kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Ale cały czas ma fanów, oni nie śpią
1
@Naturopata I słusznie, ja nie instalowałem, mogą mnie cmoknąć
0
@BombowiecKrawczyk Dokładnie w tym samym miejscu, uważam że zarobki sportowców są chore i absurdalne
1
350 tys tygodniowo za kopanie piłki, do czego zmierza ten świat?
0
Jak śmiesz dodawać taki artykuł o Puigu, Rambla Cię dopadnie :)
8
Niestety Ezz po świetnym początku bardzo bardzo bardzo obniżył loty. Szkoda, może to tylko chwilowa sodówka
40
To niech szybko rozważa bo zostało 2 dni na decyzję
1
@amanter Niby z kim?
6
Ale jak to? Przecież nie ma już Koemana który się na niego uwziął.
20
Jest taki wielki że się nam nie mieści, powiedzieli gdy Traore przymierzał koszulkę.
0
@normasubiektywna Nie wiem, jestem na 100% pewny że był taki artykuł
0
@Plama @totalcrack Wiem, właśnie o tym pisałem. Dziwię się że kluby tak słabo zarabiają na swoich strojach. Przecież gdyby taka Barca Manchester czy Real postawiły sprawę twardo, że chcą np 50% zysku z koszulek to ktoś by odmówił? Na pewno nie.
0
Ostatnio pojawiły się wiadomości że nowe przepisy UEFA/FIFA zmuszą kluby do przejścia w spółki akcyjne, więc i tak trzeba będzie to zrobić.
1
Koszulki koszulkami, stadion stadionem, ale ja się dziwię że kluby tak mało wyciągają od producentów strojów. Z tego co kojarzę Barca dostaje około 100 mln za sezon od Nike. Biorąc pod uwagę że 1 koszulka kosztuje około 130 euro, to znaczy że żeby te 100 mln się zwróciło trzeba sprzedać około 770 tys koszulek. My sprzedajemy około 2 mln, a gdzie jeszcze koszulki treningowe, dresy, spodenki itd? Myślę że Laporta powinien poszukać zmiany Nike i spróbować wynegocjować więcej kasy, albo % ze sprzedaży. Mówi się że transfer jakiejś gwiazdy zwraca się w 2 dni ze sprzedaży koszulek a to nie jest prawda, bo kluby rzadko (a jak już to nie jest to dużo) mają procenty od sprzedanego sprzętu.
0
@Armandi To ile Dembele waży? 35?
4
@Yoshi94 9) może przez przypadek skasuje Busquetsa na treningu
5
Valverde przegrał z psychiką naszych Amigos, w drugim sezonie szedł po pewną potrójną koronę. W pierwszym też wszystko było dobrze aż do meczu w Rzymie. Później już trzeba było się Go pozbyć bo drużyna umarła w Liverpoolu.
Teraz dalej Busquets i Alba ciągną naszych młodych w dół i mimo znakomitych zasług z przeszłości trzeba się ich jak najszybciej pozbyć.
0
@fabregas04 Jak konto jest starsze to jest napisane „ponad 4200 dni”
0
@Bogan ...i tak naprawdę nikt nie wie jak długo na nim pozostanie. Nawet Ronaldinho tylko kilka lat wytrzymał
15
Czyli w wolnym tłumaczeniu: nie ma żadnej konkretnej oferty dla Dembele więc agenci się kapnęli że lepiej zostać w Barcelonie nawet z niższą wypłatą niż w lecie mieć gościa bez kontraktu i szukać ratunku w jakichś Evertonach albo innych Aston Villach
1
@karolek981 no tak, zwłaszcza że w podstawowym składzie w przyszłym sezonie będą grać Araujo, Garcia, Nico Gavi Pedri Fati i Ferran czyli faktycznie same staruchy
0
@El dominatore A pomyśl że jak był organizowany wyjazd na mecz z PSG to też kupowaliśmy bilety przed pierwszym meczem a tu porażka 0:4 :) ciekawe ile osób wtedy zrezygnowało z wyjazdu.
1
@Magicc89PL Ale kto kogo uwalił? Dembele nie zagrał w 1 meczu a później sam zgłosił problemy żołądkowe.
0
Czyżby początek końca covidohisterii?
6
Przypadek Minguezy jest dziwny, bo zamiast stawać się coraz lepszym jest coraz gorszy. W poprzednim sezonie pojawił się znikąd i zagrał parę naprawdę dobrych meczów. Osobiście miałem nadzieję że spokojnie będzie mógł pełnić rolę czwartego środkowego, ale niestety nie w takiej formie.
9
Podobno chce zarabiać tyle co Pedri i Fati i dla mnie ma to sens. Wszystko wskazuje na to że będzie topowym obrońcą.
16
Oglądaliście film Ćwiąkały o transferze Haalanda? Tak jak On mówił albo Laporta jest skończonym idiotą, albo szykuje coś dużego. Akurat nie sądzę żeby był idiotą. Nie mówię że załatwi nam tu w jeden sezon miliardy i sprowadzi największe gwiazdy, ale Barca jest tak wielkim klubem, z tak wielkim potencjałem, że nawet chwilowe kłopoty sportowe nie obniżają naszej wartości marketingowej. Popatrzcie na United, od lat dołują a ciągle są w trójce klubów z największymi przychodami.
0
Problemem jest też brak zaangażowania. O ile mogę jeszcze jakoś zrozumieć (nie usprawiedliwić) Busquetsa któremu nie chce się grać z Alaves to podejścia młodych nie rozumiem. Jak byśmy zagrali na poziomie meczu z Realem mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Dlatego potrzebujemy ludzi typu Haalanda którzy są kipiącą ambicją.
1
@Azrik Tylko że indywidualnie nasi zawodnicy nie grają tak źle. Tak jak pisałem, Araujo jest skałą, jest praktycznie nie do przejścia, Pique też wcale nie gra źle, Alba może i pajacuje ale poza ważnymi meczami jakiś poziom trzyma. Alves pokazuje że coś z niego jeszcze zostało. Ale już obrona jako całość nie działa kompletnie, każdy atak przeciwnika, nawet tak słabego jak Alaves budzi strach i to jest dla mnie nie do pojęcia. W pomocy jest podobnie, już nie chcę się powtarzać. Ale pomoc jako kolektywna całość nie istnieje.
25
Męczy mnie już czytanie bzdur o tym jakich to mamy słabych piłkarzy. Może i z Realem czy Sevillą nie powalczymy ale skład mamy lepszy od 2/3 zespołów w lidze. Ta drużyna po prostu nie istnieje jako całość. Obrona nie funkcjonuje jako kolektyw. Co z tego że Araujo jest świetny, że Pique trzyma poziom skoro jako całość robią takie babole że głowa boli? Nasi młodzi z pomocy robią furorę w całej Europie, do tego jest Busquets i Frankie. Ale pomoc jako całość nie istnieje, nie prowadzi gry. W ataku jeszcze gorzej, do tego tam są największe problemy kadrowe. Tą drużynę trzeba stworzyć od nowa ale niestety nie ma na to czasu.