kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może tam dworzec jest obok stadionu?
1
Nico dzisiaj słabiutko, zero koncetracji
1
Neto był naprawdę zaskoczony że to trafiło w ten słupek
2
Ten mecz będzie pożyteczny jeżeli Xavi dojdzie do dwóch wniosków: to powinien być ostatni mecz Puiga i Neto w barwach Barcelony.
1
Serio bez kartki?
0
@Fido66 Gavi pozytywny
1
Puig wreszcie podał konkretną piłkę
0
To Lineares nie potrafi z połowy wyjść, jakim cudem my tu 4-1 nie prowadzimy?
0
@D.Villa Fati i Depay mają być na Granadę, Pedri też ale pozytywny wynik.
6
Jak Umtiti miał zagrać w meczu: pyk, problemy żołądkowe. Mam nadzieję że Coutinho szybko dostanie negatywa, przynajmniej w PK coś zagra.
0
@Alustic Sorry wszyscy ale muszę spytać: w jaki sposób klub Go zniszczył?
1
Czyli może nie jest taką ostatnią łajzą jak to Rambla już orzekła skoro City zapewniło sobie taką opcję.
2
@lukgruszer W Interze 60 goli w 155 meczach? Sorry, ale nie takiego napastnika potrzebujemy. Tak jak pisał fenix, potrzebujemy gościa który będzie po prostu napier....
1
@BarcaFanSince2006 Teraz nie mogą, ale nie zapominaj że mówimy o następnym sezonie.
1
Wysyp ekspertów w dziedzinie finansów Barcelony za 3..2..1.....
0
Cały czas wszyscy zapominają że większym problemem Barcy jest ten debilny (tak, idiotyczny i debilny) limit płac a nie gotówka. W przypadku letnich transferów będziemy już w następnym okresie rozliczeniowym, a to zdecydowanie ułatwi ruchy. Laporta po to zmaksymalizował koszty w poprzednim sezonie żeby teraz się odbić i żeby limit wzrósł. Do tego dochodzą odejścia, czyli przede wszystkim Cou i Umtiti. Trzeba ich koniecznie wypchnąć z klubu i to wszystkimi możliwymi sposobami. Z samych tych dwóch wypłat będziemy mogli sfinansować Haalanda i jeszcze troche zostanie.
2
Umtiti chce grać w silnym klubie w LM więc zostaje w Barcelonie która już z LM odpadła żeby siedzieć na ławie. Fuck logic.
Czy jeżeli rozwiązemy z nim kontrakt to ewentualne odszkodowanie obciąża budżet płacowy czy to idzie w inne koszty?
0
@XTobiX hahahaha hahaha haha ha…
0
@Maker0 Perez nie ma żadnych skrupułów, jak tylko będzie miał szansę sprowadzenia Haalanda to pogoni Benzemę bez mrugnięcia okiem.
5
@Encore Ciekawe czy miał wtedy kontuzję
0
@barcelonaLM E tam TOP, drą ryja nizależnie od tego co się dzieje. Mi się to akurat w ogóle nie podoba.
0
@doc Kogoś wyciągną, o ile oczywiście uda im się pozbyć przynajmniej jednego z dwójki Cou-Umtiti. Ale obstawiam bardziej jakiegoś starszego na wypożyczenie niż młodego na dłużej.
7
@Pilka_jest_okragla Coutinho przynajmniej coś grał, a pierwszy sezon miał w miarę udany. Dembele nie miał nawet przyzwoitego sezonu bo ciągle był kontuzjowany.
0
@barcelonaLM Ale tam chyba poszla czerwona
3
Czy Wy też lubicie Hola La Liga? Dla mnie to świetny program.
0
I później się dziwią że ludzie olewają covida…
13
Wszyscy łacznie z piłkarzami i trenerem Majorki chwałą MATSa za tą interwencję ale polscy kibice Barcelony wiedzą lepiej że to był fart i że nic już z niego nie będzie.
0
Ale Lahoz jest „elektryczny”, niby żadnego poważnego błędu ale czekam aż coś zaraz wymyśli.
0
@Arczek2001 nie zesraj się jeszcze
2
Te kpiny z Luuka ani śmieszne ani fajne… ciekawe kiedy Wy zagracie w Barcelonie, chociażby w Espanyolu…