0

@Greenalley Ale jest też bardziej kontaktowa i fizyczna, przy wadze 60 kg może tego nie wytrzymać

0

Anstrahując od tego czy była kartka dla Parejo, to brak tych 2 karnych dla Villareal to skandal i kompromitacja VAR. Możecie pisać „a u Was biją Murzynów”, ale Emery ma rację. W epoce VAR takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć.

1

Najlepsze: mimo tego że Depay grał słabo i marnował sytuację to w decydującym momencie zachował zimną krew i zdobył de facto zwycięską bramkę. Znam piłkarzy którzy po tak słabym meczu płakaliby w szatni.

0

Tak w skrócie: z 4 oczywistych decyzji mających wpływ na mecz sędzia 3 razy się pomylił. Nie mówiąc o kilku żółtych kartkach które też jakoś tam by mecz ustawiły. Rozumiem że mógł źle „wejść w mecz” i jak się pogubił na początku to ciężko Mu było później „ruszyć”, ale po co jest ten VAR? Przecież Pique dosłownie obronił ręką piłkę która leciała w kierunku bramki, jak to nie jest karny to już nie wiem jak tą ręką trzeba zagrać.
Jutro As i Marca się zesrają.

2

Dlaczego przerwali mecz Belenenses?

3

To jest najdziwniejszy mecz jaki widzialem od bardzo długoego czasu…

6

Byłem pewny że nie strzeli

3

Sędziowanie w Hiszpanii jest tak beznadziejne że nie wierze że to jest możliwe. Zwłaszcza że sędziowie w Europie zachowują się inaczej.

0

@Virusk3 Covidoterroryzm

1

A Benfica się bawi z przeciwnikiem grającym w 9 z bramkarzem w polu. Brawo kuwa, jesteście jedwabiści.

0

On side!!!!!!!!!!!

3

@DonMatteo901 Witamy w Portugalii, najlepiej WYszczepionym kraju w Europie

0

Gavi Nico i Depay to dzisiaj porażka. Jak mamy grać skoro 3 na 5 ofensywnych zawodników nie istnieje? Dembele na lewe Gavi do środka

0

Gavi i Nico tym razem kompletnie niewidoczni

0

Chyba nie będzie źle

3

Oj brzydko to wygladało :(

3

Ten sędzia to jakiś żart

0

Kolejna kartka, co ten sędzia robi?

0

Co to za szalony mecz się zapowiada?

0

Ja pier…. co za sędziowie

3

Pique tego ręką nie zatrzymał? Przecież to karny

4

2 minuty i już kompromitacja sędziego. Będzie ciekawie.

1

@dominikm Można też było kupić 250 piłkarzy którzy mieli być gwiazdami a nie są, nie lubie takiego gadania. Wszystkich mieć nie można. Kupiliśmy chociażby Pedriego i Araujo.

5

Kocham newsy typu dogadaliśmy się z piłkarzem, jeszcze został klub. Czyli zdecydowałem się kupić Ferrari, moja żona się zgodziła tylko muszę skombinować kasę.
Edit:
I jeszcze przekonać dealera żeby mi go sprzedał za pół ceny z płatnością odroczoną o rok.

1

Negocjacje – dwustronny proces komunikowania się, którego celem jest osiągnięcie porozumienia z innymi, gdy niektóre z naszych interesów są wspólne, a inne sprzeczne i obie strony chcą uzyskać porozumienie.

0

@TridenteMSN To nie jest kwestia wiary. Wierzę w Laportę i ufam że jak będzie miał możliwość sprowadzenie gwiazdy to to zrobi. Przejął klub po bandycie Bartomeu w ostatniej chwili i na razie uchronił go przed upadkiem, myślę że najgorsze już za nami.
A co do Haalanda i innych to nie za bardzo rozumiem dlaczego by nie chciał przyjść do wielkiego klubu jakim jest Barcelona. Oczywiście może mieć inne preferencje typu Anglia czy Real, albo choćby będzie chciał zostać w Niemczech w Bayernie, ale dlaczego z góry nas skreślasz? Może teraz gramy słabo ale kadrowo (w perspektywie najbliższych lat) jesteśmy w lepszej sytuacji niż Real i będę się o to kłócił z każdym.

0

@TridenteMSN Jest trudna, ale nikt z kibiców nie wie jak jest naprawdę, więc błagam o trochę powściągliwości i nie pisanie pod każdym newsem (nie mówię że Ty to robisz ale są tacy) jacy to my jesteśmy biedni

No wg zestawień jesteśmy zawsze w pierwszej trójce klubów z największym przychodem, a gdzieś widziałem zestawienie Forbsa gdzie byliśmy na 1. miejscu w wartościach

1

@TridenteMSN Jak to dobrze że są na tej stronie eksperci którzy od podszewki znają sytuację finansową jednego z trzech największych klubów świata. Dziękujemy Ci za wyjaśnienie wybawco.

2

Myślę że wiele zależy od tego kogo uda się wypchnąć w zimie. Same wypłaty Coutinho i Umtitiego odciążą budżet bardzo mocno.

0

@DonMatteo901 Pretensje co sędziego czy strach przed covidem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?