kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drugi koszyk jak zwykle mocniejszy niż pierwszy.
Mam nadzieję że do Koemana choć raz uśmiechnie się los i nie trafi na Bayern City albo Chelsea z pierwszego. Chłop ma cały czas pod górę.
0
@Lucassito Porównywanie tutaj sytuacji Messiego i Umtitiego jest zupełnie absurdalne. Nikt z klubu Messiego nie wypychał, zwyczajnie nie dało się Go zakontraktować właśnie przez ludzi pokroju Umtitiego.
Błędem klubu było to, że nie zmusili Go do leczenia operacyjnego, no ale wtedy rządził Bartek więc wiadomo... A tak to klub finansował jego leczenie, płacił Mu za nic ogromne pieniądze, a On był nieposłuszny bo sam sobie wybierał jak się chce leczyć, co oczywiści było długie i nieskuteczne. Teraz jest wrakiem piłkarza który podpisywał kontrakt, nie daje nawet 10% tego na co się umawiał z klubem, a Ty piszesz że Mu się należy. Sorry, ale w prawdziwym życiu albo spełniasz polecenia pracodawcy albo wylatujesz z roboty. A Ty piszesz że bardzo dobrze robi, zastanów się trochę. Doi klub za siedzenie na trybunach bo jest zwyczajnie za słaby żeby się złapać w składzie.
Do tego dochodzi zwykła przyzwoitość i pomoc klubowi w ciężkich czasach, ale z przyzwoitością wśród piłkarzy akurat dobrze nie jest, bo w 90 % to buraki i tępe dzidy które umieją tylko kopnąć w piłkę (i to nie zawsze).
Szlag mnie trafia jak czytam takie głupoty...
4
@WiernyKibic111 Wolę wygrać mistrza po wyścigu żółwi niż zająć 3 miejsce po wyścigu sprinterów. Ty nie?
0
Kolejny wyścig żółwi mówicie? Pozwolę sobie wkleić mój komentarz z maja, bo chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę ile punktów zdobywały drużyny w poprzednich sezonach.
Tragiczny sezon Realu i Atletico mówisz? Aż poczytałem ile punktów miała czołowa trójka La Ligi w ostatnich latach i wyniki są takie:
17/18 93 79 76 (to był nasz sezon (prawie) bez porażki)
18/19 87 76 68
19/20 87 82 70
20/21 86 84 79
Jak widać mistrz w ostatnich 3 latach zdobywał tyle samo punktów a druga i trzecia drużyna zdobyła w tym sezonie więcej (i to znacząco więcej) punktów niż przez 4 ostatnie lata. Dodatkowo my na trzecim miejscu zdobyliśmy więcej punktów niż trzecie drużyny z ostatnich 4 lat.
Fatalny sezon Madrytu? Bylibyśmy mistrzem, gdyby nasi piłkarze nie dali du z Granadą Celtą i Levante i to nie jest na pewno wina Koemana.
3
Tak tu wszyscy biadolili że zremisowaliśmy z dobrze dysponowanym Athetic a tu pyk, Real traci 3 gole i remisuje z Levante. Będzie dobrze w tym sezonie, róbcie screeny.
8
@HypeR Ta, zwłaszcza że do tej pory grał w Bacelonie B w trzeciej lidze. Rzeczywiście transfer do Bragi byłby dla Niego upadkiem.
3
Po takim trzęsieniu ziemi 4 pkt w 2 pierwszych trudnych meczach to nie taki zły wynik. Wczoraj pierwsza połowa fatalna, druga trochę lepsza i nawet była szansa na strzelenie na 2-1.
Wczoraj Garcia, Dest, Alba, Busquets(!!!) kompletny dramat. Pedri przemęczony, de Jong widoczny bardziej w defensywie. Jak więc mamy wychodzić z skoro 5/7 zawodników z obrony i pomocy gra fatalnie? Generalnie Pedri dla mnie nigdy nie będzie Iniestą, za mało ciągu do przodu, za mało odwagi. Jest świetny, ale widziałbym go bardziej z tyłu, bo ma dar patrzenia 2 kroki do przodu i przechwytywania piłek, coś jak kiedyś Busquets.
Wystawiając Pedriego jako najbardziej ofensywnego pomocnika moim zdaniem tracimy.
2
Duża część kibiców chciała swego czasu powrotu Neymara, tak tylko przypomnę.
A Moriba ma wielki potencjał, jak się okaże że się bardzo rozwinie to warto by było Go odkupić choćby tylko po to żeby drożej sprzedać.
4
Przecież nie jest możliwe żeby Lipsk dał Mu tyle ile chce.
Niemniej jest to świetna drużyna do rozwoju i powinniśmy zadbać o klauzulę odkupienia.
0
@pluszek Pani Julia nie jest winna temu że niektórzy użytkonicy tej strony są niedoj…, znaczy niemądrzy
0
@FCB24 A mimo tego w Realu nie daje rady mimo tego że średni wieku ich pomocników to 49 lat.
40 mln w pandemii to bardzo dużo.
