kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mecz z Espanyolem pomimo remisu był naprawdę niezły. Zabrakło trochę szczęścia bo Espanyol z pół sytuacji strzelił 2 gole. Mistrzami nie będziemy, ale nie jest tak źle.
0
@Pawel13sz Ale przecież nie mamy wygranej LE?
0
@takisobiektos No już nie mów, Hiszpanię ciężko jest przebić.
0
Dopiero teraz w Hola La Liga widziałem sędziowanie w meczu Realu - dobrze że mamy w Hiszpanii VAR...
0
Były jakieś wiadomości o Araujo?
0
@Bunk420 buczeli jak kopnął piłkę w kibiców
0
@Qaz123 przecież Umtiti ma złamany palec, Lenglet też wyleciał. Kim chcesz grać, de Jongiem?
0
@MikeBajson Przecież Lenglet ma kontuzję
3
Pół akcji dwa gole, to jest coś niesamowitego…
0
Czy nalrawdę przeciwko nam muszą wszystki strzały życia wychodzić?
0
To będzie ostry mecz a za chwilę Napoli i Valencia, Gaviego bym oszczędził.
0
Griezmann ma kontuzję?
0
@robimen12345 Żeby tylko Mu prądu nie odcinało w ważnych meczach...
0
@Roobo Z Vinim jest ten problem że musi Mu wyjść mecz, jak wychodzi to top, jak nie wyjdzie to dno
8
Fakt że Parejo sie odwinął, to powinna być co najmniej żółta
0
"Chętnych nie będzie brakować, ale Barça nie zarobi na nim zbyt wiele." A to niby dlaczego? To cały czas jest dobry zawodnik, za czasów Koemana praktycznie tylko na nim spoczywało strzelanie bramek. Wiadomo że 100 mln za niego nie weźmiemy ale za darmo też nie odejdzie.
3
@Chlebek23391 Jak Barcelona wróci na właściwe tory to nie będzie pamiętany, mogę się założyć
60
Dobrze że ktoś w końcu oficjalnie przyznał że Laporta ściemniał w sprawie Messiego i wiecie co? BARDZO DOBRZE że ściemniał, bo bez tego nie wygrałby wyborów. Dalej żyli byśmy historią wielkiej Barcelony a nie zaczęli tworzyć nowej.
0
Z taką pensją jak ma teraz, uważam że na czwartego obrońce się nadaje.
0
@fcbarcafan19 Jasne że trzeba sprawdzić, ale przecież nie podjęliby „śledzctwa” po 1 czy 2 przypadkach, musi być tego jakaś większa ilość
0
@fcbarcafan19 Jeżeli piszą że badają problemy z okresem po szczepieniach to chyba jest jasne że przed szczepieniem tych problemów nie było?
0
@amanter zaczyna się?
0
@BorzyKrzys Andrew Golota
1
@jacobFCB A tak w ogóle to Rammstein rządzi, kto nie był na ich koncercie powinien to szybko naprawić jak tylko będzie okazja
1
@Persyfl Jakie zarażenie jak będzie miał negatywny test?
0
@cris2706 Błędem osoby pozytywnej było to że Cię zgłosiła, teraz już będzie ciężko.
Ja jak miałem covida to przez 3 tygodnie nikogo nie było, ostatnio córka była na kwarantannie ze szkoły i też się nikt nie pojawił. Ale za to u kolegi bywali codziennie przez 2 tygodnie, zależy gdzie mieszkasz.
2
@Majkel34 Mam nadzieję że to ironia której nie wyczułem…
1
@jacobFCB Najgorsze jest to że takie rzeczy się dzieją
7
@SeWo77 Tak jak słusznie zauważyłeś BYŁ.
1
@kynio302 To tak jak molestowanie przez ginekologa