kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 strzał Majorki 1 gol?
1
@Pilka_jest_okragla Nie mam nic przeciwko żeby był MoM i poprowadził nas do zwycięstwa. Ale będzie ciężko…
8
Przynajmniej raz nie będzie tu spekulacji i narzekań, bo na 6 miejsc w pomocy i ataku mamy 6 dostępnych zawodników. Jak Luuk będzie cienko grał to Pique do ataku.
3
@amanter I co, już do końca świata nikt tu nie przyjdzie? Lepiej zlikwidować klub, będzie mniej pośmiewiska.
1
To już jakaś ściema jest, nie ma szans.
2
Apeluję do ludzi którzy tu przychodzą tylko po to żeby napisać że „kwestia godzin” jest głupia, niepotrzebna, wywołuje mdłości, a tak w ogóle to nie mamy kasy i jesteśmy beznadziejni o nie czytanie tych artykułów. Codziennie ten sam bełkot tu wypisujecie i codziennie wchodzicie żeby ten bełkot powtarzać. To Wam jakąś przyjemność sprawia?
2
@Witekk10 To bardziej Maciejowa :)
0
@FCBMati10 Zawsze uważałem że Nawałka jest przereklamowany, a to że doszedł do 1/4 ME to był zwyczajny fart. Miał naprawdę super drużynę, z Krychowiakiem za najlepszych sevillowych lat. A Na Me umęczył 2 mecze z Irlandią Pln i Ukrainą po czym zremisował ze Szwajcarią i Portugalią która była do ogrania.
0
@Nazio87 Krzan by była fajna gdyby się fajnie ubierała, dla mnie jej stylizacje są tragiczne
3
Real Madrid C. F. communicates that our players Courtois, Valverde, Camavinga and Vinicius Jr. have tested positive for COVID-19.
0
@antymadrista1 Ale za co te czapki? Nękają Go nielegalnie od 2 lat, dziwię się że PSG się nie skarży do FIFY. Wodomo od dawna że Mbappe sympatyzuje z Realem, ale ja się wcale nie zdziwię jak przedłuży z PSG.
1
@DaPidejpi Serio, możecie mi wytłumaczyć jak można się interesować takim czymś?
5
@nwchades To przeczytaj jeszcze raz.
1
@ranger3120 Z szachami jest jak z brydżem, sama gra jest prosta, ale uczy się w nią grać przez całe życie i nigdy nie można powiedzieć że umie się wszystko.
2
@amanter Redakcja się bawi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co to nagle za plaga? Przecież drużyna ma wolne, nie widywali się więc skąd wszyscy na raz chorują?
0
@XTobiX To nie jest kwestia wiary tylko kogo bym wolał, wiem że to niemożliwe.
0
Jak już bym miał wybierać między Cavanim a CR to bym chyba wolał Portugalczyka. Problemem jest jednak jego wypłata.
0
@Marik1234 Dopiero co był odwrotny news więc nie przywiązywałbym do tego wagi.
@Dankhog niestety masz rację z tym Benzemą
0
@Encore Czy ja wiem? leclerc miał 2 DNF i dlatego skończył niżej w klasyfikacji. Ale patrząc na miejsca w wyścigach generalnie z Saizem wygrywał.
3
@KibicBarcy123 Nie wierzę że Laporta przeprowadziłby całą operację nie mając pewności że da się Ferrana zarejestrować.
0
@Marcin91fcb Dokładnie, zwłaszcza piłkarzy się to tyczy. My kibice możemy sobie kochać i nienawidzić.
1
@norbi77 Dobrze że napisałeś bo miałem się wybrać. Generalnie takie wznowienia serii chyba nigdy się nie udają.
0
Dobrze że teraz, przynajmniej nie miał kontaktu z innymi.
0
@Pawel13sz Akurat Depaya bym nie skreślał tak łatwo. Wierzę że z lepszymi partnerami w ataku jeszcze pokaże klasę.
4
@Pawel13sz Ja też, chociaż Rambla już zdecydowała że to będzie niewypał.
0
A po co bym miał kitować? :)
2
@Zielu2001 Dokładnie, ciężko się przebić jakiemuś trenerowi skoro maksymalne osiągnięcie jakiegokolwiek polskiego klubu to faza grupowa LE