0

@Kamiloza91 Myślę że nawet jak wygramy wszystko do końca sezonu to Real jakoś to dociągnie

0

Myślicie że kogoś w otoczeniu Putina otrzeźwi i będzie jakaś próba zamachu? Na Hitlera też próbowali

11

@Tomix_83 Mówiłeś o tym Laporcie? Weź się zgłoś do Barcelony bo słyszałem że kaięgowego szukają a tu taki talent się marnuje…

0

Dobrze ze nie Lyon w sumie

11

@Arczi57 A moim zdaniem Ferran zagrał dobry mecz, razem z Frankiem zdominowali lewą stronę, miał też ostatnie i przedostatnie podania przy golach. Spokojnie, chłopak wszedł do Barcelony po dość długiej kontuzji.

0

Wczoraj na Rambli spierałem się że nie powinno być karnego ale dopiero teraz widziałem powrórkę z drugiej strony, także zwracam honor @takisobiektos i @Blanco16 . Nie mniej uważam że drugi gol dla Napoli nie powinien zostać uznany

0

@Blanco16 pooglądaj powtórki

0

@takisobiektos Przecież Go nie dotknął nawet a poza tym już zaczął upadać 2 metry wcześniej. Symulka jak stąd do Krakowa.

16

Straciliśmy 2 gole, 1 po karnym którego nie było a 2 po tym jak przeciwnik złapał Nico za nogę i przewrócił na ziemię. Był tutaj VAR?

0

A wiecie co jest najgorsze? Że do meczu z Bilbao całe 3 długie dni :)

5

Ryszard, ty draniu

0

@Matheo23 Co się dziwisz jak ludzie powariowali i kolejki na stacje są, biznes

1

Jest Luuuuuuuuuuuuuuuuuk

0

@Panpiwkarz To popatrz co się na stacjach benzynowych dzieje

0

Mocny wpis rzecznika rodziny Haalandów na Twitterze, taktyka skakania wokół nich Laporty może przynieść skutek

0

Alba dzisiaj gra zupełnie inaczej niż w ostatnich meczach, wogóle Go w środku niebwidać

1

Sędzia dziś strasznie dziwnie sędziuje

12

Tak narzekacie na Ferrana a ma ostatnie i przedostatnie podanie przy golach

0

To nie był karny, żółta za symulkę jak uj!!

0

@Jestjakjest nie, On się dopiero znajduje drogę do domu

14

Mówcie co chcecie ale Pique to cały czas jest gość

1

@Lucassito nie gadaj głupot, gra dobry mecz

4

Symulka jak przy karnym

3

Frankie chyba najlepszy mecz w Barcelonie na razie

0

Widać że Ferran dobrze się czuje dzisiaj, coś wpadnie

0

Olaboga!!! Auba!!

0

Przecież go nie dotknął nawet

2

Ten przepis o przecięciu piłki przez obrońce to najdebilniejszy obecnie przepis w piłce nożnej

0

@fafera chyba jeszcze za Lucho

0

Ktoś tu porównywał Aube do Princa Boatenga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?