0

@KibicBarcy84 A skąd wiesz ile chce, gadałeś z nim? Pamiętaj że jego agent jest mistrzem w swoim fachu i puszcza fake newsy takie jak Mu pasują.

3

@YoungMan Już raz udało im się zbudować kampanię wokół Modrica, więc żebyśmy się nie zdziwili…

1

Jest na rynku parę nazwisk które można zakontraktować za niewielki pieniądze, a nawet za darmo. Barcelona to ciągle marka która potrafi przyciągnąć piłkarzy, zwłaszcza że buduje się nowa drużyna. Teraz trzeba zaufać sprawności i sprytowi Laporty, który w tych sprawach jest dobry. Brakuje nam tylko gwiazdy wokół której da się zbudować skład.

1

@Vaven No dobrze, ale po co mi statystyki z 2007 roku? Co one mają udowodnić? Akurat na przełomie wieków Manchester święcił triumfy pod Fergusonem, to były zupełnie inne czasy.
Przez ostatnie 10 lat Manchester grał słabo, miał nawet problemy z awansem do LM, nie miał światowych gwiazd, a jakoś cały czas się utrzymuje w pierwszej trójce, wyżej niż choćby zasilane petrodolarami City. Real całkiem niedawno miał serię (chyba) 8 lat gdzie nie wychodził poza 1/8 LM i też jakoś się trzyma. Całkiem niedawno też regularnie ich gnoiliśmy i też im to nie zaszkodziło. W ciągu ostatnich powiedzmy 10-15 lat świat piłki się bardzo zmienił, marki bardzo urosły. Messi na pewno przyciągał ludzi, ale to nie jest tak że po jego odejściu spadniemy w otchłanie rankingów.

A twoją pierwszą wypowiedź rzeczywiście źle przeczytałem.

1

@Vaven Może jesteś zbyt młody żeby pamiętać, ale Barcelona istnieje trochę dłużej niż 2 dekaDy. I zdobyła więcej trofeów niż rzeczony Manchester.

34

Manchester United który ostatnie mistrzostwo wygrał w 2013 i przez wiele lat nawet nie wchodził do LM jest od wielu lat w pierwszej trójce najbardziej „przychodowych” klubów świata. Także nasz dołek formy też nei zrzuci nas tak szybko z podium, nie martwcie się.

1

@Chlebek23391 Wiem, widziałem tego screena chyba na instagramie. Akurat czy ktoś ma majątek 10 miliardów, 20 czy 300 to już nie ma wielkiego znaczenia, ale jego majątek jest imponujący. Dlatego będę się śmiał jak Newcastle złoży Mbappe ofertę nie do odrzucenia.
A żeby ominąć FFP szejk powinien zrobić taki numer jak PSG z Neymarem: zapłacić Mu za jakąś promocję czegoś tyle kasy żeby mógł opłacić Barcelonie klauzulę. Myślę że byśmy się nie obrazili.

3

Jeżeli Newcastle chce zacząć wzmocnienia od zaraz to musi szukać piłkarzy którzy są dostępni w styczniu, a nie ma ich wielu. Dlatego to wcale nie musi być fake. Pytanie co szejk wymyśli w lecie, bo założe się że będzie chciał wszystkich.

1

@xoran To wszystko jest chore i chore pozostanie, niestety liczy się tylko kasa.

2

@Bisz Otóż nie daruję sobie, bo zarobki w piłce są za wysokie. I nie ważne kto ile koszulek i hot dogów sprzeda, piłkarze powinni zarabiać mniej, globalnie.
Milion złotych tygodniowo? Serio? Za kopanie piłki? I to nie jest przecież szczyt zarobków, zwłaszcza że piłkarze mają jeszcze kontrakty reklamowe, sprzętowe, premie itd. Jakby zarabiali 5 razy mniej to i tak by nie wiedzieli co robić z pieniędzmi.

9

To że Messi jest legendą, najlepszym piłkarzem itd jest jasne. Ale mówcie co chcecie, mnie jego zarobki w ostatnich latach wkurzały, bo były absurdalne. Ja rozumiem że każdy chce zarobić, sle są jakieś granice. Jeszcze podpisywanie krótkich kontraktów i za każdym razem kasowanie sowitych prowizji. Niestety Bartomeu był kompletnym nieudacznikiem i zgadzał się na wszystko a Messi to wykorzystywał.
Nie wiem czy Messi wyraził chęć grania za darmo, nie sądze, ale jakby tak zrobił to by Mu nie ubyło.
I to się tyczy nie tylko Messiego, zarobki w piłce są chore i ktoś powinien coś z tym zrobić.

