kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Jak to? Przecież wszyszcy zaszcepieni
1
@BARCA1899Messi Nie sądzę żeby Haaland chciał iść do jednego klubu z Mbappe. Zresztą co, sprzedadzą Benzemę?
0
@Pawel13sz Ehh Martin Montoya, to były czasy. Pamiętam jak wszyscy tu psioczyli ze On taki dobry a nikt Mu szansy nie daje. Ktoś mi przypomni w którym topowym klubie teraz gra?
0
@panczo W dzisiejszych czasach 50 mln za 21-latka króry zdążył już zagrać 22 mecze w reprezentacji Hiszpanii to chyba nie jest dużo.
0
Przedłużenie kontraktu z Dembele ma zostawić miejsce w budżecie? Jak to możliwe skoro ma dostać podwyżkę?
0
@maroon Ja się nie kłócę, socha mnie obraża to Mu odpowiadam. Część z komentujących wychwala Aguero za to że zrezygnował z płacy za czas po zakończeniu kariery. Dla mnie ta decyzja jest oczywista i nie ma w niej nic „heroicznego”.
I bardzo żałuję że Aguero nie będzie u nas grał, wiązałem z nim duże nadzieje.
1
@Kgorecki2500 To lotnisko nigdy nir powstanie ale jak już państwo wywłaszczy te działki to coś będzie musiala z nimi zrobić. Pani Morawiecka ma ostatnio trochę wolnego grosza…
1
@FC1899Barca 89-11, masakra
0
@maroon I bardzo dobrze, nie mają do tego żadnego prawa.
0
@socha A Ty geniuszu pomyślałeś że w kontrakcie są zapisy które zabezpieczają klub na takie ewentualności? Jak piłkarzowi urwie nogę w wypadku samochodowym to też będzie „leczył kontuzję” przez 3 lata albo i dłużej do końca kontraktu? Weź przestań pier..
1
@doc A dlaczego akurat Dembele i Coutinho a nie Roberto albo Umtiti? To podobny poziom płacowy
0
@AxelF Masz rację, pokręciłem. Pracodawca może rozwiązać umowę bez wypowiedzenia przy odpowiednio długiej chorobie
2
@Krystian1588 Ricardo Carvalho
2
@Kondzix Jeżeli L4 trwa dłużej niż chyba 90 dni (musiałbym poszukać) to umowa z automatu się rozwiązuje.
8
@Nedio Chyba nie wyobrażasz sobie że pomimo zakończeni kariery umowa z Kunem będzie dalej obowiązywać. I co? Będzie obciążać nasz budżet płacowy? Przecież to absurdalne.
24
@Nedio Nie napisałem że Aguero sobie to wymyślił, źle to zabrzmiało.
Czyli Waszym zdaniem jak mam z kims umowę na czas nieokreślony i stwierdzę że jednak nie chce mi się pracować, albo nie mogę, bo mi zdrowie nie pozwala, to pracodawca ma mi cały czas płacić bo mam umowę? Co Wy pieprzycie za głupoty?
73
@Firestone Co ty gadasz? Jak podpisujesz z kimś umowę o pracę na 2 lata a po pół roku stwierdzasz że jest ci za ciężko i odchodzisz to pracodawca ma ci płacić za całe 2 lata?
64
Jeszcze by tego brakowało żeby brał pensję za drugi sezon jak zakończył karierę w tym. Łaski nie robi…
0
@Emhyr Polska ma od dawna bardzo fartowne losowania ale nic nie trwa wiecznie
0
@Burgund To jest przerażające…
0
@Blanco16 Samoloty kosztują, wysłać całą drużynę + sztab do takiego Kijowa to kupa kasy.
3
https://turystyka.rp.pl/zanim-wyjedziesz/art19198581-wlochy-zaostrzaja-zasady-wjazdu-kazdy-musi-miec-test#error=login_required&state=6414698d-1556-4aa3-90bb-012958063d81
Szczepmy się, będziemy mogli podróżować.
0
@Woland10 Z trzeciego koszyka można trafić Polskę albo Anglię, życie jest niesprawiedliwe :)
13
@Kusco15 A jakby byli zaszczepieni to by ich nie mogli zarazić?
2
@doc I jeden mecz przegrany w glowach przez naszą płaczącą starszyznę spowodował że nie wygrał potrójnej korony
8
@Kusco15 On mówi o szczepieniach dzieci a nie o szczepieniach na covid chyba
0
@domin1515 słabe to… nikt się nie śmieje
1
@dawidw4 La Liga się stacza, podczas gdy wszyscy wydają kasę na potęgę u nas Tebas wprowadza idiotyczne limity płacowe czym paraliżuje działania klubów
1
@michal26 Dokładnie jak mówisz. Lewis miał przewagę prędkości i Mercedes mógł sobie pozwolić na reagowanie na to co robi RB. Na początku zareagowali moim zdaniem słusznie, ale brak zjazdu przy VSC to moim zdaniem głupota. Stracili wtedy taktyczną przewagę. Chociaż i tak nikt nie mógł przewidzieć SC w końcówce, jakby go nie było Hamilton wygrałby w cuglach.
0
@michal26 Co by nie było to pierwszy pitstop niewiele zmienił. Zawalili później, bo o ile można ich usprawiedliwić na końcu bo mogli liczyć na dokończenie za SC i brak oddublowania, to drugi pit był dużym błędem.