0

1 strzał Majorki 1 gol?

1

@Pilka_jest_okragla Nie mam nic przeciwko żeby był MoM i poprowadził nas do zwycięstwa. Ale będzie ciężko…

8

Przynajmniej raz nie będzie tu spekulacji i narzekań, bo na 6 miejsc w pomocy i ataku mamy 6 dostępnych zawodników. Jak Luuk będzie cienko grał to Pique do ataku.

3

@amanter I co, już do końca świata nikt tu nie przyjdzie? Lepiej zlikwidować klub, będzie mniej pośmiewiska.

1

To już jakaś ściema jest, nie ma szans.

2

Apeluję do ludzi którzy tu przychodzą tylko po to żeby napisać że „kwestia godzin” jest głupia, niepotrzebna, wywołuje mdłości, a tak w ogóle to nie mamy kasy i jesteśmy beznadziejni o nie czytanie tych artykułów. Codziennie ten sam bełkot tu wypisujecie i codziennie wchodzicie żeby ten bełkot powtarzać. To Wam jakąś przyjemność sprawia?

2

@Witekk10 To bardziej Maciejowa :)

0

@FCBMati10 Zawsze uważałem że Nawałka jest przereklamowany, a to że doszedł do 1/4 ME to był zwyczajny fart. Miał naprawdę super drużynę, z Krychowiakiem za najlepszych sevillowych lat. A Na Me umęczył 2 mecze z Irlandią Pln i Ukrainą po czym zremisował ze Szwajcarią i Portugalią która była do ogrania.

0

@Nazio87 Krzan by była fajna gdyby się fajnie ubierała, dla mnie jej stylizacje są tragiczne

3

Real Madrid C. F. communicates that our players Courtois, Valverde, Camavinga and Vinicius Jr. have tested positive for COVID-19.

0

@antymadrista1 Ale za co te czapki? Nękają Go nielegalnie od 2 lat, dziwię się że PSG się nie skarży do FIFY. Wodomo od dawna że Mbappe sympatyzuje z Realem, ale ja się wcale nie zdziwię jak przedłuży z PSG.

1

@DaPidejpi Serio, możecie mi wytłumaczyć jak można się interesować takim czymś?

5

@nwchades To przeczytaj jeszcze raz.

1

@ranger3120 Z szachami jest jak z brydżem, sama gra jest prosta, ale uczy się w nią grać przez całe życie i nigdy nie można powiedzieć że umie się wszystko.

2

@amanter Redakcja się bawi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co to nagle za plaga? Przecież drużyna ma wolne, nie widywali się więc skąd wszyscy na raz chorują?

0

@XTobiX To nie jest kwestia wiary tylko kogo bym wolał, wiem że to niemożliwe.

0

Jak już bym miał wybierać między Cavanim a CR to bym chyba wolał Portugalczyka. Problemem jest jednak jego wypłata.

0

@Marik1234 Dopiero co był odwrotny news więc nie przywiązywałbym do tego wagi.
@Dankhog niestety masz rację z tym Benzemą

0

@Encore Czy ja wiem? leclerc miał 2 DNF i dlatego skończył niżej w klasyfikacji. Ale patrząc na miejsca w wyścigach generalnie z Saizem wygrywał.

3

@KibicBarcy123 Nie wierzę że Laporta przeprowadziłby całą operację nie mając pewności że da się Ferrana zarejestrować.

0

@Marcin91fcb Dokładnie, zwłaszcza piłkarzy się to tyczy. My kibice możemy sobie kochać i nienawidzić.

1

@norbi77 Dobrze że napisałeś bo miałem się wybrać. Generalnie takie wznowienia serii chyba nigdy się nie udają.

0

Dobrze że teraz, przynajmniej nie miał kontaktu z innymi.

0

@Pawel13sz Akurat Depaya bym nie skreślał tak łatwo. Wierzę że z lepszymi partnerami w ataku jeszcze pokaże klasę.

4

@Pawel13sz Ja też, chociaż Rambla już zdecydowała że to będzie niewypał.

0

A po co bym miał kitować? :)

2

@Zielu2001 Dokładnie, ciężko się przebić jakiemuś trenerowi skoro maksymalne osiągnięcie jakiegokolwiek polskiego klubu to faza grupowa LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?