0

@Johnnie_Walker ciekawe skąd to możesz wiedzieć

10

Grając najgorszy sezon od 20 lat mamy tylko 6 pkt straty do lidera. Oby nowy trener wyciągnął chociaż 80% potencjału tej drużyny i będzie dobrze. Sezon nienjest stracony.

0

@robimen12345 Tylko że jak Cristiano płacze to widać w nim taką złość że w następnym meczu wszystkich rozpier….
Jak płacze Alba to tylko z bezsilności i słabości charakteru

0

@robimen12345 Alba jest dla mnie największym negatywnym symbolem naszych spektakularnych porażek z ostatnich lat. Sam uważam Go za jednego z lepszych obrońców, ale nie w ważnych meczch gdzie zwyczajnie się rozsypuje. I to że płacze w szatni ciągnie drużynę mentalnie w dół. Zamiast walki i zaangażowanie jak na weterana przystało, pokazuje bezsilność, frustrację, płacz i pyskowanie do sędziego.

0

@robimen12345 Tylko że w każdym ważnym meczu przez ostatnie 3 sezony zawala sprawę i płacze w szatni.

5

Świętych krów to trzeba się było pozbyć po meczu z Liverpoolem a nie teraz. Ale lepiej późno niż wcale.

62

Byłem jednym z największych zwolenników nie zwalniania Koemana, ale doszliśmy do ściany. Piłkarze grają na 30% i nie widać nawet promyka nadziei na poprawę.
Powodzenie Generale.

0

@habzor Popatrz na tabelę

0

Real jest cienki tak samo jak my. Rozgrywamy najgorszy sezon od 20 lat a mamy do nich 6 punktów straty. Sezon nie jest stracony, trzeba się tylko odbić od dna.

0

Byłem zdecydowanym przeciwnikiem zwolnienia Koemana. Ale chyba trzeba to zrobić, jest dramat i nie widać szans na poprawę.

0

Z racji tego że robił to Bartomeu czuję w kościach bana na rok...

4

Mimo tego że jest ostatnio słaby, chyba nie możemy sprzedać naszego najlepszego obok Fatiego zawodnika, to już by była przesada. Chociaż trzeba przyznać że zaczyna mnie lekko irytować jego postawa, pod trzema trenerami nie potrafi wrócić do swojej formy z Ajaxu, a przychodził tu jako najlepszy pomocnik w Europie. I cały czas się mówi że gra nie na swojej pozycji, a ja już nie wiem jaka ta pozycja ma być.

1

@PJ777 Krytyka jest uprawniona, ale to biadolenie które tu się ostatnio odbywa przechodzi wszelskie granice.

1

Czyli średnio 5 mln netto na sezon, Pjanic ma więcej…

0

Jaki sprint Busquetsa, ho ho

1

Przecież Koeman mówił że Fati nie zagra a Kun jeszcze nie jest gotowy na wejście od pierwszej minuty. Co się spuszczacie?

0

Myślę że Fati nie zagra od początku a Koeman trochę porotuje. Nie zdziwię się jak od początku wyjdzie Mingueza a nawet Balde.

2

Nasz najbardziej krytykowany zawodnik (który nie jest napastnikiem) jest na drugim miejscu w klasyfikacji kanadyjskiej. To jest nasza siła.
Oby Fati Kun i niedługo Dembele podciągnęli statystyki.

1

Też mi nowina, wystarczyło zerknąć na Transfermarkt.

3

Jak już nawet Marca pisze że był to chyba był…

5

Ile to razy nie dostawaliśmy ewidentnych karnych i sędzia nie oglądał powtórek? Ja widziałem są sytuację kilka razy i sam nie wiem co powiedzieć, chyba nie widać tam kontaktu, ale z drugiej strony Fati tak wyleciał w powietrze że aż się nie chce wierzyć że udawał.
Generalnie praktyka jest taka że jeżeli sędzia podejmuje decyzję a na VARze nie widać ewidentnej pomyłki to decyzja zostaje.
Dobrze że Cou nie zawalił i strzelił bo przynajmniej nie ma gadania że wygraliśmy bezpośrednio przez kontrowersję.

11

Ja tam faulu nie widziałem

0

Nasi chyba maja za zadanie nie dopuścić żeby Soler dograł do końca meczu.

2

Jak można nie dać kartki za taki faul? No bez jaj

4

Tylu dobrych zawodników do wzięcia za darmo nie było już dawno a nas na nich nie stać…
Bądź przeklęty Bartomeu

1

@JarekS To że media o tym nie piszą nie znaczy że Barcelona Go nie obserwuje, spokojnie. Na pewno mają na oku wszystkich wartych zainteresowania.

0

Ehhh Krkic… jaki to był materiał na gwiazdę

0

Ciekawe czy przyjście jakiegoś funduszu o którym się pisało jest realne. Barcelona to ciągle wielka marka która nie powinna mieć problemu z przyciągnięciem inwestorów.

0

Dzięki problemom finansowym klubów, piłkarzom którym kończą się kontrakty i wejściu na rynek Newcastle to będzie najciekawszy transferowy styczeń od wielu lat.

1

@Mateonvious Weź już idź zrób coś porzytecznego i przestań pieprzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?