0

@Herbert Tak, tylko nie zapominaj chociażby o „dniach meczowych” z których jest po 2-3 mln zysku. A w LM jak nie będziemy mieli farta w losowaniu to odpadamy w 1/8 po kompromitacji.

0

Jest duża szansa że Bayern wyjdzie na nas rezerwowym składem, więc myślę że jest szansa tam powalczyć. Wcale bym też nie był taki pewny że Benfica wygra z Dynamem.
Ale
Trzeba się zastanowić czy lepiej odpaść w 1/8 LM, ewentualnie w 1/4 w dobrym losowaniu, czy lepiej spaść do LE i tam powalczyć. Wiadomo że to prestiżowy upadek, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

2

Co się dzieje z tym Depayem? :(

18

Niewątpliwie gramy lepiej, ale nie mamy ataku niestety. Bez napastnika nie będzie tu nic.

0

30 minuta minęła i zdechliśmy znowu

7

Nico i Gavi to nasi nowi Xavi i Iniesta. Razem z de Jongiem mają szansę stworzyć najlepszą pomoc na świecie.

0

@FC1899Barca Mało turystów, terror covidowy działa

0

Ale leje, dlatego tak mało ludzi

0

Mówcie co chcecie ale ja lubię Strejlała :)

0

No niestety, jak ktoś Depayowi nie pomoże strzelać to nic z tego nie będzie...

0

A to coś zmieni czy zagra z Bayernem czy nie? Już lepiej niech się wykartkuje.

5

Nie wiem, ja tam tych blasków za dużo nie widziałem… fakt jest taki że mieliśmy szczęścia więcej niż rozumu.

0

Serio ktoś usunął mój komentarz z pytaniem czy Aguero się szczepił? No bez jaj...

1

Brawo Max!! Hamiltona pewnie nie złapie ale trzeba minimalizować straty.

1

@equwesta Nie wiem czy aż taki z kapelusza. Sędzia by się wybronił jakby karnego nie dał, ale widać że jedna noga obrońcy idzie w piłkę a druga trafia w kostkę Depaya. Karny kontrowersyjny ale były podstawy.

16

Takie moje spostrzeżenia po meczu:
1. Drużyna nie ma siły, odpadamy po 30 minutach każdej połowy
2. Xavi wyczerpał już limit farta na dłuższy czas.
3. Gavi i Nico są świetni, oby tylko ich nie zajechać.
4. FdJ pokazał przebłyski jeżeli chodzi o wyjścia do ataku, teraz jeszcze żeby się wziął za pomocnikowanie.
5. Ezz może być przekozakiem, fajnie wygląda z tą swoją schyloną głową.
6. Coutinho to wrak, oby Xavi Go doprowadził do jako takiej formy bo w takiej to my Go nie sprzedamy.
7. Rysiek kolejne bezproduktywne wejście.
8. Mingueza…
9. Z Garcii może być solidny obrońca, po słabym początku sezonu teraz gra coraz lepiej.
10. Depay strasznie się miota na boisku, chciałbym Go zobaczyć w parze z porządnym napastnikiem.

0

Znowu stoimy, jak z Celtą

0

Mbappe do nas nie przyjdzie, ale idę o zakład że nie przyjdzie też do Realu.

1

@polcza Dlatego śmieszy mnie zawsze zachwyt nad statystykami reprezentacyjnymi Cristiano i porównywanie ich z Messim, który nie ma w swoich eliminacjach San Marino, Andory i Malty.

0

Dziwna sprawa że (prawie) 18-latek którego Xavi zaprasza na trening pierwszej drużyny nie zadebiutował jeszcze w Barcie B, chba trzeba by spytać Sergiego o co chodzi.

1

Akurat my kibice Barcy jesteśmy ostatnio przyzwyczajeni do kompromitacji, więc to co zrobiła nasza reprezentacja jakoś mnie nie ruszyło specjalnie. Piłkarze to muszą mieć twardość na poziomie naszego Andrzeja, tak się zeszmacili a już jutro będą z uśmiechami wracać do swoich klubów… ja bym tak nie umiał.

0

@chudinhomc A to nie jest tak że pracodawca ma obowiązek zapewnienia przynajmniej podgrzania jedzenia przy pracy na zewnątrz jak jest zimno?

0

@Jaro1279 E tam, dołożą głośniki i będzie huk. Przecież już teraz kupę aut się wspomaga sztucznie efektami dźwiękowymi.

3

@Pawel13sz Jeżeli nie zacznie grać lepiej do końca sezonu to z ciężkim sercem trzeba to rozważyć. Na pewno nie w zimie. Najpierw oddajmy nawet za darmo ludzi którzy nie grają i ciągną pieniądze.

0

Dokładnie tego nam trzeba, pozytwnego natawienia.

2

@Ptasior Druga część tego wpisu jest bardziej interesująca niż pierwsza.

1

Patrząc na wynik może niech już lepiej nie chodzi

0

@FC1899Barca Żaden z niego GOAT i nauczcie się tego wreszcie :P

5

@NaFazieHitman Australia całkiem odleciała. Tak się odcinają a i tak mają kupę zarażeń. To tylko potwierdzenie że te całe lockdowny są o kant … rozbić.

0

Luxemburg w tabeli wyżej niż Irlandia, nieźle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?