0

@Gall Ale cały czas ma fanów, oni nie śpią

1

@Naturopata I słusznie, ja nie instalowałem, mogą mnie cmoknąć

0

@BombowiecKrawczyk Dokładnie w tym samym miejscu, uważam że zarobki sportowców są chore i absurdalne

1

350 tys tygodniowo za kopanie piłki, do czego zmierza ten świat?

0

Jak śmiesz dodawać taki artykuł o Puigu, Rambla Cię dopadnie :)

8

Niestety Ezz po świetnym początku bardzo bardzo bardzo obniżył loty. Szkoda, może to tylko chwilowa sodówka

40

To niech szybko rozważa bo zostało 2 dni na decyzję

1

@amanter Niby z kim?

6

Ale jak to? Przecież nie ma już Koemana który się na niego uwziął.

20

Jest taki wielki że się nam nie mieści, powiedzieli gdy Traore przymierzał koszulkę.

0

@normasubiektywna Nie wiem, jestem na 100% pewny że był taki artykuł

0

@Plama @totalcrack Wiem, właśnie o tym pisałem. Dziwię się że kluby tak słabo zarabiają na swoich strojach. Przecież gdyby taka Barca Manchester czy Real postawiły sprawę twardo, że chcą np 50% zysku z koszulek to ktoś by odmówił? Na pewno nie.

0

Ostatnio pojawiły się wiadomości że nowe przepisy UEFA/FIFA zmuszą kluby do przejścia w spółki akcyjne, więc i tak trzeba będzie to zrobić.

1

Koszulki koszulkami, stadion stadionem, ale ja się dziwię że kluby tak mało wyciągają od producentów strojów. Z tego co kojarzę Barca dostaje około 100 mln za sezon od Nike. Biorąc pod uwagę że 1 koszulka kosztuje około 130 euro, to znaczy że żeby te 100 mln się zwróciło trzeba sprzedać około 770 tys koszulek. My sprzedajemy około 2 mln, a gdzie jeszcze koszulki treningowe, dresy, spodenki itd? Myślę że Laporta powinien poszukać zmiany Nike i spróbować wynegocjować więcej kasy, albo % ze sprzedaży. Mówi się że transfer jakiejś gwiazdy zwraca się w 2 dni ze sprzedaży koszulek a to nie jest prawda, bo kluby rzadko (a jak już to nie jest to dużo) mają procenty od sprzedanego sprzętu.

0

@Armandi To ile Dembele waży? 35?

4

@Yoshi94 9) może przez przypadek skasuje Busquetsa na treningu

5

Valverde przegrał z psychiką naszych Amigos, w drugim sezonie szedł po pewną potrójną koronę. W pierwszym też wszystko było dobrze aż do meczu w Rzymie. Później już trzeba było się Go pozbyć bo drużyna umarła w Liverpoolu.
Teraz dalej Busquets i Alba ciągną naszych młodych w dół i mimo znakomitych zasług z przeszłości trzeba się ich jak najszybciej pozbyć.

0

@fabregas04 Jak konto jest starsze to jest napisane „ponad 4200 dni”

0

@Bogan ...i tak naprawdę nikt nie wie jak długo na nim pozostanie. Nawet Ronaldinho tylko kilka lat wytrzymał

15

Czyli w wolnym tłumaczeniu: nie ma żadnej konkretnej oferty dla Dembele więc agenci się kapnęli że lepiej zostać w Barcelonie nawet z niższą wypłatą niż w lecie mieć gościa bez kontraktu i szukać ratunku w jakichś Evertonach albo innych Aston Villach

1

@karolek981 no tak, zwłaszcza że w podstawowym składzie w przyszłym sezonie będą grać Araujo, Garcia, Nico Gavi Pedri Fati i Ferran czyli faktycznie same staruchy

0

@El dominatore A pomyśl że jak był organizowany wyjazd na mecz z PSG to też kupowaliśmy bilety przed pierwszym meczem a tu porażka 0:4 :) ciekawe ile osób wtedy zrezygnowało z wyjazdu.

1

@Magicc89PL Ale kto kogo uwalił? Dembele nie zagrał w 1 meczu a później sam zgłosił problemy żołądkowe.

0

Czyżby początek końca covidohisterii?

6

Przypadek Minguezy jest dziwny, bo zamiast stawać się coraz lepszym jest coraz gorszy. W poprzednim sezonie pojawił się znikąd i zagrał parę naprawdę dobrych meczów. Osobiście miałem nadzieję że spokojnie będzie mógł pełnić rolę czwartego środkowego, ale niestety nie w takiej formie.

9

Podobno chce zarabiać tyle co Pedri i Fati i dla mnie ma to sens. Wszystko wskazuje na to że będzie topowym obrońcą.

16

Oglądaliście film Ćwiąkały o transferze Haalanda? Tak jak On mówił albo Laporta jest skończonym idiotą, albo szykuje coś dużego. Akurat nie sądzę żeby był idiotą. Nie mówię że załatwi nam tu w jeden sezon miliardy i sprowadzi największe gwiazdy, ale Barca jest tak wielkim klubem, z tak wielkim potencjałem, że nawet chwilowe kłopoty sportowe nie obniżają naszej wartości marketingowej. Popatrzcie na United, od lat dołują a ciągle są w trójce klubów z największymi przychodami.

0

Problemem jest też brak zaangażowania. O ile mogę jeszcze jakoś zrozumieć (nie usprawiedliwić) Busquetsa któremu nie chce się grać z Alaves to podejścia młodych nie rozumiem. Jak byśmy zagrali na poziomie meczu z Realem mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Dlatego potrzebujemy ludzi typu Haalanda którzy są kipiącą ambicją.

1

@Azrik Tylko że indywidualnie nasi zawodnicy nie grają tak źle. Tak jak pisałem, Araujo jest skałą, jest praktycznie nie do przejścia, Pique też wcale nie gra źle, Alba może i pajacuje ale poza ważnymi meczami jakiś poziom trzyma. Alves pokazuje że coś z niego jeszcze zostało. Ale już obrona jako całość nie działa kompletnie, każdy atak przeciwnika, nawet tak słabego jak Alaves budzi strach i to jest dla mnie nie do pojęcia. W pomocy jest podobnie, już nie chcę się powtarzać. Ale pomoc jako kolektywna całość nie istnieje.

25

Męczy mnie już czytanie bzdur o tym jakich to mamy słabych piłkarzy. Może i z Realem czy Sevillą nie powalczymy ale skład mamy lepszy od 2/3 zespołów w lidze. Ta drużyna po prostu nie istnieje jako całość. Obrona nie funkcjonuje jako kolektyw. Co z tego że Araujo jest świetny, że Pique trzyma poziom skoro jako całość robią takie babole że głowa boli? Nasi młodzi z pomocy robią furorę w całej Europie, do tego jest Busquets i Frankie. Ale pomoc jako całość nie istnieje, nie prowadzi gry. W ataku jeszcze gorzej, do tego tam są największe problemy kadrowe. Tą drużynę trzeba stworzyć od nowa ale niestety nie ma na to czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?