5

@zaiks E tam, miał dwie kontuzje po około miesiąc, w porównaniu do naszych grajków jest zdrowy jak ryba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wszystko zależy od tego czy i za ile uda nam się sprzedać niepotrzebnych zawodników. Nie zapominajcie że Laporta specjalnie wrzucił maksymalne straty w poprzedni sezon żeby teraz mieć większe pole manewru.

1

I tak wygrają ci co zawsze :)

0

Postawiłby dużą kasę na Hamiltona, ale po tym co zrobił Max jest szansa że powalczy.

1

Wychodzi granie od deski do deski całych sezonów. Mielismy świetnego Digna, mieliśmy nieźle zapowadającego się Firpo i nie daliśmy im szansy. Czy to nie z Francuzem było tak że piłkarze ostentacyjnie nie podawali Mu piłek? Messi miał swojego Albę i niestety nie pozwalali wejść nikomu innemu.

10

Nie ma najmniejszego sensu sprzedawania de Jonga, to jest gość z papierami na najlepszego pomocnika świata.

5

Skywalker to the rescue. Depay grał tak słabo że chyba gorzej już nie będzie…

0

@Mateusz91 Do Milanu bym nas nie porównywał, oni się zdecydowanie bardziej zapuścili. Na szczęście u nas Laporta zareagował w ostatniej chwili. Mamy też kilku młodych zawodników na których można zbudować nowy projekt.
Pisałem też kilka razy że sytuacja Realu wcale nie jest taka cudowna, pomoc się starzeje a następców nie widać, boki obrony cudownie nie wyglądają, wszyscy liczą na przyjście Mbappe a ja wcale się nie zdziwię jak podpisze kontrakt z PSG.

1

@Pelart2 E tam, przecież oni wcale nie grają z nami jakoś wybitnie. Betis zrobił ostatnio 2 akcje, czyli tyle samo co zrobiłby za czasów Guardioli.

1

@pienaar To teraz kto się tu nie wpisze ten gapa

0

@Tomek54321 Co tam Bayernowi, my nie umiemy strzelić Cadizovi, Rayo, Betisowi czy Benfice, a takim tuzom jak Dynamo, Espanyol czy Alaves ledwo wciskamy po 1.

17

Pozwolę sobie powtórzyć to co pisałem pod przeglądem prasy.
Nikt mi nie wmówi że nasz skład (nie będę go tu kolejny raz wypisywał) to skład który ma prawo regularnie tracić punkty z Alaves, Betisem itd, nie umieć strzelić gola Benfice i męczyć się z Dynamem Kijów. Po prostu nie przyjmuję tego do wiadomości.
Nawet przy szwankującej pomocy i niezgranym ataku nie mamy prawa grać tak słabo. Przecież my strzeliliśmy w 6 meczach LM 2 gole, to jest niedorzeczne. Przecież nawet przez przypadek powinno coś częściej wpadać. W lidze zresztą nie jest lepiej, męczarnie z najsłabszymi żeby coś wcisnąć. Większość goli w lidze strzeliliśmy w meczach które nam wyszły, czyli RSSS, Levante, Valencia i 1 połowa z Celtą - czyli można.
Oczywiście Xavi ma czas, ale muszą też za tym iść wyniki, bo taka firma jak Barcelona nie może sobie pozwolić na brak awansu do LM, bo to będzie oznaczało finansową katastrofę.
Ja jestem zdania że w tym składzie jest potencjał, ale na razie wykorzystujemy go w 20%. Wspomniane już mecze z Celtą, Valencią i RSSS pokazują że da się grać lepiej. Myślę że trzeba koniecznie sprowadzić napastnika, nawet Cavaniego, ale kogoś kto będzie w stanie strzelić gola. Naprawdę czasem wystarczy impuls, dlatego też liczę na pozytywnego wariata jakim jest Alves. Nie zaczniemy wygrywać wszystkiego ale przynajmniej będziemy regularnie zdobywać punkty, a myślę wystarczy do zajęcia miejsca w 4.
Powtarzam, nikt mnie nie przekona że mamy słabszy skład niż Rayo, Betis a nawet Sociedad.

