2

@jedrek7000 Z tym Messim który zarabiał prawie tyle co reszta razem wzięta

2

@Colon Biedne chłopy muszą wykonywać nakazy jakiegoś kretyna...

0

@Woland10 Może ja jestem jakiś dziwny ale nie widzę żeby Pedri grał u nas jakoś cudownie. Owszem, technika cudo i ma ten dar jak Busquets przewidywania gdzie pójdzie piłka i umiejętność przechwytów. Ale w ataku nie pokazuje zbyt wiele. Może jego miejscem jest gra bardziej z tyłu niż z przodu?

0

@DonMatteo901 Ręce mi się trzęsły jeszcze godzinę po wyścigu :)

0

@Kidd Zawsze mnie fascynowało to że tacy mistrzowie snookera jak Ronnie i inni dalej potrzebują codziennych treningów żeby nie wyjść z formy. To się wydaje trochę dziwne, bo przecież jak już raz się wyjdzie na szczyt techniki itd to nie powinno się jej stracić.

1

@albi Laporta od początku musiał wiedzieć że nie utrzyma Messiego. Ale nie mógł tego powiedzieć bo nie wygrałby wyborów. Messi i tak by odszedł, jak nie teraz to za rok.

1

@ranger3120 Oj tam, z przyzwyczajenia poszło

0

@antymadridista100 4-2-3-1 z Zidanem i Iniestą na DMC?

1

@busquets5 Chociaż jeden głos rozsądku

3

@barcelonaLM Trybunał czy nie tu akurat Pan Janusz ma rację.

0

tik tak tik tak tik tak

1

Dobrze że znaffcy z polskiej strony wytłumaczyli prezydentowi klubu jakie tak naprawdę są finanse klubu i na co może liczyć. Dziękuję w imieniu Laporty, bez Was ten klub by zginął

1

@Bocheno1 są ograniczone ale na pewno nie do poziomu Napoli

3

Jak będziemy grać tak jak gramy to byśmy i Bragą odpadli, jak zaczniemy grać na miarę możliwości to i Napoli nie straszne.

2

Ten moment kiedy modlisz się o to żeby nie trafić w losowaniu Napoli…

2

Nie ma się co obrażać na Ligę Europy, chociaż w takiej formie problem będziemy mieli z każdym. Pocieszające jest to że mecze dopiero w lutym a do tego czasu możemy grać już zupełnie co innego, do tego jest szansa na jakieś wzmocnienia.

0

Ktoś ma viaplay? Da się kupować pojedyncze mecze czy trzeba cały pakiet?

0

@Bobo25 kojarzysz ile to kosztuje?

0

@Volk Bo trafił, a że my tym ogórkom nie potrafiliśmy nawet gola strzelić to inna historia

0

@Bobo25 Cudownie, nie dość że człowiek płaci kupę kasy za wszystkie telewizje to jeszcze trzeba będzie viaplay kupować

0

A liga Europy dalej będzie tylko w playerze?

0

Nie z paszportem tylko zapewne ze szczepieniem

0

W życiu to trzeba mieć trochę szczęścia, wygrywasz sobie grupę LM i trafiasz na PSG albo Chelsea, możesz też na Salzburg albo Villareal.

4

@BulaKG Spróbuj CBD

0

@tomcruise Legia od kilkunastu lat jako klub z największym budżetem i najlepszym składem gra poniżej oczekiwań. Zmieniają się trenerzy, zmieniają się piłkarze i nic to nie daje. Tam problem jest poważniejszy, już od dawna zastanawiam się co by mogło pomóc. W tym sezonie to już apogeum, najemnicy najemnikami ale bez przesady…

2

@GeneralXavi Od dawna już wiadomo że szczepienia to aspekt ekonomiczno-społeczny a nie medyczny. Tylko że durni ludzie się temu poddają, niestety każdy kto powie coś złego o szczepionkach jest od razu wyzywany od płaskoziemców itd.

0

@Madridistaaa Finał? Ramos?Spalony? Ostatnia minuta?

0

@TheMefju I co, wyścig powtórzą? Wyniki są nie do podważenia, co najwyżej Mercedes dostanie odszkodowanie. Jedyne co by mogli zrobić do dać Maxowi 5 sekund a nie mają za co.

0

@norbi77 MATS też nam wybraniał, teraz jest w słabszej formie. A kibice zamiast Go wspierać woeszają na nim psy.

1

@El dominatore Bo nasi tkwią w marazmie. Trzeba czasu żeby ich tego oduczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?