kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Męczy mnie już czytanie bzdur o tym jakich to mamy słabych piłkarzy. Może i z Realem czy Sevillą nie powalczymy ale skład mamy lepszy od 2/3 zespołów w lidze. Ta drużyna po prostu nie istnieje jako całość. Obrona nie funkcjonuje jako kolektyw. Co z tego że Araujo jest świetny, że Pique trzyma poziom skoro jako całość robią takie babole że głowa boli? Nasi młodzi z pomocy robią furorę w całej Europie, do tego jest Busquets i Frankie. Ale pomoc jako całość nie istnieje, nie prowadzi gry. W ataku jeszcze gorzej, do tego tam są największe problemy kadrowe. Tą drużynę trzeba stworzyć od nowa ale niestety nie ma na to czasu.
1
@maroon W końcu zaczynają mówić z sensem…
0
Najgorsze jest to że nie gramy nawet na 30% możliwości drużyny. Na początku pracy Xaviego wydawało się że jest w stanie podnieść drużynę z marazmu ale im później tym gorzej. Niby potrafimy się postawić Realowi, potrafimy powalczyć i strzelić w końcówce Athleticowi a tu taki mecz
79
Gratuluję wszystkim którzy dotrwali do końca meczu, nie było łatwo
1
Może ja się nie znam ale zmiany Xaviego są durne
0
Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na taki los. Co za totalny upadek drużyny…
1
Frankie już bardziej do zmiany być nie może
0
Jesteśmy absolutnie beznadziejni, o co tutaj chodzi? Przecież nikt mi nie wmówi że Alaves ma lepszy skład od nas…
2
Serio gość gwizdnął rękę przy ciele w murze?
0
@Coutinho007 50 mln to można wziąć nomen omen za Coutinho a nie za FdJ. Bartomeu, to Ty?
0
@Pilka_jest_okragla Co innego płakać ze sportowej złości (jak CR) a co innego z bezsilności jak Alba. CRa to napędzało,Albę i Busquetsa pogrąża.
6
@AlwaysBlaugrana Chyba większą dziecinadą jest wywalenie z kraju człowieka za to że nie chciał przyjąć szprycy
0
@Rewolucja123 To się stara, jak pozwie klub o odszkodowanie za odesłanie na trybuny to wykona spory krok
0
Dembuś chyba chce powalczyć z Figo o miano najbardziej znienawidzonego piłkarza. I dobrze Mu idzie.
0
@amanter Za co? Za 1 mecz? Nie bądź śmieszny.
0
@zaiks Muszę poszukać wyników z kilku ostatnich sezonów. Od zawsze mam wrażenie że grają z nami jak o życie
0
@osa91 5 dyszek? Ja ostatnio za chleb i śmietanę dałem 8,40
0
@aldewir Na bank się położą i będzie jakieś spokojne 0:2. Nie wiem dlaczego Bilbao z nami tak się zawsze spina
0
@fart Jakby jeszcze ta „reforma” spowodowała że sądy byłyby lepsze to nie mam pytań
3
@xeniu Albę wczoraj to ja bym zrobił jak bym chciał
7
Alba zawala nam każdy ważny mecz od czasów Liverpoolu. Psychicznie jest zerem
20
Alba załatwia nam kolejny ważny mecz. Jeżeli nie pozbędziemy się Go razem z Busquetsem to nic z tego nie będzie. Pique zapewne sam zakończy karierę po sezonie wieć o nim nie wspominam.
5
Jak od meczu Liverpoolem mówię że trzeba się pozbyć Alby bo zawala nam KAŻDY ważny mecz to wszyscy mnie krytykują. Ciekawe czy będzie płakał w szatni
0
Każde dotknięcie to odgwizdany faul. W końcu musiało wpaść
1
Każde dotknięcie gwiżdże teraz…
2
Alba jest do zmiany tak strasznie że bardziej już sie nie da
2
Każdy rożny Bilbao to strzał na bramkę
0
Jeszcze karne będą i naszych nie pokażą
0
@Ronmes sędzia uznał że był ostatni, wybroni się ale ja bym nie dał
2
Ale ten Real jest dziwny.... ciula grają, wygrywają, potrafią przegrać z Getafe żeby za chwilę rozpieprzyć Valencię, ledwo wychodzą z grupy Ligi Mistrzów żeby za chwilę wygrać ją 3 razy pod rząd. Chyba najmniej równa drużyna na świecie.