kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Depay słabo dziś, nie pokazuje nic ciekawego, gra bo gra
4
Niecałe 5 minut a Ferran już 2 razy dochodzi do piłki w polu karnym. Ma chłopak to coś
1
Alba jaka piła, chłopak się rozwija na stare lata
0
Fajnie że dużo ludzi na trybunach, kasa się przyda
0
Super, Araujo nie może grać z Osasuną więc teraz Pique odpocznie. W drugiej połowie Mingueza na prawą a Dest na lewą.
0
@4Fabregas4 Ehh nigdy nie dogodzi…
0
@sepek Nie żartuj, z taką obroną?
0
Ja tak się tylko zastanawiam skąd „Le10sport” może to wiedzieć…
1
@Linghunter88 Finansowo musimy dojść do finału żeby wyrównać pieniądze za wyjście z grupy. Tylko że nikt nie bierze pod uwagę przychodów z tzw dni meczowych, jeżeli dojdziemy do półfinału LE to będziemy grać 4 mecze u siebie. Każdy dzień meczowy to zysk około 2-3 mln €.
@sepek
Coś ugrać to co to znaczy? Wejść do 1/4? To już wolę powalczyć o tą Ligę Europy.
1
Tak jak pisałem wczoraj na Rambli PSG rywalizuje z nami o tytuł "frajerów roku" Ligi Mistrzów i chyba wysunęli się na prowadzenie. Klub bez silnej ligi nie wygra LM i to po raz kolejny się potwierdza. Ktoś jeszcze krytykuje Laportę że dał odejść Messiemu?
I też tak jak mówiłem wczoraj, moim zdaniem lepiej że Barca odpadła z LM i walczy w LE. Lepiej tu powalczyć o dobry wynik a może nawet zwycięstwo niż tam odpaść po bezbarwnej walce w 1/8 albo jakimś cudem awansować do 1/4 i odpaść z Bayernem 7-1 w dwumeczu. LE to szansa na bycie losowanym z pierwszego koszyka w LM i trzeba zrobić wszystko żeby to wygrać.
0
@Janas11224 A sportowo? Nie tylko kasa się liczy
3
@Dundersztyc Ale styl w jakim odpadli jest taki sam jak nasz. Real był kompletnie beznadziejny w całym dwumeczu aż do babola Donnarumy
0
PSG dzielnie walczy o miano największych frajerów LM z Barceloną i jej odpadnięciami z Romą i Liverpoolem. Aż ciężko wybrać
0
Nie ma kartki za ten faul?
3
Ktoś jeszcze będzie krytykował Laportę za pozbycie się Messiego?
0
Mieć wygrany dwumecz i tak się położyć, oj Gianluigi…
3
Coś niesamowitego, jeszcze brakowało żeby to CR strzelił
0
Nasuwa się pytanie (i to nie w kontekscie Realu tylko ogólnie) czy lepiej odpaść w 1/8 czy nawet 1/4 LM bez walki czy lepiej powalczyć o wygraną w LE. Moim zdaniem dobrze że odpadliśmy.
0
Ten kto wynegocjował wykupienie Trincao za 29 mln i jeszcze karę 6 mln za niewykupienie to niezły dzik. To Alemany?
1
@marcin62 Nie wiem, może zapytać ekspertów? Już w samym komentarzu do meczu z Elche jest sugestia że była tam niesprawiedliwość a to przecież nieprawda.
3
Jak się pisze takie artykuły (nie mówię o naszych redaktorach tylko o dziennikarzach Marki) to wypadało by też napisać ile karnych drużyna powinna dostać, ile nie dostała, ile przeciwko niej powinno się podyktować i ile podyktowano. Bez takich danych artykuł jest wybitnie tendencyjny.
0
Pamiętam jak zapisałem się na wyjazd z FCBPL to po pierwszym meczu żałowałem, ale później już nie :)
0
@MesQueUnClub96 Dlatego napisałem że jeżeli wygrają z Łęczną - bezpośrednim rywalem do spadku. Zresztą jest jeszcze zaległy mecz z Termalica
0
Jeżeli Legii uda się wygrać z Łęczną to chyba temat ich spadku możemy uznać za zamknięty.
0
@Pogba Bo Laboga się upiera że Ferran powinien grać na skrzydle, moim zdaniem z jego wyjściem na pozycję powinien grać na środku
7
@pato1234 Generalnie uznali Go za najlepszy transfer zimy w La Liga, chwalili jego zachowanie bez piłki i docenili bardzo mocno uznając Go za zawodnika na lata dla Barcy
0
Czy eksperci z Rambli słuchali co w Hola la Liga mówili o Ferranie prawdziwi eksperci?
0
@Deeespacito Powiedz że zawsze stoisz za filarem
0
@MarioVeB! Jeżeli zawodnik wyceniany na 50 mln chce przyjść za darmo to chyba trzeba Go brać. Może to oznacza odejście Busquetsa? Tak naprawdę nie mamy w składzie takiego silnego pomocnika.
0
Przed meczem z Bilbao była informacja że Araujo ma 4 kartki, myślałem że się wyczyścił