0

Silva zmaścił, ale podanie Modrica klasa

0

Trochę szczęścia na końcu ale wcisnął.

0

Ale Kroos wkurzony za tą zmianę

2

Tak jest w obronie nie w ataku

6

Nie ma czegoś takiego jak przypdkowa ręka w ataku która pomaga zdobyć gola, ogarnijcie się

0

Nie powinni uznać, ręka tuż przed strzałem

6

@DonMatteo901 Jakby Barca strzeliła chociaż 1 gola w Liverpoolu poszłaby po potrójną koronę. A ta porażka doprowadziła do śmierci najlepszą drużynę XXI wieku.

0

Myślicie że dzisiaj Chelsea się coś postawi czy położą się tak jak w pierwszym meczu?

0

@Cule1234 Zawsze broniłem Roberto i byłem nawet zwolennikiem jego pozostania jeżeli mocno obniży kontrakt. Ale jak nie chce się ruszyć to droga wolna. Mam nadzieję że Alemany się nie ugnie.

0

@arad Co innego krytyka a co innego bezmyślna szydera z gościa który osiągnął więcej niż wszyscy ci komentujący razem wzięci

1

Jeszcze 3-4 miesiące temu wszyscy się bali że nie awansujemy do LM, dzisiaj pojawiła się malutka - ale jednak - szansa na walkę o mistrzostwo. To niesamowite jaki progres zrobiła ta drużyna, ale trzeba też zauważyć że po Clasico mamy dołek formy, już nie wygląda to tak ładnie jak wyglądało.

4

Mam nadzieję że tym którzy się z niego wyśmiewali przynajmniej głupio jest i następnym razem pomyślą 2 razy. Podobnie z Garcią, jakiś głupek (chociaż powinienem napisać debil, bo po ostatnim wyroku w sprawie prezydenta Dudy już można) ma jeszcze coś do powiedzenia?

1

Alemany, masz już plan?

1

Jestem ciekawy co powie dzisiaj Itu, moim zdaniem przy obecnej interpretacji sędzie nie powinien przyznać karnego przy ręce Garcii

3

Z ruchu ust to wyglądało bardziej jak „weź mnie wyczyść z kartek, weź mnie wyczyść z kartek”

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dobrze że były te 3 karne, przynajmniej gadania nie będzie

0

Mam nadzieję że tym którzy wyśmiewali Luuka jest teraz przynajmniej głupio…

0

Garcia poniwnie MOTM

0

Coś niesamowitego jak się podkładamy w tym meczu

0

Dembele w swoim stylu ostatnio, mecz nie najlepszy ale asysta jest

1

Strzał Pedriego w stylu Messiego, tylko noga nie ta

0

O ja cierpię dolę…

0

Ale Garcia teraz skleił

2

I to jest właśnie napastnik z krwi i kości a nie wstawianie na 9 jakiegoś Salaha albo Fatiego

0

Ferran nie dość że potrafi zmaścić każdą akcję to jeszcze ma kupę pecha

3

@Barca_bwo Chyba pomyliłeś mecze :)

0

Katastrofalna połowa, mamy kupę szczęścia że nie przegrywamy

0

Czy komentarorzy chociaż raz wymienili nazwisko Nico?

0

Brawo MATS, wreszcie wraca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?