kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Silva zmaścił, ale podanie Modrica klasa
0
Trochę szczęścia na końcu ale wcisnął.
0
Ale Kroos wkurzony za tą zmianę
2
Tak jest w obronie nie w ataku
6
Nie ma czegoś takiego jak przypdkowa ręka w ataku która pomaga zdobyć gola, ogarnijcie się
0
Nie powinni uznać, ręka tuż przed strzałem
6
@DonMatteo901 Jakby Barca strzeliła chociaż 1 gola w Liverpoolu poszłaby po potrójną koronę. A ta porażka doprowadziła do śmierci najlepszą drużynę XXI wieku.
0
Myślicie że dzisiaj Chelsea się coś postawi czy położą się tak jak w pierwszym meczu?
0
@Cule1234 Zawsze broniłem Roberto i byłem nawet zwolennikiem jego pozostania jeżeli mocno obniży kontrakt. Ale jak nie chce się ruszyć to droga wolna. Mam nadzieję że Alemany się nie ugnie.
0
@arad Co innego krytyka a co innego bezmyślna szydera z gościa który osiągnął więcej niż wszyscy ci komentujący razem wzięci
1
Jeszcze 3-4 miesiące temu wszyscy się bali że nie awansujemy do LM, dzisiaj pojawiła się malutka - ale jednak - szansa na walkę o mistrzostwo. To niesamowite jaki progres zrobiła ta drużyna, ale trzeba też zauważyć że po Clasico mamy dołek formy, już nie wygląda to tak ładnie jak wyglądało.
4
Mam nadzieję że tym którzy się z niego wyśmiewali przynajmniej głupio jest i następnym razem pomyślą 2 razy. Podobnie z Garcią, jakiś głupek (chociaż powinienem napisać debil, bo po ostatnim wyroku w sprawie prezydenta Dudy już można) ma jeszcze coś do powiedzenia?
1
Alemany, masz już plan?
1
Jestem ciekawy co powie dzisiaj Itu, moim zdaniem przy obecnej interpretacji sędzie nie powinien przyznać karnego przy ręce Garcii
3
Z ruchu ust to wyglądało bardziej jak „weź mnie wyczyść z kartek, weź mnie wyczyść z kartek”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobrze że były te 3 karne, przynajmniej gadania nie będzie
0
Mam nadzieję że tym którzy wyśmiewali Luuka jest teraz przynajmniej głupio…
0
Garcia poniwnie MOTM
0
Coś niesamowitego jak się podkładamy w tym meczu
0
Dembele w swoim stylu ostatnio, mecz nie najlepszy ale asysta jest
1
Strzał Pedriego w stylu Messiego, tylko noga nie ta
0
O ja cierpię dolę…
0
Ale Garcia teraz skleił
2
I to jest właśnie napastnik z krwi i kości a nie wstawianie na 9 jakiegoś Salaha albo Fatiego
0
Ferran nie dość że potrafi zmaścić każdą akcję to jeszcze ma kupę pecha
3
@Barca_bwo Chyba pomyliłeś mecze :)
0
Katastrofalna połowa, mamy kupę szczęścia że nie przegrywamy
0
Czy komentarorzy chociaż raz wymienili nazwisko Nico?
0
Brawo MATS, wreszcie wraca