kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Właśnie oglądam dokument o Sennie, to były czasy prawdziwego ścigania. Zginął tak naprawdę przez przypadek bo część oderwanego zawieszenia akurat trafiła w głowę w najgorszy możliwy sposób. Do tego awaria auta nastąpiła akurat w szybkim zakręcie. Coś jak Kubica, można mówić że miał pecha, bo kilka centymetrów obok i ta nieszczęsna bariera nie uszkodziłaby Mu ręki, ale kilka centymetrów w drugą stronę i przebiłaby Go na wylot. Można powiedzieć że miał pecha i szczęście jednocześnie.
1
@Firestone Nikt Depaya nie krytykował na wyrost, po świetnym początku grał kompletną kupę. Oby wrócił, życzę Mu tego z całego serca. A karny klasa, nawet jakby bramkarz tam stał to by mógł nie wyciągnąć
0
W sytuacji z karnym dla nas Depay dotknął piłki ręką? Bo nie mogę znaleźć powtórki
0
@CLOUT_COBAIN Nie poszerzył tylko wybił ręką na róg
2
Takimi meczami awansuje się do Ligi Mistrzów
8
Leo, patrz i ucz się
0
Goś wybił ręką piłkę na róg no do chu!!!!
2
To jest niesamowite
1
Przecież go nie dotknął nawet
0
Bramo MATS, to nie było takie łatwe
0
No w końcu, brawo
0
No właśnie, narzekacie na Ferrana i Dembele a Auby w tym meczu nie ma wcale
0
Wróciła stara dobra Barcelona, milion akcji i brak gola vs 1 wyjście przeciwnika i przegrywamy
0
@FLYP Był stempel, to że najpierw piłka nie ma znaczenia
1
Przynajmniej Araujo wyczyszczony na Real
0
@Lordzi Dembele czuję że zostanie, Luuka też bym się nie pozbywał. Na pewno Brajt i Depay bo na nich jedynych można coś zarobić.
I nie zapominajcie że Griezmann i Coutinho są cały czas naszymi piłkarzami.
0
Swoją drogą to ciekawe że Barca jako jedyna tak naprawdę zabiega o Haalanda a gość mówi że tylko Real i City są w grze.
0
Ale przecież Real chce Haalanda dopiero w 2023
3
Chętnie bym zobaczył Depaya z przodu mającego na skrzydłach Dembele i Ferrana zamiast Abde i Jutgli. Luuk na pewno nie zagra od początku, to tylko kwestia czy dostanie więcej niż parę minut.
0
@sylweste.r No dobrze, ale chcemy wygrywać trofea. Chcesz wygrać Ligę Mistrzów utalentowanymi 17-latkami?
1
@tbas nie mam pretensji, ale płace były tak rozdmuchane że nawet po odejściu Messiego, Griezza i Coutinho i tak nie mieściliśmy się w limicie
1
Messi odszedł dlatego że za dużo zarabiał. Zarabiał tak dużo że nawet jak zmniejszył o połowę to i tak było za dużo.
Zresztą nie tylko On.
0
@sylweste.r Dlaczego mówisz o Haalandzie? Ja się pytam co będzie jak te talenty które kupimy - a przecież będzie trzeba dać im grać żeby się rozwijali - nie będą grać tak dobrze jak byśmy na to liczyli.
1
@JacaBarca A jak te talenty nie wypalą to kto będzie grał?
1
@Prabuk955 Naprawdę na tym świecie żyje jeszcze ktoś kto myśli że to kluby sprzedają koszulki?
0
@sylweste.r Ja mam wrażenie że Haaland to spoko gość - nie wiem dlaczego. I dlatego też myślę że spokojnie by się do obecnej młodej Barcy wpasował. Jak będzie - nie wiem, ale wiadomości o tym transferze trzeba traktować nie do końca poważnie.
1
@sylweste.r Ale czy Haaland byłby „wybijającą sie” gwiazdą przy Pedrim, Fatim, Araujo, czy odradzającym się Frankiem a nawet dobrze grającym Dembele? (Coś czuje że przedłuży kontrakt) Nie, byłby jednym z nich. A mówienie że Real miał tylko CRa przy genialnym wtedy CKM, czy mówienie że Bayern nie ma gwiazd jest sporym nadużyciem
0
@sylweste.r PSG nie wygrywa bo ma drewnianą ligę, LM wygrywają regularnie zespoły z Anglii, Niemiec, Hiszpanii albo Włoch, ostatnim spoza nich było Porto 20 lat temu.
A żeby wygrać, to oprócz dobrej drużyny trzeba mieć masę szczęscia, a Manchester go nie ma
8
FIFA i UEFA przez wojnę przerąbały sobie na tyle że Superliga ma prawo odżyć.
0
@VanBarca Jakoś nie widzę palącego się Haalanda, jest pewny siebie, bezczelny i ambitny, nie porównywał bym Go dp piłkarzy których wymieniłeś