kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ojojoj…. Nie ma najlepszego samochodu to już GOAT tak nie śmiga? Ale mi przykro
0
@Derean A wolisz wygrać mistrzostwo z osłabionym Realem czy przegrać z najlepszym? Niektórzy to jednak romantycy… Z resztą szanse się wyrównają, oni nie wystawią najlepszego strzelca i my zapewne też :)
1
@barcelonaLM Co z tego że robił te statystyki jak w najważniejszych momentach znikał? Kocham Messiego, ale widzę że umiłowanie do niego przysłania niektórym obraz gry w ostatnich latach
2
Patrząc na ostatnie nasze mecze i postawę Busquetsa i Alby coram bardziej utwierdzam się w przekonaniu że to niestety Messi był w ostatnich latach hamulcowym. Widać to zresztą w PSG. Nasza starszyzna potrafiła się nie rozpłakać i poprowadzić drużynę do remontady z Galatą, coś czuję że z Messim by się nie udało.
1
@Pawel13sz Najlepsi może i tak ale wygrali tylko 1 LM
1
@Ojciec5tkidzieci Resovia to najbardziej nieprzewidywalna drużyna w lidze, z każdym wygrają i z każdym przegrają
2
Nie rozumiem dlaczego wszyscy uważają że ten grzeczny i skromny Araujo chce po prostu zarabiać więcej, a ta brzydka i skąpa Barcelona nie chce Mu dać i oferuje tylko 3 mln. Skąd wiecie że to prawda? A może Araujo ma za bardzo wygórowane rządania? Przecież Laporta i (przede wszystkim) Alemany nie są idiotami, wiedzą jaki Araujo ma potencjał i na pewno lekką ręką Go nie oddadzą.
5
Nie wierzę że oferują tylko 3 mln
1
Świetne losowanie, oby nie było jak Romą, tam też było świetne
0
@Jacu327 Dlaczego nie będzie?
0
@Jacu327 Niekoniecznie, Real był dużo słabszy od PSG i tylko głupota bramkarza pozwoliła im przejść. Chelsea nie jest tak słaba psychicznie jak PSG
1
Bayern dalej na farcie
0
@Pstryk Mieliśmy 2 trudnych rywali to może coś łatwiejszego dla odmiany?
2
@Marcelinho99 Wygranie LE oznacza losowanie w LM z pierwszego koszyka i szanse na grę w Superpucharze Europy, więc odpowiedź jest raczej oczywista. I kasa też oczywiście lepsza, @kaamil1910 nie gadaj głupot.
4
Wczorajszy gol Auby pokazuje co to znaczy mieć w składzie prawdziwego napastnika. Grał padakę cały czas ale w decydującym momencie był tam gdzie trzeba. Dlatego jak mi ktoś pisze że tak przebojowy, pewny siebie i skuteczny napastnik jak Haaland do nas nie pasuje to jedynie mi się śmiać chce. Nie wiem czy Go sprowadzimy, nie wiem czy nas stać, ale przy takiej drużynie jak Barcelona napastnik na takim poziomie na pewno by sobie poradził.
0
@Emhyr Eintracht albo Braga, mieliśmy 2 ciężkich przeciwników to może coś łatwiejszego tym razem?
0
Sevilla odpada, Betis odpada… nie żeby mi sodówka do głowy uderzyła ale nie ma z kim przegrać…
1
@Pawelsky Chyba zapomniałeś o Maryli
4
Mam nadzieję że po gorących terenach w Neapolu i Stambule trafimy na coś "chłodniejszego". Może Lyon?
1
@Gall Nie tylko za skuteczność, każda wiadomośc o jego obecności w składzie powoduje zbiorowy wylew na Rambli.
2
@taris I co, to ma udowodnić że Ferran ma słabe statystyki?
30
Najbardziej krytykowany nasz piłkarz czyli Ferran 11 meczów 4 gole 4 asysty, chyba nie tak najgorzej
7
Ten Kerem może i błyskotliwy, ale Araujo strasznie Go wyjaśnił
0
Niech strzelą tego trzeciego bo zaraz zacznie się robić ostro
1
Brawo Frankie!!! Rozsądek level max
16
Co Wy się tak tego Garcii czepiacie? Czy ja jakiś inny mecz oglądam?
4
Auba do zmiany jeszcze w tej połowie, jest katastrofalny
0
Mamy już nowego kosmitę
0
@macio_944 A od Garcii co chcesz?
3
Generalnie nie jest źle w dzisiejszych niepewnych czasach. Jedynie do czego się można przyczepić to nazwa stadionu za 5 mln - Liverpool z odzieżą treningową wyciąga 30 mln a my 10. Jak dodamy 10 za rękaw będzie w sumie 77,5 mln czyli czołówka światowa, jest dobrze.
P.S. City i PSG w ogóle nie powinno być w tym rankingu, równie dobrze szejk mógłby zapisać 200 mln za koszulki.