kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ali094 A kto ma być tym kapitanem? Messi? Może Busquets który umie tylko spuścić głowę? Albo Alba który od lat zawala w najważniejszych momentach?
6
Jak czytam te wszystkie komentarze to nie wiem czy myślimy o tym samym Pique, jest więcej niż 1 w drużynie?
Po 1. nikt w tej drużynie nie ma takich zdolności przywódczych, takiej charyzmy i autorytetu jak Pique. To On powinien być kapitanem a nie Messi i Busquets którzy kompletnie się do tego nie nadają
Po 2. On już nie musi grać, więc pisanie że "brzytwy się chwyta" itd jest idiotyzmem. Pique jest milionerem który zajmuje się wieloma rzeczami więc pieniądze które dostanie z Barcelony będzie miał na waciki.
po 3. doświadczony stoper jest potrzebny w każdej drużynie, zwłaszcza że w awaryjnych momentach Pique można nawet wystawić w ataku, bo ma siłę i technikę na pewno lepszą niż Braithwaite.
po 4. Porównajmy Go do Umtitiego. Pique jako pierwszy wyszedł z inicjatywą że obniży kontrakt a Umtiti siedzi cicho i bierze kasę, ale to na Pique spada krytyka, chociaż zarabia mniej (poprawcie mnie jeśli się mylę) albo przynajmniej podobnie, a piłkarsko jest lepszy.
2
@Ali094 Ty chory jesteś czy przygrzało za mocno? Rozumiem że Pique najlepsze lata ma już za sobą ale napisanie "zero ambicji i zaangażowania" o jedynym gościu w tej drużynie który ma jaja i który powinien być jej kapitanem jest tak głupie że aż mnie zamurowało.
2
@stone80 A co ma mówić Panie Pedri i Mr Messi?
10
Lahoz jak chce to potrafi, gorzej jak Mu coś odwali i zaczyna być negatywną gwiazdą meczu. Chociaż trzeba przyznać że ostatnio zdarza się to rzadziej niż kiedyś.
0
@Szklaner Ja nic nikomu nie wypominam niech sobie zarabia ile chce i wydaje na co chce.
Ale jak wybiera oferty tylko ze względu na pieniądze (po raz kolejny powtarzam, może woleć PSG czy jakikolwiek inny klub bo są lepsi od nas, mają lepsze miasta itd) to jest dla mnie zerem. Takie moje prawo.
0
@Durbi Jeżeli tak to nie mam pytań.
0
@Krystian1588 , @Turio Bzdura, nie można porównywać wypłaty w milionach do wypłaty w tysiącach. Wijnaldum od około 10 lat zarabia dużo więcej niż jest w stanie wydać, a jak ma choć odrobinę oleju w głowie to inwestuje i zarabia. Ilość zer ma znaczenie i to wielkie.
Zarówno Wijnaldum, jak i jego dzieci i wnuki nie muszą się już martwić o pieniądze oczywiście o ile nie wydaje wszystkiego z dnia na dzień.
31
Naprawdę nie rozumiem piłkarzy którzy generalnie srają pieniędzmi, a wybierają ofertę pod względem zarobków. Naprawdę dla takiego gościa decydujące jest to czy będzie zarabiał 5 czy 8 mln na sezon? Przecież od pewnego momentu to zwyczajnie bez znaczenia.
Oczywiście Wijnaldum może woleć PSG czy jakikolwiek inny klub z racji sympatii, ale ze względu na zarobki takiego wyboru nie pojmuję.
2
Akurat w przypadku Moriby dobrą opcją byłoby przedłużenie kontraktu i wypożyczenie w Hiszpanii. Nawet jeżeli Koeman będzie Go czasem wpuszczał to i tak to będzie za mało.
0
@Kamilb1988 Akurat to nie ma znaczenia bo piłkarze zawsze negocjują pensję netto, podatki płaci klub.
1
@socha Ale statystyki w reprezentacji miał świetne
6
Mówcie co chcecie ale Depay nas naprawdę może bardzo mocno zaskoczyć. Widać że gra z Koemanem Mu pasuje.
5
Cudowna decyzja, najbardziej zawzięty zawodnik w drużynie powinien być kapitanem.
0
Przyznam że nie zdawałem sobie sprawy że Aguero wykręcił aż takie liczby w Anglii
8
@l0Messini A to nie pierwszy prawdziwy?
0
@equwesta No dobrze, ale w artykule jest napisane że formalnie żaden klub nie wystąpił z Superligi. To że większość to powiedziała to nic nie znaczy.
Czyli wywalą z LM 15 największych klubów?
2
@Brashearr Eh ten Polsat zawsze się właduje...
0
Jest gdzies w TV Euroliga?
0
@robimen12345 Ty tak na serio? Kompletne głupoty piszesz. To może ściągniemy Puyola z emerytury bo będzie nadrabiał inteligencją i ustawieniem?
Busquets idealnie pasował do tiki taki, gdzie wysokim presingiem i totalną dominacją mogliśmy sobie pozwolić na granie bardziej stacjonarne.
