kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore Bo nasi tkwią w marazmie. Trzeba czasu żeby ich tego oduczyć.
2
Mówcie co chcecie ale z tą karmą jest coś na rzeczy. Max nie miał najmniejszych szans na wygranie tego wyścigu, nawet po świetnej jeździe Pereza Hamilton znowu zaczął odjeżdzać. A tu takie coś. Niesamowite. Teraz czekam na odpłatę Realowi za te wygrane LM.
0
@michal26 ale Mercedes się bał że wyścig już nie ruszy i skończą za SC
0
@Pilka_jest_okragla Od 3 lat o tym piszę, ta drużyna po Liverpoolu nie istnieje. Pierwsi do wywalenia to Busquets, Alba, Roberto. Pique zapewne skończy karierę po sezonie
0
@michal26 Jakby zjechali to Max by nie zjechał i byłby pierwszy, a było niebezpieczeństwo że dokończą za SC. To była trudna decyzja, tym razem jie trafili. Red Bull z 2 miejsca miał przewagę podjęcia decyzji
0
@Hubsao A Leo ile jeszcze będzie grał? Wspomnicie moje słowa, róbcie screeny :)
0
@mekston Jakby Lewis zjechał na następnym kółku to by spadł na ostatnie miejsce, przecież wtedy wszyscy już jechali za SC
1
Mbappe coraz lepiej zgrywa się z Messim, nie zdziwię się jak przedłuży kontrakt z PSG
0
@Gogonatra jakby zjechał to Max by został i wyprzedził Hamiltona. Mercedes liczył na dokończenie wyścigu za SC i się przeliczyli
3
@barcowy1899 Uwaga uwaga, podaję receptę dla Hamiltona: mógł się nie dać wyprzedzić. Dziękuję.
P.S. Powtórzę to co mówili kibice Lewisa po uderzeniu Maxa w poprzednim wyścigu: ma boleć.
3
Za tego farta z całej kariery, za te wszystkie decyzje sędziowskie, za safety cary które zawsze pomagały, nawet za wygrane wyścigi na 3 kołach. Karma po raz kolejny dała o sobie znać.
Karmo, nie byłaś dla mnie łaskawa przez ostatnie sportowe lata jednak teraz odpłaciłaś z nawiązką. Dzięki.
0
@Hosh I co, powtórzą wyścig? Bo na pewno nie ukażą Maxa bo nie mają za co tym razem.
1
@Lionel_Messi10 Czy ja wiem? Jak na taką przerwę Umtiti nie zagrał najgorzej
0
Właśnie miałem to pisać…
1
Umtiti na początku trochę elektryczny ale teraz gra całkiem dobrze
0
@Dertinho Ale co oprotestowują? SC w pełni zrozumiały, Max zaatakował czysto.
0
@takisobiektos W drugim przypadku było czyściutko więc nie wiem o ci protest. W oddublowywaniu kierowców też nie ma nic dziwnego, wątpliwości jedynie może budzieć zmienianie decyzji i danie szansy na oddublowanie tylko kilku. Nie pamiętam takiej sytuacji i nie wiem jak to się ma do regulaminu.
1
@Roobo Hamilton wiele razy korzystał z SC, raz się uda a raz nie. Teraz z formule jest tendecja maksymalnego bezpieczeństwa dlatego przy najmniejszym zagrożeniu na torze spowalniają kierowców.
1
@Sysia11 Mówisz o Russelu?
2
Co by nie mówić to sędziowie jak się kompromitowali przez cały sezon to zakończyli dobitnie. Na pewno trzeba coś z tym zrobić.
5
Już ciul z tym Maxem i Lewisem. Ale zobaczyć mordę Toto na ostatnim okrązeniu bezcenne :***
3
Karma is a fuckin bitch
0
Dzięki karmo :*
0
Nie puszczą już
0
Przy pierwszej możliwej okazji będzie SC
0
I tak odjeżdza, jak nie wypadnie to nie ma szans
2
@ElKamil A jak Hamilton Mu w dupę wjeżdżał to widziałeś czy przysnąłeś?
3
Karmo, nie rozpieszczałaś mnie przez ostatnie lata. Weź chociaż raz wróć w dobrym momencie…
0
Luuk dzisiaj 2 gole, róbcie screeny
1
Kolejny artykuł dla naszych etatowych malkontentów żeby mogli sobie po raz 2715748 popisać jak to u nas źle, jak to jesteśmy biedni i że nikt do nas nie przyjdzie bo po co, bo jesteśmy beznadziejni i w ogóle to za 2 lata będziemy w Secunda B. Wy macie jakąś przyjemność z tego?