5

Właśnie oglądam dokument o Sennie, to były czasy prawdziwego ścigania. Zginął tak naprawdę przez przypadek bo część oderwanego zawieszenia akurat trafiła w głowę w najgorszy możliwy sposób. Do tego awaria auta nastąpiła akurat w szybkim zakręcie. Coś jak Kubica, można mówić że miał pecha, bo kilka centymetrów obok i ta nieszczęsna bariera nie uszkodziłaby Mu ręki, ale kilka centymetrów w drugą stronę i przebiłaby Go na wylot. Można powiedzieć że miał pecha i szczęście jednocześnie.

1

@Firestone Nikt Depaya nie krytykował na wyrost, po świetnym początku grał kompletną kupę. Oby wrócił, życzę Mu tego z całego serca. A karny klasa, nawet jakby bramkarz tam stał to by mógł nie wyciągnąć

0

W sytuacji z karnym dla nas Depay dotknął piłki ręką? Bo nie mogę znaleźć powtórki

0

@CLOUT_COBAIN Nie poszerzył tylko wybił ręką na róg

2

Takimi meczami awansuje się do Ligi Mistrzów

8

Leo, patrz i ucz się

0

Goś wybił ręką piłkę na róg no do chu!!!!

2

To jest niesamowite

1

Przecież go nie dotknął nawet

0

Bramo MATS, to nie było takie łatwe

0

No w końcu, brawo

0

No właśnie, narzekacie na Ferrana i Dembele a Auby w tym meczu nie ma wcale

0

Wróciła stara dobra Barcelona, milion akcji i brak gola vs 1 wyjście przeciwnika i przegrywamy

0

@FLYP Był stempel, to że najpierw piłka nie ma znaczenia

1

Przynajmniej Araujo wyczyszczony na Real

0

@Lordzi Dembele czuję że zostanie, Luuka też bym się nie pozbywał. Na pewno Brajt i Depay bo na nich jedynych można coś zarobić.
I nie zapominajcie że Griezmann i Coutinho są cały czas naszymi piłkarzami.

0

Swoją drogą to ciekawe że Barca jako jedyna tak naprawdę zabiega o Haalanda a gość mówi że tylko Real i City są w grze.

0

Ale przecież Real chce Haalanda dopiero w 2023

3

Chętnie bym zobaczył Depaya z przodu mającego na skrzydłach Dembele i Ferrana zamiast Abde i Jutgli. Luuk na pewno nie zagra od początku, to tylko kwestia czy dostanie więcej niż parę minut.

0

@sylweste.r No dobrze, ale chcemy wygrywać trofea. Chcesz wygrać Ligę Mistrzów utalentowanymi 17-latkami?

1

@tbas nie mam pretensji, ale płace były tak rozdmuchane że nawet po odejściu Messiego, Griezza i Coutinho i tak nie mieściliśmy się w limicie

1

Messi odszedł dlatego że za dużo zarabiał. Zarabiał tak dużo że nawet jak zmniejszył o połowę to i tak było za dużo.
Zresztą nie tylko On.

0

@sylweste.r Dlaczego mówisz o Haalandzie? Ja się pytam co będzie jak te talenty które kupimy - a przecież będzie trzeba dać im grać żeby się rozwijali - nie będą grać tak dobrze jak byśmy na to liczyli.

1

@JacaBarca A jak te talenty nie wypalą to kto będzie grał?

1

@Prabuk955 Naprawdę na tym świecie żyje jeszcze ktoś kto myśli że to kluby sprzedają koszulki?

0

@sylweste.r Ja mam wrażenie że Haaland to spoko gość - nie wiem dlaczego. I dlatego też myślę że spokojnie by się do obecnej młodej Barcy wpasował. Jak będzie - nie wiem, ale wiadomości o tym transferze trzeba traktować nie do końca poważnie.

1

@sylweste.r Ale czy Haaland byłby „wybijającą sie” gwiazdą przy Pedrim, Fatim, Araujo, czy odradzającym się Frankiem a nawet dobrze grającym Dembele? (Coś czuje że przedłuży kontrakt) Nie, byłby jednym z nich. A mówienie że Real miał tylko CRa przy genialnym wtedy CKM, czy mówienie że Bayern nie ma gwiazd jest sporym nadużyciem

0

@sylweste.r PSG nie wygrywa bo ma drewnianą ligę, LM wygrywają regularnie zespoły z Anglii, Niemiec, Hiszpanii albo Włoch, ostatnim spoza nich było Porto 20 lat temu.
A żeby wygrać, to oprócz dobrej drużyny trzeba mieć masę szczęscia, a Manchester go nie ma

8

FIFA i UEFA przez wojnę przerąbały sobie na tyle że Superliga ma prawo odżyć.

0

@VanBarca Jakoś nie widzę palącego się Haalanda, jest pewny siebie, bezczelny i ambitny, nie porównywał bym Go dp piłkarzy których wymieniłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?