kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Myślę że nawet jak wygramy wszystko do końca sezonu to Real jakoś to dociągnie
0
Myślicie że kogoś w otoczeniu Putina otrzeźwi i będzie jakaś próba zamachu? Na Hitlera też próbowali
11
@Tomix_83 Mówiłeś o tym Laporcie? Weź się zgłoś do Barcelony bo słyszałem że kaięgowego szukają a tu taki talent się marnuje…
0
Dobrze ze nie Lyon w sumie
11
@Arczi57 A moim zdaniem Ferran zagrał dobry mecz, razem z Frankiem zdominowali lewą stronę, miał też ostatnie i przedostatnie podania przy golach. Spokojnie, chłopak wszedł do Barcelony po dość długiej kontuzji.
0
Wczoraj na Rambli spierałem się że nie powinno być karnego ale dopiero teraz widziałem powrórkę z drugiej strony, także zwracam honor @takisobiektos i @Blanco16 . Nie mniej uważam że drugi gol dla Napoli nie powinien zostać uznany
0
@Blanco16 pooglądaj powtórki
0
@takisobiektos Przecież Go nie dotknął nawet a poza tym już zaczął upadać 2 metry wcześniej. Symulka jak stąd do Krakowa.
16
Straciliśmy 2 gole, 1 po karnym którego nie było a 2 po tym jak przeciwnik złapał Nico za nogę i przewrócił na ziemię. Był tutaj VAR?
0
A wiecie co jest najgorsze? Że do meczu z Bilbao całe 3 długie dni :)
5
Ryszard, ty draniu
0
@Matheo23 Co się dziwisz jak ludzie powariowali i kolejki na stacje są, biznes
1
Jest Luuuuuuuuuuuuuuuuuk
0
@Panpiwkarz To popatrz co się na stacjach benzynowych dzieje
0
Mocny wpis rzecznika rodziny Haalandów na Twitterze, taktyka skakania wokół nich Laporty może przynieść skutek
0
Alba dzisiaj gra zupełnie inaczej niż w ostatnich meczach, wogóle Go w środku niebwidać
1
Sędzia dziś strasznie dziwnie sędziuje
12
Tak narzekacie na Ferrana a ma ostatnie i przedostatnie podanie przy golach
0
To nie był karny, żółta za symulkę jak uj!!
0
@Jestjakjest nie, On się dopiero znajduje drogę do domu
14
Mówcie co chcecie ale Pique to cały czas jest gość
1
@Lucassito nie gadaj głupot, gra dobry mecz
4
Symulka jak przy karnym
3
Frankie chyba najlepszy mecz w Barcelonie na razie
0
Widać że Ferran dobrze się czuje dzisiaj, coś wpadnie
0
Olaboga!!! Auba!!
0
Przecież go nie dotknął nawet
2
Ten przepis o przecięciu piłki przez obrońce to najdebilniejszy obecnie przepis w piłce nożnej
0
@fafera chyba jeszcze za Lucho
0
Ktoś tu porównywał Aube do Princa Boatenga?