kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe o co chodzi z tym Minguezą
1
@ToJa79 Tamnie było Var bo to przed polem karnym
0
Ale oni sobie lubią komplikować życie...
1
@pepulinho Ciężko wymagać od 17-latka żeby prowadził grę Barcelony. Pedri będzie crackiem tylko nie można Go zajechać.
1
No tego bym się nie spodziewał :)
5
Weźcie przestańcie pierd... akurat tutaj Lenglet niewiele mógł zrobić
2
Zamiast wziąć usiąść razem i oficjalnie się wszyscy wycofać to tak cyckają po jednym.
Dziwie się że Perez nie wystąpi i oficjalnie nie zamknie tego pomysłu, przecież i tak nic nie wyjdzie z tego.
3
Jak Go nie lubię to mam nadzieję że Floro pojedzie z tymi angielskimi tchórzami w sądach. W końcu jakieś dokumenty zostały podpisane
8
Najwięksi niszczyciele współczesnej klubowej piłki czyli Abramowicz i szejkowie pierwsi się wycofują... jedna wielka skorumpowana banda. Jak łamali FFP, kupowali na potęgę, śrubowali ceny i kontrakty to nie było pana.
2
Jak to nasz minister ostatnio nazwał? Miękiszony?
Nie jestem zwolennikiem superligi ale niech oni będą poważni... UEFA pogroziła palcem i to tyle? To teraz jeszcze by pasowało żeby mimo wszystko ich wypieprzyli z LM dla przykładu.
0
@Cypi$ No dobrze, ale przecież kluby chcą dalej grać w lidze, a LM zamienić na superligę. Nie rozumiem dlaczego przychody ligi miałyby spaść, przecież tam w teorii nic się nie zmieni.
0
Co za banda tchórzy... Co to w ogóle ma być? Chyba spodziewali się że UEFA będzie grozić...
7
Ciekawe skąd te wyliczenia. Przecież w teorii w lidze nic się nie zmieni - no chyba że biorą pod uwagę groźbę UEFA że wykluczą kluby z lig, a to jest akurat argument do wykorzystania dla potencjalnych uczestników superligi.
0
To przykozaczyli, nie ma co. Wystarczyła groźba UEFY i już się wycofują? No nieźle...
3
Uwaga uwaga, niedługo nastanie nowe el Classico: Athletic Bilbao - Valencia.
0
@Imonkey oczywiście że nie ma prostego rozwiązania. I żeby nie było: nie jestem zwolennikiem superligi. Tylko że sam piszesz że nie ma prostego rozwiązania jednocześnie stawiając sprawę tak że UEFA i FIFA jest wszechmocna i może zniszczyć wielkie kluby. Niestety tak nie jest bo ci wielcy generują dużą część obrotu w światowej piłce, dzięki czemu mają sporo atutów.
0
@Imonkey Znowu patrzysz na sprawę tylko z jednej strony.
Po kolei:
Myślisz ze firma pod nazwą „La Liga” (nie krajowa federacja) pozwoli sobie na funkcjonowanie bez Barcy Realu i Atletico? Może bez Sevilli? Jak bardzo spadną wpływy z praw tv? Reklam? Kto to będzie chciał oglądać?
Transfery: ok, odetniemy największych. Myślisz że kluby z lig które żyją z „produkcji” piłkarzy pozwolą UEFIE tak po prostu zablokować im transfery? Jak kluby z ligi portugalskiej, holenderskiej itp będą funkcjonować bez możliwości dostarczania piłkarzy tym najlepszym?
A porównanie do NBA miało tylko pokazać jak będą wyglądać reprezentacje bez najlepszych.
0
@Imonkey och, aż mi w pięty poszło, szkoda tylko że nie piszesz nic konkretnego.
A ja pytam: jak sobie wyobrażasz mistrzostwa świata i Europy bez 90% najlepszych piłkarzy? To będzie wyglądać jak reprezentacja USA w kosza bez zawodników NBA.
0
@Cypi$ Ale przepraszam, popraw mnie jeżeli się mylę, czy np Barcelona ma obowiązek grania w lidze hiszpańskiej? Ktoś ich zmusza do tego? Czy mają obowiązek grania w LM? Jak nie chcą grać to UEFA może ich zmusić?
0
@Imonkey Ta, i już widze Hiszpanię na ME bez piłkarzy Barcy, Realu, Atletico, klubów angielskich itd. Weź Ty się zastanów co piszesz.
4
Teraz będzie próba sił. Śmieszą mnie komentarze typu „uefa powinna wszystkich wywalić”. Poważni jesteście? Myślicie ze UEFA i FIFA pozwoli sobie na mistrzostwa świata i Europy bez piłkarzy z najlepszych klubów? Jak to będzie wyglądało?
A ligi krajowe? OK, Uefa wywala z ligi Barcelonę, Real i Atletico. Wtedy La Liga stanie się co najwyżej ligą belgijską.
Prezydenci i właściciele największych klubów nie są idiotami (tylko u nas się taki zaplątał na chwilę) i wiedzą że mają w rękach atuty w postaci marki i siły swoich klubów. Wiedzą że żadna rodzima liga nie pozwoli sobie na odejście najlepszych drużyn bo to będzie oznaczało ich kompletną marginalizację i prędzej czy później upadek w takiej formie jaka jest teraz.
0
@damianex10 czerwień i karny o ile nie było spalonego
2
@zadafcb Akurat ma rację, czerwień powinna być
4
Dobrze że jest VAR, przynajmniej można sprawdzić, oh wait...
0
Czerwona jak nic powinna byc
2
Getafe ciśnie ale już widzę jakiegoś kartofla w 86 minucie...
1
On + Griez + Umtiti i możemy negocjować z PSG transfer Mbappe :)
4
Nie wiem dlaczego wszyscy tak rozrywają szaty na temat tej Superligi. Nie żebym był jej zwolennikiem, ale w koszykówce jakoś to działa i nie ma problemu. Ligi krajowe grają, jest liga mistrzów która niewiele znaczy ale grają w niej słabsze drużyny, a najlepsi są w stanie pogodzić Euroligę z rodzimymi rozgrywkami. Podobnie by było w piłce nożnej.
2
@Encore Po raz kolejny fart który jest z nim przez całą karierę. Nawet jak wjechał ścianę i urwał nos to przyszła czerwona flaga dzięki której nie miał okrążenia straty do całej stawki.
2
Niech mi ktoś powie że Hamilton nie jest farciarzem