0

Depay słabo dziś, nie pokazuje nic ciekawego, gra bo gra

4

Niecałe 5 minut a Ferran już 2 razy dochodzi do piłki w polu karnym. Ma chłopak to coś

1

Alba jaka piła, chłopak się rozwija na stare lata

0

Fajnie że dużo ludzi na trybunach, kasa się przyda

0

Super, Araujo nie może grać z Osasuną więc teraz Pique odpocznie. W drugiej połowie Mingueza na prawą a Dest na lewą.

0

@4Fabregas4 Ehh nigdy nie dogodzi…

0

@sepek Nie żartuj, z taką obroną?

0

Ja tak się tylko zastanawiam skąd „Le10sport” może to wiedzieć…

1

@Linghunter88 Finansowo musimy dojść do finału żeby wyrównać pieniądze za wyjście z grupy. Tylko że nikt nie bierze pod uwagę przychodów z tzw dni meczowych, jeżeli dojdziemy do półfinału LE to będziemy grać 4 mecze u siebie. Każdy dzień meczowy to zysk około 2-3 mln €.
@sepek
Coś ugrać to co to znaczy? Wejść do 1/4? To już wolę powalczyć o tą Ligę Europy.

1

Tak jak pisałem wczoraj na Rambli PSG rywalizuje z nami o tytuł "frajerów roku" Ligi Mistrzów i chyba wysunęli się na prowadzenie. Klub bez silnej ligi nie wygra LM i to po raz kolejny się potwierdza. Ktoś jeszcze krytykuje Laportę że dał odejść Messiemu?
I też tak jak mówiłem wczoraj, moim zdaniem lepiej że Barca odpadła z LM i walczy w LE. Lepiej tu powalczyć o dobry wynik a może nawet zwycięstwo niż tam odpaść po bezbarwnej walce w 1/8 albo jakimś cudem awansować do 1/4 i odpaść z Bayernem 7-1 w dwumeczu. LE to szansa na bycie losowanym z pierwszego koszyka w LM i trzeba zrobić wszystko żeby to wygrać.

0

@Janas11224 A sportowo? Nie tylko kasa się liczy

3

@Dundersztyc Ale styl w jakim odpadli jest taki sam jak nasz. Real był kompletnie beznadziejny w całym dwumeczu aż do babola Donnarumy

0

PSG dzielnie walczy o miano największych frajerów LM z Barceloną i jej odpadnięciami z Romą i Liverpoolem. Aż ciężko wybrać

0

Nie ma kartki za ten faul?

3

Ktoś jeszcze będzie krytykował Laportę za pozbycie się Messiego?

0

Mieć wygrany dwumecz i tak się położyć, oj Gianluigi…

3

Coś niesamowitego, jeszcze brakowało żeby to CR strzelił

0

Nasuwa się pytanie (i to nie w kontekscie Realu tylko ogólnie) czy lepiej odpaść w 1/8 czy nawet 1/4 LM bez walki czy lepiej powalczyć o wygraną w LE. Moim zdaniem dobrze że odpadliśmy.

0

Ten kto wynegocjował wykupienie Trincao za 29 mln i jeszcze karę 6 mln za niewykupienie to niezły dzik. To Alemany?

1

@marcin62 Nie wiem, może zapytać ekspertów? Już w samym komentarzu do meczu z Elche jest sugestia że była tam niesprawiedliwość a to przecież nieprawda.

3

Jak się pisze takie artykuły (nie mówię o naszych redaktorach tylko o dziennikarzach Marki) to wypadało by też napisać ile karnych drużyna powinna dostać, ile nie dostała, ile przeciwko niej powinno się podyktować i ile podyktowano. Bez takich danych artykuł jest wybitnie tendencyjny.

0

Pamiętam jak zapisałem się na wyjazd z FCBPL to po pierwszym meczu żałowałem, ale później już nie :)

0

@MesQueUnClub96 Dlatego napisałem że jeżeli wygrają z Łęczną - bezpośrednim rywalem do spadku. Zresztą jest jeszcze zaległy mecz z Termalica

0

Jeżeli Legii uda się wygrać z Łęczną to chyba temat ich spadku możemy uznać za zamknięty.

0

@Pogba Bo Laboga się upiera że Ferran powinien grać na skrzydle, moim zdaniem z jego wyjściem na pozycję powinien grać na środku

7

@pato1234 Generalnie uznali Go za najlepszy transfer zimy w La Liga, chwalili jego zachowanie bez piłki i docenili bardzo mocno uznając Go za zawodnika na lata dla Barcy

0

Czy eksperci z Rambli słuchali co w Hola la Liga mówili o Ferranie prawdziwi eksperci?

0

@Deeespacito Powiedz że zawsze stoisz za filarem

0

@MarioVeB! Jeżeli zawodnik wyceniany na 50 mln chce przyjść za darmo to chyba trzeba Go brać. Może to oznacza odejście Busquetsa? Tak naprawdę nie mamy w składzie takiego silnego pomocnika.

0

Przed meczem z Bilbao była informacja że Araujo ma 4 kartki, myślałem że się wyczyścił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?