0

Cudownie… dobrze że teraz przerwa, może nic poważniejszego

1

Można strzelic z daleka? Może to Busquetsowi da do myślenia.

0

@creativeopinion Laporta powinien sam tam polecieć przed tym jak szejk tego chciał. Później było już za późno.
A Barcelona ma potencjał, trzeba tylko ich ruszyć. A w tym momencie chyba nie ma lepszego kandydata do tego ruszenia.

0

@arasz1819 Dlaczego się czepiasz? Rewolucja napisał prawdę, de Jong był przetragiczny, tak jak napisałem niżej ja go oceniam max na 1 za ten mecz.

0

FdJ 3/4? Nie sądziłem że ktoś da Mu więcej niż 1…

3

Nie wiem co Wy chcecie. Chłop był w słabszej formie w poprzednim sezonie, do tego miał strasznie dużo pecha. Ale to nie jest zły obrońca.

2

To jest strasznie dziwne. Wygląda to jakby mięśnie Dembele były kompletnie nieprzygotowane do sportu wyczynowego, a przecież zapewne trenuje profesjonalnie co najmniej z 10 lat. To jest aż niemożliwe żeby tak po prostu przeciążać mięśnie, problem musi być głębszy, szkoda tylko że nikt nie umie go rozwiązać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Nie żebym był jakimś znawcą, ale nie kojarzę innego piłkarza z takim ciągiem i taką lekkością prowadzenia piłki. Żywe srebro. Żeby On był w stanie zagrać cały sezon bez kontuzji…

8

Najgorsza jest indolencja w ataku. Zero kreatywności, zero pomysłu zero prostopadłych podań. Jakby nasi piłkarze zapomnieli jak się gra.

13

Najgorsze: de Jong. Co się dzieje z tym gościem? :(

0

Lewego by się nie dało jakoś w zimie ściągnąć?

0

@bafi E tam, zmęczenie, mało grał do tej pory.

0

Kędziora MotM moim zdaniem

55

Ale Dembele ma ciąg… żeby On tak pograł sezon bez kontuzji…

0

Ja nie wiem co to się dzieje, przecież nasi piłkarze nie są aż tak słabi. O co tutaj chodzi?

0

Bramkarz Dynama już chyba z 5 pustych przelotów zaliczył

1

Kiedy myślisz że nie da się już grać gorzej przychodzi następny mecz. I następny i następny…

1

Dobrze że Bayern przynajmniej robi robotę…

5

Zero pomysłu na grę, kompletne, okrągłe zero.

0

@bolinho89 A kim mamy grać?

0

@Roobo Dlatego zawsze piszę że widziałbym Pedriego bardziej z tyłu - nie ma odwagi w ataku i ma świetny instynkt przewidywania gdzie pójdzoe piłka.

8

Trzeba powiedzieć że perspektywa pomocy FdJ, Pedri, Gavi i Nico nie wygląda najgorzej.

3

Wracamy do Barcy z poprzedniego sezonu, są szanse, nie ma skuteczności.

0

Jaka jest różnica między Barcą kiedyś i Barcą teraz? Za starych dobrych czasów po takim naporze byłoby już 2-0 i spokojne klepanie.

0

@SinMistico Ty zacząłeś :) kogo niby ma wstawić?

2

@SinMistico No, szkoda że nie zdążył z transferami przed meczem, ale na Dynamo już będą.

0

Teraz widać ilu w takich meczach jest turystów na trybunach.

0

@aldewir Fakt, ale RSSS odpadnie.

0

@Johnnie_Walker ciekawe skąd to możesz wiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?