0
Real sprzedaje Odegarda za 40 mln do Arsenalu. Serio? To my nie możemy się pozbyć piłkarzy za darmo a obi sprzedaą wieczny talent który coś nie może wystartować za 40 mln?
0
@Magicc89PL To zależy do kogo Go porównujesz i czego oczekujesz. Dla mnie Roberto prezentuje w miarę solidny stały poziom. Kto z naszej obrony (bo tam przecież głównie gra Roberto) prezentował równiejszy poziom? Może Semedo? Lenglet? Mingueza? Alba i Pique też zawalali mecze.
2
Czepiacie się. Fakt że Roberto ostatni sezon miał słaby, ale czy ktoś w Barcelonie miał dobry? Nie można mieć w drużynie samych gwiazd, taka zapchajdziura zawsze się przydaje zwłaszcza że od biedy może zagrać na połowie pozycji. Do tego nie narzeka i umie się uruchamiać w ważnych meczach.
0
@woro1 Z tym Griezmannem przesadzasz. Goleadorem nigdy nie był i nigdy nie będzie. Miał trudny strzał i poprzeczkę, pracował, walczył. Trzeba pamiętać że to On rozprowadził akcję na 4-2 co ostatnio nawet Messi zawalał.
Ciężko wymagać żeby Francuz od początku wszedł w buty Messiego, dajmy Mu trochę czasu.
0
Tak się zostaje legendą
0
Serio dalej bez kartki dla tego goscia?
5
Oho, zaczyna się cudowne sędziowanie. Jak można za to kartki nie dać?
0
@Norbi2021 Szkoda że nie wytłumaczyłeś…
12
Ja nie do końca rozumiem o co jest ten płacz. Chyba wszyscy zapominają że Messi ma 34 lata i odszedłby jak nie teraz to za rok, jak nie za rok to za dwa. A tutaj biadolenie jakby świat się skończył.
Tak, Messi to najlepszy piłkarz w historii ale trzeba żyć dalej. Ile to razy wszyscy tu mówiliśmy że Messipendencja jest tak ogromna że szkodzi klubowi. Sam wielokrotnie pisałem że z Messim nie wygramy już LM bo po porażkach z Romą i Liverpoolem drużyna jest skończona i zablokowana. Nie pamiętacie już końcówki sezonu? Do mistrzostwa wystarczyło wygrać kilka meczów z pasterzami a my zdobyliśmy 2 pkt na 12 (o ile się nie mylę). W PK też ciągnął nas Griezmann. W superpucharze też.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Messiemu trzeba zrobić piękne pożegnanie i gramy dalej, Real i Atletico nie jest lepsze niż w poprzednim sezonie.
A z kapitan był z Messiego jak z koziej dupy trąba, bądźmy poważni…
2
@macio_944 13 posterunek miał złą opinię bo Pazura robił z siebie durnia. A Miodowe Lata to najbardziej niedoceniany polski serial ostatnich 30 lat, teksty mają tam świetne, ale co aktorzy to aktorzy.
1
@Aveiro Akurat pisząc to nie myślałem o zdjęciu tylko pisałem o własnych odczuciach i myślę że wielu z nas tak ma.
Już od dawna miałem wrażenie że z Messim pewnego poziomu nie przeskoczymy.
1
A może i łzy i ulga jednocześnie?
12
Ten Bartomeu to naprawdę agent Pereza. Czy jest coś czym nie zaszkodził klubowi?
1
Niech idzie, prędzej czy później i tak to nastąpi. A dzięki temu do nas przyjdzie Haaland.
0
Szkoda Umtitiego. Gdyby ktoś przemówił Mu do rozsądku i zmusił do operacji to pewnie byłby jednym z najlepszych obrońców świata.
3
@LeoMessiah Oczywoście że to nie wina Messiego, dotarłem do nagrań z negocjacji kontraktu.
Bartomeu: Dobra Leo, to teraz jeszcze Ci wpiszemy 39 mln euro bonusa.
Messi: no co ty, Bartek, już mi wystarczy.
B: wpiszemy, zarobisz więcej
M: ale ja nie chce!
B: albo wpisujemy albo nici z kontraktu i możesz sobie iść do PSG
M: no dobra, niech już będzie…
0
@Nathan Wyjątek i pech? Z takim składem powinni być mistrzem już w marcu.
8
Od dawna narastało we mnie przekonanie że jakiej drużyny byśmy nie stworzyli to z Messim pewnego poziomu byśmy nie przeskoczyli.
Może to i lepiej że mamy "terapię szokową"? Powiem tak, Ligi Mistrzów i tak nie wygramy w tym sezonie niezależnie czy Messi jest czy Go nie ma. Trzeba walczyć o podwójną koronę, a to patrząc na skład Realu i Atletico którzy się nie wzmocnili jest całkiem możliwe.
0
Nasi piłkarze widząc jaki jest wielki problem w klubie nie zgadzają się na obniżkę (a tak naprawdę odroczenie) zarobków. Ja tego ku… nie rozumiem. Jak tak można? Ludzie którzy srają pieniędzmi nie mogą się wysilić na rok. Zaraz będą grać w 5 lidze i spokój.