kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład Mundo i Asa mi się podoba, mam nadzieje że Xavi nie podejmie zbytniego ryzyka z Araujo.
2
@Zieliniak Właśnie dlatego strzela że wchodzi, powinien jedynie dostać trochę więcej minut ale na pewno nie grać od początku.
1
@JarekS Zgadzam się co do Ferrana, do tego mam wrażenie że jego złość i łzy po Napoli były dla niego mobilizujące, coś jak u CRa a nie jak u Alby.
0
Mam wrażenie że Laporta ma jakiegoś finansowego asa w rękawie którego wyciągnie pod koniec sezonu. To że ściemniał w sprawie Messiego jest dla mnie w pełni zrozumiałe, bo jakby powiedział że nie ma szans na przedłużenie kontraktu to na pewno nie wygrałby wyborów. Teraz już nie ma powodów do ściemniania a Haaland jest jego obsesją.
0
@El dominatore Oczywiście że trzeba szukać, ale wielkie kluby takie jak Barca, Real itd potrzebują też gwiazd, szumu i transferów. A poza tym napisałeś że Henry i Villa zawiedli w Barcelonie z czym się zdecydowanie nie zgadzam.
1
Podobnie jak w przypadku Endricka: czy wszyscy piłkarze/trenerzy/działacze/lekarze i itd muszą mieć spolaryzowane sympatie wobec Realu i Barcy? Czy wszyscy muszą kochać jeden klub i nienawidzieć drugi? Wyobraźcie sobie że nie. Dlatego nie rozumiem wyzywania Haalanda od najemników.
0
@Ali094 Tylko że kupując takiego Haalanda za 75 mln masz pewność że na nim nie stracisz. Jak byśmy mieli wydać 200 to bym był zdecydowanie przeciwny, za 75 to jak wygrana w totka.
5
@VegetaPolska Dlaczego Wy zawsze mierzycie piłkarzy swoją miarą? Czy każdy na świecie musi kochać Real i nienawidzić Barcelony albo na odwrót? Nie może być ludzi obojętnych? Przecież taki 15-latek z Brazylii w du…. ma gdzie trafi, oby się załapać w Europie i zarabiać pieniądze.
2
@El dominatore Sorry, ale mówienie że Villa i Henry się nie sprawdzili to chyba jednak lekkie nadużycie. Chyba wszyscy podświadomie są przyzwyczajeni do liczb wykręcanych w ostatnich latach przez Messiego CRa i Lewego. Nawet Ibra miał w miarę podobne statystyki co w innych klubach (nie licząc oczywiście PSG) a odszedł z powodów pozasportowych. Powiedz króry napastnik przychodzący jako młody talent i de facto no name zrobił u nas karierę przez ostatnie 20 lat? Nawet Eto’o miał już swoją markę.
1
@Tomix_83 Dembele i Roberto to 15 mln netto z pensji. Griezmann i Cou to 80 mln w gotówce. Haaland pójdzie tam gdzie będzie chciał ale skończcie już biadolenie jacy to jesteśmy biedni. Laporta zrobi wszystko żeby ściągnąć Norwega.
0
@Ali094 A jaki piłkarz jak zmienia klub to „wiadomo że się sprawdzi”? Ryzyko jest zawsze.
0
@AbelKabel Gadałeś z nim?
1
To byl dobry mecz, potrafiliśmy zdominować Napoli i tylko brak zimnej krwi Ferrana nie pozwolił wygrać. Mimo wszystko + dla niego że nie bał się w takim meczu podejść do karnego. Widać że był załamany ale to chyba pozytywna złość. Na plus na pewno Auba, Dembele, Garcia i Mingueza. Plus dla Luuka, podoba mi się jego podejście. Mimo że wchodzi na kilka minut daje z siebie wszystko i powinien mieć bardzo ładną asystę. Minus niestety znowu dla Frankiego, jego zachowanie przy golu to granda, zachował się dużo gorzej niż Garcia z Espanyolem.
Mimo wszystko jak jeszcze rok temu nasze mecze powodowały u mnie odruch wymiotny to teraz nie mogę się doczekać niedzieli i Valencii. To już jest duża zmiana.
9
Widać że Ferran był załamany. Ale mimo tego że Mu nie szło podszedł do pierwszego karnego w karierze i się nie bał. Spokojnie, będą z niego ludzie.
0
@robimen12345 Ja bym powiedział że bardziej nas ożywiło wejście Gaviego i Dembele. A że Frankie zagrał słabo to inna sprawa. Jego zachowanie przy goly Zielińskiego to jakaś pomyłka.
3
@kinioo gwizdali chwilę, później duża część kibiców zaczęła bić brawa i to zagłuszyło gwizdy które szybko się skończyły.
2
To jest nirmożliwe
0
To VAR tak może? La Liga, patrz
0
Dobrze bo już myślałem że tylko w Barcelonie nie wolno złego słowa powiedzieć o Messim…
7
Oby te rotacje oznaczały brak Busquetsa, skład Sportu najlepszy. Dembele powinien grać a Gavi musi dychnąć bo zaraz z nim będzie to co z Fatim.
3
A nie sądzicie że Mbappe jest lepszym lewym napastnikiem niż typową 9?
3
Wszyscy gadu gadu o Mbappe a nikt nie mówi co City narobiło
31
Dawka szczepionki? Co Ty mówisz Sergio? Zaraz bana dostaniesz
2
Warto było oglądać mecz dla tej akcji
0
O chu co gość wyjaśnił
0
@Bourne1985 Tak jak napisałem, MATS jest obecnie słaby. Ale jak piszesz że bramkarz nie jest zależny od obrony to protestuję.
I też jestem zdania że jak sztab nie znajdzie sposobu na wzrost jego formy, to niestety, z ciężkim sercem, trzeba będzie pomyśleć o wymianie.
3
Muszę przyznać że już dawno nie czekałem na letnie okienko tak jak teraz. Będzie bardzo ciekawie.
3
@JarekS Bo Laporta wcześniej tego nie wiedział :)
3
@Bourne1985 To może wytłumaczę na przykładzie: przyjmijmy że bramkarz ma 50% skuteczności czyli broni 5 na 10 strzałów. Czyli przy tych 10 strzałach puszcza 5 goli, ale przy 20 już 10 a przy 30 15. Chyba jest różnica? Do tego dochodzi poziom trudności tych strzałów, bo jak obrona słaba to dopuszcza do lepszych sytuacji - czyli łatwiej bramkarzowi obronić placka z 20 metrów niż pewny strzał z 10 prawda? Wtedy skuteczność interwencji jeszcze bardziej spada.
Nie bronię MATSa, bo widać gołym okiem że jest w słabszej formie. Ale mówienie że poziom obrony nie ma znaczenia jest absurdem.
2
@Moderacja mój wpis usuwacie a nie tego gościa? No brawo brawo…