamy (wyjątek to oczywiście Bilbao).
Można było wygrać z Juve na wyjeździe, ale jak przyszła presja w rewanżu i wystarczyło nie przegrać zbyt wysoko to się nogi plątały. Superpuchar w plecy, wszystkie ważne mecze w plecy. Nawet rewanż z PSG pokazał że można jak już było pozamiatane. Teraz jak mieliśmy mistrzostwo na wyciągnięcie ręki zdobyliśmy 2 punkty na 9 możliwych. Nawet rewanż w pucharze z Sevillą był na farcie bo nasi już się poddali.
Nie trener jest tu winny, nikt tutaj nie pomoże. Ta drużyna jest skończona i bez gruntownej wymiany nic z tego nie będzie. Messi i Busquets muszą odejść i mówię to z ciężkim sercem.
1
@slayer No tak, przecież trenerzy Granady i Levante "zjedli Koemana taktycznie"... przekazali piłkarzom że gra się cały mecz a nie tylko połowę.
32
A co szatnia myśli na temat ruszenia dup i np utrzymania wyniku 2-0 z Levante albo wygrania z Granadą?
3
Naprawdę nie mogę uwierzyć w to, że ktokolwiek jeszcze zrzuca winę na Koemana za poczynania naszej drużyny. Serio? Obserwując grę naszych zrzucacie jeszcze winę na trenera? Widząc te zapaści w decydujących momentach począwszy od meczu z Romą? Zauważcie że jak nie ma ciśnienia to gramy lepiej. Z Juve potrafiliśmy wygrać, w rewanżu wystarczyło nie przegrać zbyt wysoko. Z Granadą byliśmy już mistrzami. Z Levante mieliśmy szansę na lidera.
Ta drużyna jest martwa, piszę to po raz kolejny.
I Messi niestety jest martwy.
1
@Czarny19 A kogo miał wpuścić? Pjanica?
17
Ja tak na dobranoc chciałem tylko przypomnieć, że nasi piłkarze zarabiają najwięcej na świecie.
2
Ja nie wiem, ile razy można się sfrajerzyć w jednym sezonie? Jak te patałachy mogą w lustro spojrzeć?
1
Ta drużyna to pośmiewisko.
0
Tutaj akurat ma rację, przecież wiadomo że w tym momencie nic z tego nie będzie, w 3 nie będą grać. Dziwi mnie bardzo że nadal wszyscy w tym trwają.
0
@KibicBarcy84 Ja do Koemana nic nie mam, zastał kompletny gnój
4
Xavi głupi nie jest. Oczekiwania w stosunku do niego są tak strasznie wygórowane że mam wrażenie że większość mysli że jak Xavi przyjdzie to od następnego dnia zrobi nam tu dream team. On o tym wie, dlatego wcale się nie zdziwię jeżeli jeszcze dlugo Go tu nie zobaczymy.
0
@MesQueUnClub_87 I masz rację, tylko tak naprawdę nie wiemy jakie są wymagania a na ile to jest gra Raioli.
2
@MesQueUnClub_87 Właśnie takich ludzi, którzy myślą że są najlepsi, nam potrzeba. Jak Liverpool strzelił drugiego gola to nasi panowie jedynie mogli zdjąć majtki i sie wypiąć. Potrzebujemy mentaności zwycięzcy.
Dlaczego Cristiano w decydujących momentach strzelał bramki? Dlaczego walił hat tricki w jak to było najbardziej potrzebne? To przypadek?
24
Aguero nie, Depay nie, Martinez nie, to weźcie podajcie nazwisko piłkarza który ma poziom i jest do kupienia. Tylko bez Barcy B, błagam.
1
@ksawizimens Koeman przewalił? Wystarczyło żeby naszym grajkom chciało się wygrać z połową Granady u siebie.
2
Naprawdę ktoś ma wątpliwości co do tego karnego? Gość skacze z ręką w bok, przecina lot piłki, a do tego idzie kontra. Przecież to jest karny tak ewidentrny jak tylko może być. Dobrze że sędzia wytrzymał presję.
Nie wytrzymał jej jednak w przypadku Casemiro którego powinien wywalić za wejście w Rakitica.
A Kroos jak to On i cały Real. Farfocel w odpowiednim momencie.
1
@Tomek54321 A bicek to część ręki czy nogi?
1
@Kamiloza91 Jego to już dawno na boisku nie powinno być
1
Ktoś widział co tam się odwaliło w meczu Celty że 2 czerwone na raz poszły?
10
I dobrze że ta saga się kończy, przynajmniej jest pewne że do nas nie przyjdzie i można się zająć transferem napastnika.
3
@krzyrzak69 Teraz to akurat Real ma wszystko w swoich rękach więc nie wiem skąd Twój pomysł gratulacji dla Atletico.
2
Przegramy mistrzostwo przez z mecz z osłabioną Granadą u siebie, gdzie już mieliśmy wszystko wystawione na tacy. Nie wiem jak tak można.
0
No to Panie Florentino, jak masz jakieś asy w rękawie to czas je wyciągnąć.
1
Trochę się dziwię że te 3 kluby nadal trwają przy SL. Przecież wiadomo że jak cała reszta się wycofała to i tak nic z tego nie będzie. Chyba wszyscy przespali moment na wycofanie się zaraz po odejściu większości klubów z jednoczesnymi procesami za złamanie umowy.