2

@pienaar Ale dalej, nawet przy szwankującej obronie i niezgranym ataku nie mamy prawa grać tak słabo. Przecież my strzeliliśmy w 6 meczach LM 2 gole, to jest niedorzeczne. Przecież nawet przez przypadek powinno coś częściej wpadać. W lidze zresztą nie jest lepiej, męczarnie z najsłabszymi żeby coś wcisnąć. Większość goli w lidze strzeliliśmy w meczach które nam wyszły, czyli RSSS, Levante, Valencia i 1 połowa z Celtą - czyli można. Reszta meczów to dramat.

4

Nie wiem o co tutaj chodzi, przecież nie możemy być aż tak słabi. Nikt mi nie wmówi że nasz skład (nie będę go tu kolejny raz wypisywał) to skład który ma prawo regularnie tracić punkty z Alaves, Betisem itd, nie umieć strzelić gola Benfice i męczyć się z Dynamem Kijów. Po prostu nie przyjmuję tego do wiadomości. Problem musi być dużo poważniejszy, nie wiem czy to aż tak fatalne przygotowanie kondycyjne, czy coś aż tak siedzi w głowach… nikt mnie nie przekona że mamy skład do walki o środek tabeli.

0

@Sentrosii Czyli mówisz że jak byśmy jakimś cudem awansowali do 1/8 to Sterling by przyszedł bo liczyłby na to że wygramy LM? Hmmmm

30

Lipsk strzelił w fazie grupowej więcej goli niż PSG - 15 a Francuzi 13. Dla porównania my strzeliliśmy 2. Bartomeu, coś ty sqr... uczynił z tą krainą...

0

@ElKamil Dokładnie, mam to samo. Jeszcze Barcelonę oglądam zawsze, ale dość powiedzieć że ostatni finał LM oglądałem jak Barca go wygrywała.

1

@Nieznajomy całe szczęście, dużo zdrowia dla wszystkich.

0

@Chaoss za to co zasłużył to dostał, najpierw przesunięcie o 2 miejsca a potem 5 sekund. Ale szkoda otwierać kolejny raz tej dyskusji…

1

@Tasde Wiesz co? W ciągu ostatniego miesiąca 3 znajome mi osoby, zdrowe, młode, w pełni sprawne umarły nagle. 2 we śnie, jeden szedł i się przewrócił i już nie wstał. Wiesz ile miałem wcześniej takich przypadków? 0.

0

@adamLeo66 cicho bo bana dostaniesz, takich rzeczy się nie mówi

1

Czy Red Bull składał jakieś odwołanie od decyzji sędziów czy zakończona sprawa? Dziwię się że tak lekko nad tym przechodzą.

0

@Coutinho007 Nie tylko Koeman Go sadzał, problemem jest i był Alba którego nikt nie chciał posadzić czasem na ławce, choćby dla odpoczynku. A tu wydaje mi się dużo do powiedzenia miał Messi. To samo było z tym gościem, czołowym lewym obrońcą PL.
https://www.transfermarkt.pl/lucas-digne/profil/spieler/126664

3

@MESSIah16 Max bo ma więcej zwycięstw

25

Bardzo mnie cieszy że Redakcja w odróżnieniu od kibiców potrafiła doceniż bardzo dobry mecz Lengleta. Francuz ma słaby okres ale w tym meczu się wyróżniał.
A do oceniających którzy dali Mu 5, a Puigowi 4 mam jedno przesłanie: buhahahaha.

0

@LionelM95 Wystarczy że przeszedł już Covid bezobjawowo, jako ozdrowieniec jest odporny. Poza tym nie zawsze są przeciwciała, ważniejsza jest odporność komórkowa.

0

Nigdy nikomu żle nie życzyłem. Poza tym to tylko sport. Ale pierwszy raz w życiu chciałbym żeby Hamilton wypier…. w bandę najszybciej jak to możliwe. Oczywiście lekko, żeby tylko uszkodzić bolid i żeby jemu nic a nic się nie stało.

1

@michal26 Poczekaj, Mario zaraz Ci wyjaśni co tam się stało.

0

@priest9999 Bo Bottas jest zwyczajnie słabym kierowcą, to chyba każdy widzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?