kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS Real już pokazał jaki jest cudowny z Levante. Ja nie mówię że jesteśmy faworytami w walce o mistrzostwo, ale pisanie jacy to my jesteśmy beznadziejni a jaka reszta cudowna zwyczajnie mnie wkurza. Nie zapominaj że my cały poprzedni sezon i początek tego graliśmy bez napastnika, a do tego jeszcze teraz w sierpniu Griezz był cieniem samego siebie w ataku. A Messi jak miał dobry dzień to było fajnie, jak miał słaby to ciągnął za sobą całą drużynę.
I nie do końca rozumiem Twój pogardliwy ton wobec mnie, ale to już chyba kwestia kultury osobistej.
0
A wszyscy mówili że Griezmann zarabiał tak dużo… 17 mln przy 80 Messiego nie robi wielkiego wrażenia…
0
@JarekS Tak bym się skupił na tym Realu… z zaznaczeniem że my przechodzimy jeden z największych kryzysów finansowych w historii a Real jest piękny i bogaty.
Obrona - po pozbyciu się Varane’a i Ramosa na środku został Eder i Nacho (bo Alaba widzę zaczął sezon na lewej) a na prawej jest tylko Carvajal. Alaba pewnie z casem przejdzie na środek, wtedy mają słabą lewą bo Marcelo to wrak a Mendy nie przekonuje. Pomoc: stary Modric, słaby ostatnio Kroos, dobry Casemiro. W rezerwie niezły Valverde i reszta typu Isco Assensio czy Ceballos którzy są kompletnie bez formy. Zobaczymy gdzie i jak pogra Camaviga. Atak: świetny ostatnio Benzema i co dalej? Hazard z Bale’m którzy są bez formy i pewnie zaraz się połamią, Vinicius który błysnął w 1 meczu i szrot który jest na poziomie naszego Martina.
Protestuje przeciwko gadaniu że nie mamy szans z Realem.
1
@JarekS Co to za idiotyzmy? Czyli uznani i dobrzy trenerzy mogą trenować tylko drużyny z topu? Ileż to razy ci „wielcy” trenerzy dostawali oklep i jakoś ich nazwiska dalej są wielkie. Guardiola wygrał LM ostatnio z Barceloną a ciągle jest uznanym nazwiskiem. Klopp po wygraniu wszystkiego obniżył loty a ktoś Go dyskredytuje? Bzdury gadasz i tyle. Dla młodego trenera to właśnie szansa bo nikt nie będzie od niego wymagał tytułów tylko dobrej gru na miarę możliwości.
2
@formentera2017 Jakby Puig był taki świetny to stałaby po Niego kolejka do wypożyczenia albo transferu. Lubię jego przebłyski i zaangażowanie, jak wchodzi z ławki to walczy i daje z siebie 100% i pewnie powinien dostawiać więcej szans. Ale jak parę razy dostał mecz od początku to różowo nie było.
2
Tak szczerze, nie przypominam sobie żadnego zagrania Pjanica o którym można powiedzieć że było nadzwyczajne. Może i Koeman ma jakieś swoje dziwne zagrywki, ale fakt jest taki że od Pjanica można było się spodziewać dużo dużo więcej.
A co do wiosny, Koeman wyselekcjonował sobie drużynę która była skuteczna, wygrała PK, odrobiła ogromną stratę do Atletico i powinna wygrać mistrzostwo, jakby Messi i spółka się nie wystraszyli i nie stwierdzili że czas zacząć przegrywać z byle kim.
Pjanicowi nie wyszło przede wszystkim dlatego że był słaby, a nie dlatego że uwziął się na niego trener.
1
@pacior95 Ehh jak ja kocham to romantyczne podejście. Tylko że na końcu trzeba punkty zdobywać.
4
Co oni mają z tym Olmo skoro Haaland będzie do kupienia za te same pieniądze?
Zaraz się pewnie odezwą głosy jaki to Norweg nie jest przereklamowany i jak do nas nie pasuje, ale zobaczymy jak będą wyglądać statystyki jego i Olmo na koniec sezonu.
0
Ankieta w przypadku tego okienka jest bez sensu, większość ruchów było spowodowane sytuacją finansową, to było całkowicie nienaturalne.
Ważne jest to co się stanie za rok. Real będzie grał o wszystko, czyli o Mbappe i Haalanda, jak sprowadzą ich obu to zdominują (przynajmniej hiszpańską) piłkę na kilka najbliższych lat. Laporta już powinien wykonywać ruchy żeby im przeszkodzić.
0
@Blackwidow_KG 25 Chyba jest zarezerwowane dla bramkarzy
19
Tak jak już pisałem wczoraj, my sobie nie zdajemy sprawy w jak dramatycznej sytuacji jest Barcelona skoro musi się ratować takimi ruchami. Mam teraz nadzieję że Laporta wyjdzie i powie że musieliśmy to zrobić, gramy młodymi, nie mamy wymagań pucharów. Rozumiem też że nie robił tego wcześniej żeby się nie odkrywać.
Bądź przeklęty Bartomeu, prawie położyłeś największy klub na świecie.
1
Bądź przeklęty Bartomeu, ty bandyto…
Chyba nie zdajemy sobie wszyscy sprawy że jeszcze 2-3 miesiące rządów tego gości i Barcelony prawdopodobnie by nie było w takiej formie jak ją znamy…
0
@szymonK No dobra, ale nie za 50 qr....a milionów!!!
1
@Tomix_83 Akurat mają rację...
1
@NaFazieHitman Przecież nikt nie sprawdza czy ktoś naprawdę umarł na covida czy nie
2
@Djzordon Szejk nie chce sprzedać, przecież to jasne
1
Real oparł swoje możliwości sprowadzenia Mbappe na twierdzeniu że PSG potrzebuje pieniędzy, a to przecież bzdura. Szejk w każdej chwili może dofinansować klub jako sponsor a kupiona UEFA złego słowa nie powie. Dla nich 200 mln to jak splunięcie więc wolą potrzymać Mbappe nawet przez rok i oddać za darmo niż teraz wziąć kasę.
2
Trochę szkoda Emersona bo nie miał szansy się pokazać. Jakby się udało wypożyczyć za niego Bellerina to byłby to dobry ruch. Moriba niezła kasa w dzisiejszych czasach. Jakby tylko Pjanic gdzieś poszedł i udało się ściągnąć choćby wspominanego Aubumeyanga to byłaby super końcówka okienka.
0
Tam Lenglet go dotknał w ogóle?
0
@Deviler ruszyła, jest ultimatum, PSG w strachu
0
Real potwierdził transfer Mbappe że fioletowa padła?
0
@Przemas8411 No nie mów, za rok już będą inne możliwości. Wystarczy się pozbyć 1 „grubego” zawodnika, albo i nie. Wszystko zależy od lockdownów.
1
Było pewne że Mbappe prędzej czy później trafi do Realu, nie ma co panikować. Myślałem że to się stanie za rok, ale trudno. Teraz Laporta musi się skupić żeby nie ściągnęli Haalanda, bo to już by było groźne.
6
Bruggia
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/03/social/OjLsG98AdF61v6BXzHL5gup1mTsbWtWc.png
5
Za to nasze Barcelonki biorą wszystko :)
2
Sevilla praktycznie co rok ma autostradę do 1/8
0
@Joe_Pesci A na Realu się nie mszczą?
0
Nie jest tak źle jak mogło by być z tą Benfiką
0
No to pierwsi nie będziemy, oby teraz coś łatwiejszego
0
Tutaj też nieźle wygląda