2

Muszę odszczekać to co mówiłem o Bilbao że z nami się spinają a przed Realem się kładą. To był dobry mecz Athleticu i całe szczęście że nie poszedł farfocel w stylu Realu.
A co do samego Realu to jest to kolejny kamyczek do ogródka tych co wieszczą ich dominację na najbliższe 10 lat, opinii jacy to oni są wszechmocni i wspaniali a jacy my beznadziejni i słabi.
Fakt jest taki że jak nie ma Benzemy to jest dramat, Vinicius złapał formę ale jak Mu wyjdzie mecz to jest dobrze, a jak nie wyjdzie to jest słabo, pomoc jest eksploatowana do granic możliwości a Camavinga i Valverde nie dostają szans i wreszcie się zbuntują albo zmarnują, prawa obrona nie istnieje, na lewej też cudów nie ma. Nie jest z nimi tak wspaniale jak część naszych Ramblowiczów to opisuje.

2

@equwesta Spokojnie, przecież to biznes. Grają na podbicie stawki a jeżeli potwierdzi się to że Araujo chce osiągnąć poziom wypłaty Pedriego to przyznasz że jest to rozsądna propozycja.

5

Na 100 takich „perełek” 1 zrobi karierę, ale próbować trzeba

5

6 minut, ni tak, przecież były 4 gole 6 kontuzji i 10
Razy sprawdzany VAR

1

Pięknie to zrobił trzeba przyznać

0

Ale jak obrońca wybija ręką na róg to nie jest karny?

0

@Rewolucja123 Alba jest w tym momencie tak cienki że już lepiej grać na 3

0

@arasz1819 Wejdzie rykoszet jak Dembele w gips, też mam takie wrażenie, za dużą ma Athletic przewagę

2

@Coutinho007 Tylko jak Xavi zajedzie Albę i Busquetsa to Barcelona na tym zyska, Real po stracie 2 z wymienionych 4 leży.

6

Ale widzę że dojeżdżanie pomocy i Viniciusa przez Ancelottiego trwa w najlepsze. Dobrze, ciekawe ile jeszcze wytrzymają. A swoją drogą kondycja Modrica w jego wieku jest imponująca, gra praktycznie wszystko

0

Dwójka, po chłopie

19

@Naturopata To już jest specjalność Bayernu

1

@Bunk420 Dokładnie, jakby Federera wsadził na Wimbledon 100 lat temu to by tam pasował. Nadal to harpagan, a Djokovic to trochę połączenie 2 poprzednich

1

Nie ma co narzekać, nasza kadra jest dużo lepsza niż była. Pozyskano 3 zawodników którzy są lepsi od tych co mieliśmy. Auba jest lepszy od Luuka i Depaya (w obecnej formie) a Ferran i Traore są lepsi niż Jutgla i Ezz. Może w końcu coś się ruszy w ataku bo na razie wyglądało to tragicznie.

1

@Plama Odsunęli Go na 1 mecz i zaraz zaczęły się protesty i interwencje, po co otwierać kolejny konflikt mało mamy kłopotów?

1

Wysyłanie Go na trybuny nie ma żadnego sensu, do tego narażamy się na interwencję związku piłkarzy. Nie wiem dlaczego Dembele ma problem z rozwiązaniem kontraktu, mając kartę na ręce ma swobodę negocjacji i na pewno gdzieś podpisze.

1

@Jon_Snow To kłamczuszek a nie madridista

0

Ciekawe czy Dembele przyjdzie po nowy kontrakt jak złapie kontuzję.

0

@Bulishi Nie wiesz dlaczego? Bo powinniśmy grać samymi wychowankami, precz z piłkarzami bez DNA, a fóój

0

@mike78 Dobrze, to kto jak nie On?

1

@Naturopata Nie ma w tym momencie lepszej opcji na rynku, lepszy Auba niż Luuk i Braithwaite. Nie wiem dlaczego zawsze mi się kojarzyło że On jest niski, a chłop ma prawie 1,90

5

@Barca1992 Ostatnio jak była awaria systemu mówili że Polska jest w stanie wykonać około 200 tys testów dziennie. Więcej się nie da bo system padnie. A oni chcą robić 2 mln dziennie. Rządzą nami niekompetentni idioci.

0

@Kinginiesta Oby nas tym razem wydymał i to mocno

1

Vamos Dembele! zrób to! Chociaż nie jestem zwolennikiem posadzenia Go na trybuny jak zostanie to jego odejście przyniesie same plusy: możliwą jakąś kasę, zwolnienie limitu płacowego i oszczędności na lekarzach bo nie chce mi się wierzyć że dojedzie do końca sezonu bez kontuzji

0

@michal26 Jeżeli nie jesteś szczepiony i masz możliwość przejścia izolacji bez zablokowania kilku osób to jak najbardziej bym poszedł na test. Dostaniesz certyfikat i masz pół roku spokój. A jeżeli chodzi o aspekt zdrowotny to nie ma to żadnego znaczenia i tak nie dostaniesz żadnych leków i tak będziesz po prostu siedział w domu.

0

@michal26 Jak jesteś szczepiony i masz paszport polsatu i możesz siedzieć w domu to ja bym siedział. Jak masz rodzinę którą udupisz na kwarantannie to tym bardziej bym siedział. Jak chcesz mieć papier na ozdrowieńca i nie przeszkadza Ci izolacja to zrób PCR. Wszystko zależy od sytuacji.

4

@michal26 Jak chcesz siedzieć w domu 2 tygodnie to idź

1

@MesQueUnClub96 A kogo proponujesz w zimowym okienku?

1

@abram3k Takie dementi jest warte dokładnie tyle samo co poprzednia wiadomość. Można monetą rzucić

0

@Gall Ale cały czas ma fanów, oni nie śpią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?