1

Wy wszyscy chyba trochę przeceniacie naszą drużynę. Wygraliśmy kilka meczów, ale czy to jest drużyna na potrójną koronę czy choćby wygranie LM? Moim zdaniem nie. Do tego nie na się stworzyć drużyny na światowym poziomie zbierając niechcianych i darmowych zawodników. Teraz wszystko zagrało bo:
Pedri - mielismy fart. Gavi - mieliśmy fart. Adama - mieliśmy giga fart, przecież to był gość nie chciany w Wolfsach. Auba - kolejny giga fart, ile tu było narzekania że Go bierzemy. Na Ferrana też wszyscy narzekali a okazało się że gra dobrze. Nawet Luuk zaskakuje.
Ale na dłuższą metę się tak nie da, drużyna musi mieć gwiazdy.
I nie że jestem jakimś mega zwolennikiem Haalanda, mówię ogólnie.

2

Laporta, Alemany, Cruyff, Xavi… wszyscy chcą Haalanda. Całe szczęście eksperci z polskiej strony fcbarca.com przejrzeli Norwega i stwierdzili że jest nic nie warty, oby to doszło do naszych władz.

13

A ile było tu płaczu po jego sprzedaży…

8

4-2 Atletico 4-1 Valencia i 4-0 Bilbao? No w sumie nie zasłużyli

19

Nie ma co się obrażać na LE, nie dość że gwarantuje LM to jeszcze gwarantuje też losowanie z pierwszego koszyka, a to już dużo.

0

@paweldunajecfcb To jest choroba, Putin ma już 70 lat, jest multimiliarderem, mógłby spokojnie odpuścić.

1

Ale brutto czy netto?

0

Ja bym powiedział że bardziej efektowna była ta gierka a'la Iniesta z końcówki meczu.

3

@siara10 Ale takich Pedrich trzeba kupić 30, z tego może jeden wejdzie na taki poziom.

9

Bernabeu, szykuj się

2

Iniesta to Ty? A jak liczą dryblingi to Pedriemu w tej akcji trzeba ze 3 dodać

1

Żeby jeszcze tak częściej robił

17

Czy ktoś się ze mną zgodzi że gęba Raula Garcii jest równie irytująca co Casemiro?

24

Ale przyznajcie że nie spodziewaliście się takiej reakcji światowej. Ja myślałem że będą „potępiać”, „wyrażać zaniepokojenie”, a tu w 48 godzin Rosja jest odcięta praktycznie od wszystkiego przez wszystkich. Brawo, jest nadzieja dla tego świata.

2

Ale w TV anie słowa o tym oblężeniu Kijowa

0

@JarekS No co Ty? Przecież Frankie zagrał dobrze z Napoli, nie można Go posadzić na ławce. Teraz musi grać wszystko do końca.

0

@MIX10 Xavi chyba wie co robi?

0

Oby wykorzystać skład Bilbao i szybko wypracować przewagę żeby nie mieli po co robić zmian. Athletic z nami zawsze groźny.

0

Ale Klopp się strasznie postarzał, dawno Go nie widziałem, źle chłop wygląda...

0

@gontex Thiocodin albo Acodin

2

Van Dijk był na spalonym i trzymał obrońcę który przez to nie zdążył do piłki - gdzie tu żart?

0

@wodztek97 pozdrawiam serdecznie

0

@wodztek97 Wybory w Rosji nie muszą być aż tak fałszowane jak na Białorusi. Zresztą jak fałszują a obywatele nic z tym nie robią to źle czy dobrze? jest ich 144 mln

1

@Fenelon Potwierdzali i dementowali tą wiadomość już kilka razy

0

@Sysia11 Cywile są winni bo Go wybrali, nie widzieli przez tyle lat jakim jest człowiekiem?
Tak samo jak każdy kto głosuje na PIS jest takim samym bandytą jak oni.

0

@Ghotti Przecież żółtą dostał, czepiasz się :)

0

Xavi daje Albie różne zadania w różnych meczach - np w Neapolu mało było Jordiego w środku pola jak to się często wcześniej zdarzało, teraz trzymał się lewej strony. Dest zaczyna wreszcie łapać formę i przy linii da sobie radę a rolę fałszywego rozgrywającego przejmie Alves.

0

Widać że Xavi chce strzelecko przełamać Ferrana, a Dembele traktuje jako jokera. Może tym razem nie zapomni koszulki i wejdzie koło 60. minuty, wtedy będzie mógł się rozwinąć. Araujo powinien łapać kartkę, mecz z Realem niedaleko.

8

Jak już na fioletowej piszą że Casemiro powinien wylecieć z boiska to wiesz że coś jest na rzeczy. Jaki jest fenomen tego gościa że jest tak kryty przez sędziów? I to nie tylko w Hiszpanii.

5

@norbi77 Bo z Valencią akurat zagrał dobry mecz, co w tym dziwnego że miał dobrą ocenę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?