kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudownie… dobrze że teraz przerwa, może nic poważniejszego
1
Można strzelic z daleka? Może to Busquetsowi da do myślenia.
0
@creativeopinion Laporta powinien sam tam polecieć przed tym jak szejk tego chciał. Później było już za późno.
A Barcelona ma potencjał, trzeba tylko ich ruszyć. A w tym momencie chyba nie ma lepszego kandydata do tego ruszenia.
0
@arasz1819 Dlaczego się czepiasz? Rewolucja napisał prawdę, de Jong był przetragiczny, tak jak napisałem niżej ja go oceniam max na 1 za ten mecz.
0
FdJ 3/4? Nie sądziłem że ktoś da Mu więcej niż 1…
3
Nie wiem co Wy chcecie. Chłop był w słabszej formie w poprzednim sezonie, do tego miał strasznie dużo pecha. Ale to nie jest zły obrońca.
2
To jest strasznie dziwne. Wygląda to jakby mięśnie Dembele były kompletnie nieprzygotowane do sportu wyczynowego, a przecież zapewne trenuje profesjonalnie co najmniej z 10 lat. To jest aż niemożliwe żeby tak po prostu przeciążać mięśnie, problem musi być głębszy, szkoda tylko że nikt nie umie go rozwiązać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Nie żebym był jakimś znawcą, ale nie kojarzę innego piłkarza z takim ciągiem i taką lekkością prowadzenia piłki. Żywe srebro. Żeby On był w stanie zagrać cały sezon bez kontuzji…
8
Najgorsza jest indolencja w ataku. Zero kreatywności, zero pomysłu zero prostopadłych podań. Jakby nasi piłkarze zapomnieli jak się gra.
13
Najgorsze: de Jong. Co się dzieje z tym gościem? :(
0
Lewego by się nie dało jakoś w zimie ściągnąć?
0
@bafi E tam, zmęczenie, mało grał do tej pory.
0
Kędziora MotM moim zdaniem
55
Ale Dembele ma ciąg… żeby On tak pograł sezon bez kontuzji…
0
Ja nie wiem co to się dzieje, przecież nasi piłkarze nie są aż tak słabi. O co tutaj chodzi?
0
Bramkarz Dynama już chyba z 5 pustych przelotów zaliczył
1
Kiedy myślisz że nie da się już grać gorzej przychodzi następny mecz. I następny i następny…
1
Dobrze że Bayern przynajmniej robi robotę…
5
Zero pomysłu na grę, kompletne, okrągłe zero.
0
@bolinho89 A kim mamy grać?
0
@Roobo Dlatego zawsze piszę że widziałbym Pedriego bardziej z tyłu - nie ma odwagi w ataku i ma świetny instynkt przewidywania gdzie pójdzoe piłka.
8
Trzeba powiedzieć że perspektywa pomocy FdJ, Pedri, Gavi i Nico nie wygląda najgorzej.
3
Wracamy do Barcy z poprzedniego sezonu, są szanse, nie ma skuteczności.
0
Jaka jest różnica między Barcą kiedyś i Barcą teraz? Za starych dobrych czasów po takim naporze byłoby już 2-0 i spokojne klepanie.
0
@SinMistico Ty zacząłeś :) kogo niby ma wstawić?
2
@SinMistico No, szkoda że nie zdążył z transferami przed meczem, ale na Dynamo już będą.
0
Teraz widać ilu w takich meczach jest turystów na trybunach.
0
@aldewir Fakt, ale RSSS odpadnie.
0
@Johnnie_Walker ciekawe skąd to możesz wiedzieć