Popatrz kto teraz wygrywa LM: silny fizycznie Liverpool, solidny młody Bayern, fenomenalna fizyczna wybiegana Chelsea. Gdzie nam do nich?
4
Nie wiem czy się śmiać czy płakać czytając te komentarze. Wszyscy chcą żeby nasza drużyna zaczęła grać ale 33 letniego zarabiającego pierdylion euro Busquetsa to zostawmy, Albę w sumie też bo się rozumie z Messim (chociaż bezpośrednich asyst Alba do Messiego miał pewnie z 2-3 w tym sezonie) i w ogóle sprzedajmy Roberto i Umtitiego.
Tylko przypomnijcie sobie jak grał Alba i Busquets jak przegrywaliśmy z Liverpoolem i Bayernem, jak grali w końcówce sezonu kiedy mistrzostwo mieliśmy na srebrej tacy.
Oglądnijcie sobie Chelsea i zobaczcie jak się trzeba ruszać żeby wygrać LM. I teraz postawcie tam w Chelsea Busquetsa...
1
@robimen12345 OK, to dalej będziemy sobie gnić. Sprzedamy Roberto i może Coutinho (który i tak nie grał praktycznie cały sezon) i fest mi rewolucja. Niestety bez radykalnych rozwiązań rewolucję możemy sobie wsadzić i cieszę się że nasz zarząd to widzi. A na DMC spróbowałbym Pedriego, fakt że może warunków fizycznych nie ma (Busquets też nie ma, jest tylko wyższy) ale ma inteligencję i potrafi przewidywać 2 ruchy do przodu, stąd tyle odbiorów w tak młodym wieku. Możemy też zbliżyć się do 4-2-3-1 z bardziej defensywnymi Pedrim i de Jongiem, rozwiązań jest dużo. Busquets jest dla mnie pierwszy do odstrzału.
4
Czy Wy naprawdę nie rozumiecie że musimy się pozbyć Busquetsa tylko po to żeby się go pozbyć? Przecież tu nie chodzi o poziom sportowy. Co z tego że Busquets jest ciągle jednym z najlepszych DMC w 8 na 10 meczach skoro w tych dwóch najważniejszych nie istnieje? Spuszcza głowę i koniec. Podobnie Alba, który ostatnio zawala nam po kolei wszystkie "finały". Akurat na miejsce Alby nikogo nie mamy więc nie możemy Go sprzedać (tym bardziej do Atletico), ale to jest przedstawiciel tej starej, wypalonej i wielokrotnie skompromitowanej starej gwardii, z której musimy oczyścić Barcelonę.
3
Jak się patrzy na intensywność z jaką gra Europa i na naszych grajków w ostatnich meczach ligowych to tylko siąść i płakać
8
Mówcie co chcecie ale Arabom nie jest dane wygrać LM
0
Laporta może nie jest cudotwórcą, ale jestem pewny że On i jego ekipa zrobi wszystko co można żeby poprawić sytuację klubu.
Za jakie grzechy ten Bartomeu się tu zjawił?
0
@Cobra303 Bogiem nie jest a skład na papierze ma najlepszy w lidze. Problemem jest to że ten skład po raz kolejny okazał się być grupą frajerów która po raz kolejny, kolejny i kolejny pokazała że w decydujących momentach się pali i głupieje.
Jakby to się stało raz to mógłbym winić trenera. Ale stało się to z Romą, Liverpoolem, Bilbao, Sevillą, Juventusem, Granadą, Celtą, Levante.. wymieniać dalej? Aż się dziwię że wygrali w PK ale tam Athletic był tak słaby że już nie dało się nie wygrać.
I najgorsze jest to że wszystkie te drużyny które wymieniłem w tych feralnych meczch wcale nie zagrały jakichś cudów. My zwyczajnie byliśmy tak beznadziejni że wystarczyło wyjść i nas zdemolować.
6
@Azi No tak, przecież trenerzy Granady i Celty „zjedli Go taktycznie” a przy wyniku 2-0 z Levante Koeman kazał naszym zawodnikom się położyć. Jego wina, jego wina, jego bardzo wielka wina.
1
Zaczęło się wyszukiwanie błędów Umtitiego na youtubie... poszukać Wam błędy Puyola?
0
@Lucassito Tragiczny sezon Realu i Atletico mówisz? Aż poczytałem ile punktów miała czołowa trójka La Ligi w ostatnich latach i wyniki są takie:
17/18 93 79 76 (to był nasz sezon (prawie) bez porażki)
18/19 87 76 68
19/20 87 82 70
20/21 86 84 79
Jak widać mistrz w ostatnich 3 latach zdobywał tyle samo punktów a druga i trzecia drużyna zdobyła w tym sezonie więcej (i to znacząco więcej) punktów niż przez 4 ostatnie lata. Dodatkowo my na trzecim miejscu zdobyliśmy więcej punktów niż trzecie drużyny z ostatnich 4 lat.
Fatalny sezon Madrytu? Bylibyśmy mistrzem, gdyby nasi piłkarze nie dali du z Granadą Celtą i Levante i to nie jest na pewno wina Koemana.