0

@Przemas8411 To nie jest takie proste, duża większość państw, miast itd jest zadłużona a jakoś funkcjonują.

0

@normasubiektywna Się domyślam, ale ciężko mi sobie wyobrazić trybuny tymczasowe wielkości stadionu Śląska czy Lecha.

2

@dawidw4 Hazard z Bale’m to taki przykład dla zachwalających geniusz Pereza i krytykujących nasze niewypały transferowe.

0

50 tysięcy na stadionie który teraz ma 6? Jak to możliwe?

5

Jeżeli będą chcieli zacząć wzmacniać Newcastle już w zimie to nie będzie wielkiego wyboru i Cou będzie atrakcyjną opcją. Umtiti zresztą też.

2

@Ronalwanderinho Podstawowy napastnik wicemistrza Europy o wartości rynkowej 90 mln to upadek?

1

Wszystkim którzy mówią że Messi poszedł dla kasy przypominam, że nawet jakby obniżył zarobki do połowy - bo tyle można w Hiszpanii - to i tak klub by tego nie udźwignął.
Jednocześnie krytykuje Go za wysokie zarobki, żeby nie było że mi się to podobało.

0

@Wiktorek2002 A ma nie krytykować pomimo tego że grają kupę?

1

O ile jeszcze można rozumieć kibiców którzy nie pamiętają jak to było powiedzmy przed Rijkardem, to żeby trener takie głupoty mówił?
Tiki-taka to przede wszystkim piłkarze a nie trener, pokolenie piłkarzy które mieliśmy okazję podziwiać zdarza się raz na 100 lat i to nie jest tak że przyjdzie Xavi i drużyna nagle wróci do świetności.

0

@sylweste.r A nie czytałeś że Lenglet ma kontuzję?

0

Rozumiem że jak kogoś sprzedadzą/wypożyczą w zimie to ta kwota wzrośnie?

0

Ja się dziwię że kluby i federacje krajowe tak łatwo odpuszczają petroklubom. PSG i City od lat mają gdzieś FFP i nikt z tym nic nie robi.
A Messi musiał odejść, jak nie teraz to za rok.

0

Co oni się tak uparli na tego Olmo? Przecież On kosztuje tyle co Haaland. Woadomo że Norweg będzie dużo więcej zarabiał, ale bądźmy poważni…

6

@SeWo77 Co prawda ja nie miałem okazji hejtować, ale jestem tutaj. Mats jest świetnym bramkarzem tylko zwyczajnie ma dołek formy, tak jak i cała reszta drużyny. Zresztą przy takiej atmosferze jaka jest budowana wokół drużyny przez naszych wspaniałych kibiców wcale się nie dziwię że im słabo idzie

36

„Całe barcelonismo uważa, że Ter Stegen jest jednym z głównych winowajców wszelkich niepowodzeń drużyny.”
I ten tekst jest pisany podczas gdy nasi napastnicy w 5 ostatnich meczach (nie licząc Levante) strzelili JEDNEGO gola. Trzymajcie mnie bo padnę ze śmiechu…

2

Po siódme: szkoda kasy na zwolnienie Koemana które nic nie da. To piłkarze muszą się wreszcie ogarnąć.

0

@Nieznajomy Nie zgadzam się, mamy lepszy skład niż Real. Tylko żeby wszyscy zagrali na miarę możliwości.

0

Jak Wam mówię że Real jest słabszy niż rok temu to wszyscy się ze mną kłócą, zwłaszcza JarekS który co rusz stara się udowodnić jaki to Real jest mocny. A ja powtarzam: liga hiszpańska jest najsłabsza od lat, wystarczy się ogarnąć i da się walczyć o mistrza.
I nawet jak Real jakimś cudem wyciągnie pojedyncze mecze to zdania nie zmienię.

1

@Comfortable_ Lepiej Liverpool-City, na pewno będzie ciekawiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?