25

Męczy mnie już czytanie bzdur o tym jakich to mamy słabych piłkarzy. Może i z Realem czy Sevillą nie powalczymy ale skład mamy lepszy od 2/3 zespołów w lidze. Ta drużyna po prostu nie istnieje jako całość. Obrona nie funkcjonuje jako kolektyw. Co z tego że Araujo jest świetny, że Pique trzyma poziom skoro jako całość robią takie babole że głowa boli? Nasi młodzi z pomocy robią furorę w całej Europie, do tego jest Busquets i Frankie. Ale pomoc jako całość nie istnieje, nie prowadzi gry. W ataku jeszcze gorzej, do tego tam są największe problemy kadrowe. Tą drużynę trzeba stworzyć od nowa ale niestety nie ma na to czasu.

1

@maroon W końcu zaczynają mówić z sensem…

0

Najgorsze jest to że nie gramy nawet na 30% możliwości drużyny. Na początku pracy Xaviego wydawało się że jest w stanie podnieść drużynę z marazmu ale im później tym gorzej. Niby potrafimy się postawić Realowi, potrafimy powalczyć i strzelić w końcówce Athleticowi a tu taki mecz

79

Gratuluję wszystkim którzy dotrwali do końca meczu, nie było łatwo

1

Może ja się nie znam ale zmiany Xaviego są durne

0

Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na taki los. Co za totalny upadek drużyny…

1

Frankie już bardziej do zmiany być nie może

0

Jesteśmy absolutnie beznadziejni, o co tutaj chodzi? Przecież nikt mi nie wmówi że Alaves ma lepszy skład od nas…

2

Serio gość gwizdnął rękę przy ciele w murze?

0

@Coutinho007 50 mln to można wziąć nomen omen za Coutinho a nie za FdJ. Bartomeu, to Ty?

0

@Pilka_jest_okragla Co innego płakać ze sportowej złości (jak CR) a co innego z bezsilności jak Alba. CRa to napędzało,Albę i Busquetsa pogrąża.

6

@AlwaysBlaugrana Chyba większą dziecinadą jest wywalenie z kraju człowieka za to że nie chciał przyjąć szprycy

0

@Rewolucja123 To się stara, jak pozwie klub o odszkodowanie za odesłanie na trybuny to wykona spory krok

0

Dembuś chyba chce powalczyć z Figo o miano najbardziej znienawidzonego piłkarza. I dobrze Mu idzie.

0

@amanter Za co? Za 1 mecz? Nie bądź śmieszny.

0

@zaiks Muszę poszukać wyników z kilku ostatnich sezonów. Od zawsze mam wrażenie że grają z nami jak o życie

0

@osa91 5 dyszek? Ja ostatnio za chleb i śmietanę dałem 8,40

0

@aldewir Na bank się położą i będzie jakieś spokojne 0:2. Nie wiem dlaczego Bilbao z nami tak się zawsze spina

0

@fart Jakby jeszcze ta „reforma” spowodowała że sądy byłyby lepsze to nie mam pytań

3

@xeniu Albę wczoraj to ja bym zrobił jak bym chciał

7

Alba zawala nam każdy ważny mecz od czasów Liverpoolu. Psychicznie jest zerem

20

Alba załatwia nam kolejny ważny mecz. Jeżeli nie pozbędziemy się Go razem z Busquetsem to nic z tego nie będzie. Pique zapewne sam zakończy karierę po sezonie wieć o nim nie wspominam.

5

Jak od meczu Liverpoolem mówię że trzeba się pozbyć Alby bo zawala nam KAŻDY ważny mecz to wszyscy mnie krytykują. Ciekawe czy będzie płakał w szatni

0

Każde dotknięcie to odgwizdany faul. W końcu musiało wpaść

1

Każde dotknięcie gwiżdże teraz…

2

Alba jest do zmiany tak strasznie że bardziej już sie nie da

2

Każdy rożny Bilbao to strzał na bramkę

0

Jeszcze karne będą i naszych nie pokażą

0

@Ronmes sędzia uznał że był ostatni, wybroni się ale ja bym nie dał

2

Ale ten Real jest dziwny.... ciula grają, wygrywają, potrafią przegrać z Getafe żeby za chwilę rozpieprzyć Valencię, ledwo wychodzą z grupy Ligi Mistrzów żeby za chwilę wygrać ją 3 razy pod rząd. Chyba najmniej równa drużyna na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?