1

@El dominatore Bo nasi tkwią w marazmie. Trzeba czasu żeby ich tego oduczyć.

2

Mówcie co chcecie ale z tą karmą jest coś na rzeczy. Max nie miał najmniejszych szans na wygranie tego wyścigu, nawet po świetnej jeździe Pereza Hamilton znowu zaczął odjeżdzać. A tu takie coś. Niesamowite. Teraz czekam na odpłatę Realowi za te wygrane LM.

0

@michal26 ale Mercedes się bał że wyścig już nie ruszy i skończą za SC

0

@Pilka_jest_okragla Od 3 lat o tym piszę, ta drużyna po Liverpoolu nie istnieje. Pierwsi do wywalenia to Busquets, Alba, Roberto. Pique zapewne skończy karierę po sezonie

0

@michal26 Jakby zjechali to Max by nie zjechał i byłby pierwszy, a było niebezpieczeństwo że dokończą za SC. To była trudna decyzja, tym razem jie trafili. Red Bull z 2 miejsca miał przewagę podjęcia decyzji

0

@Hubsao A Leo ile jeszcze będzie grał? Wspomnicie moje słowa, róbcie screeny :)

0

@mekston Jakby Lewis zjechał na następnym kółku to by spadł na ostatnie miejsce, przecież wtedy wszyscy już jechali za SC

1

Mbappe coraz lepiej zgrywa się z Messim, nie zdziwię się jak przedłuży kontrakt z PSG

0

@Gogonatra jakby zjechał to Max by został i wyprzedził Hamiltona. Mercedes liczył na dokończenie wyścigu za SC i się przeliczyli

3

@barcowy1899 Uwaga uwaga, podaję receptę dla Hamiltona: mógł się nie dać wyprzedzić. Dziękuję.
P.S. Powtórzę to co mówili kibice Lewisa po uderzeniu Maxa w poprzednim wyścigu: ma boleć.

3

Za tego farta z całej kariery, za te wszystkie decyzje sędziowskie, za safety cary które zawsze pomagały, nawet za wygrane wyścigi na 3 kołach. Karma po raz kolejny dała o sobie znać.
Karmo, nie byłaś dla mnie łaskawa przez ostatnie sportowe lata jednak teraz odpłaciłaś z nawiązką. Dzięki.

0

@Hosh I co, powtórzą wyścig? Bo na pewno nie ukażą Maxa bo nie mają za co tym razem.

1

@Lionel_Messi10 Czy ja wiem? Jak na taką przerwę Umtiti nie zagrał najgorzej

0

Właśnie miałem to pisać…

1

Umtiti na początku trochę elektryczny ale teraz gra całkiem dobrze

0

@Dertinho Ale co oprotestowują? SC w pełni zrozumiały, Max zaatakował czysto.

0

@takisobiektos W drugim przypadku było czyściutko więc nie wiem o ci protest. W oddublowywaniu kierowców też nie ma nic dziwnego, wątpliwości jedynie może budzieć zmienianie decyzji i danie szansy na oddublowanie tylko kilku. Nie pamiętam takiej sytuacji i nie wiem jak to się ma do regulaminu.

1

@Roobo Hamilton wiele razy korzystał z SC, raz się uda a raz nie. Teraz z formule jest tendecja maksymalnego bezpieczeństwa dlatego przy najmniejszym zagrożeniu na torze spowalniają kierowców.

1

@Sysia11 Mówisz o Russelu?

2

Co by nie mówić to sędziowie jak się kompromitowali przez cały sezon to zakończyli dobitnie. Na pewno trzeba coś z tym zrobić.

5

Już ciul z tym Maxem i Lewisem. Ale zobaczyć mordę Toto na ostatnim okrązeniu bezcenne :***

3

Karma is a fuckin bitch

0

Dzięki karmo :*

0

Nie puszczą już

0

Przy pierwszej możliwej okazji będzie SC

0

I tak odjeżdza, jak nie wypadnie to nie ma szans

2

@ElKamil A jak Hamilton Mu w dupę wjeżdżał to widziałeś czy przysnąłeś?

3

Karmo, nie rozpieszczałaś mnie przez ostatnie lata. Weź chociaż raz wróć w dobrym momencie…

0

Luuk dzisiaj 2 gole, róbcie screeny

1

Kolejny artykuł dla naszych etatowych malkontentów żeby mogli sobie po raz 2715748 popisać jak to u nas źle, jak to jesteśmy biedni i że nikt do nas nie przyjdzie bo po co, bo jesteśmy beznadziejni i w ogóle to za 2 lata będziemy w Secunda B. Wy macie jakąś przyjemność z tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?