kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz nie ma szans, Inter gra pod Real. Nie ma nic lepszego dla pozostałych rywali niż remis. Lepiej przegrać i wygrać niż 2 razy zremisować.
3
Najbardziej martwi mnie de Jong, jest w tym momencie zerem absolutnym. Wszyscy wieszają psy na Busquetsie a Holendrowi jakoś się udaje. Analiza paxa pokazuje jak gral de Jong w tym meczu. Nie dość że słabo w obronie to jeszcze kompletnie nic nie daje w ofensywie.
Miał być szefem naszej pomocy na lata, przychodził jako najlepszy pomocnik w Europie, widać że Koeman pozwala Mu grać gdzie chce i jak chce i to dalej nic nie daje.
Niestety w ustawieniu 4-2-3-1 mamy na pozycji „2” dwóch najsłabszych zawodników. Czy kogoś dziwi że nasza gra się nie klei?
1
@MeMyselfAndI Wiem, ale dziwi mnie bardzo że w przypadku gdy mówimy o karnym i czerwonej kartce które prawdopodobnie załatwiłyby mecz nie mają wątpliwości a przy Ramosie je mieli. Dlaczego nie kazali sędziemu zobaczyć sytuacji z Casemiro i Messim?
0
@MeMyselfAndI
Myślę że nikt nie ma już od wczoraj (kiedy wszyscy mieli gorące głowy) wątpliwości że Lenglet pociągał za koszulkę. I nie ma tu nawet znaczenia ile aktorstwa dołożył Ramos, bo zwróć uwagę że wywraca się w przeciwną stronę niż jest ciągnięty, więc jest to upadek całkowicie nienaturalny i udawany. Chodzi przede wszystkim o to że w tym momencie Real powinien już grać w 10 a Barcelona powinna strzelać karnego po faulu na Messim.
Chodzi też o to że frustracja kibiców Barcelony osiąga najwyższe wartości, bo mimo tego że VAR pokazuje sytuacje jak na dłoni (choćby w meczu z Getafe) to sędziowie nie chcą sie pofatygować nawet do monitora.
0
Ja się zastanawiam gdzie w tym wszystkim jest Bartomeu. Dlaczego milczy? Dlaczego po każdym meczu w którym VAR saje du** nie zwoła konferencji i nie pokaże video? Już pal 6 ten Real. Mecz z Getafe był jeszcze większą grandą.
5
@MeMyselfAndI Co Ty opowiadasz? Przecież to był atak od tyłu w nogi i nie zmienia sytuacji to że przez przypadek musnął piłkę.
1
@ghost9612 Tylko co by to dało? Trener z sędzią staliby przy monitorze, trener mówi: patrz, tu jest karny a sędzia: ja nie widzę. I tyle by było ze sprawdzania.
0
@zielin_pro To że w jednym meczu sędzia pomylił się na naszą korzyść ma zmienić to że jesteśmy regularnie ru....ani? Tylko że jeszcze niedawno byliśmy na tyle dobrzy że te błędy nie zabierały mistrzostwa.
2
Nie jest wstydem porażka z Realem, wstydem jest porażka z tak słabym Realem. Widać że drużyna dalej jest w rozsypce, mimo tego że mamy kilku naprawdę dobrych piłkarzy to nic a noc się nie klei. Ja najbardziej martwię się o FdJ. Miał być szefem naszego środka na 10 lat a z każdym meczem jest coraz bardziej beznadziejny.
A co do VARu, to przecież to jest zbrodnia w biały dzień. Casemiro powinien dostać drugą żółtą kartkę i powinien być karny. Musiał być. I nie ma tu znaczenia że musnął piłkę, to był wjazd w nogi od tyłu. A Ramos przewrócił się w przeciwną stronę niż był pociągany, to powinno zakończyć temat. Ale już zostawmy Ramosa, w epoce Varu w ostatnich 2 meczach nie podyktowano nam 3 ewidentnych karnych. A Bartomeu milczy, od naszej Pierwszej Damy się nauczył?
0
Jestem strasznie zniesmaczony naszą grą.
0
Gdzie są zmiany? O co tutaj chodzi??
0
To jest jedna wielka kpina
5
Przecież tam spalony był...
1
@RanDiFCB przestań już pieprzyć bardzo proszę...
3
Kolejny skandal VAR, to już przestaje być śmieszne
0
@czar007 Ale żeby obwiniać MATSa o porażkę w Rzymie i Liverpoolu to szacun, na to bym nigdy nie wpadł.
0
Fakt że zachowanie Pique było niepotrzebne, ale czerwona w tej sytuacji to czysty absurd.
2
Właśnie w takim meczu powinien grać człowiek któremu z powodu kontuzji wypadł rok, a nie z Getafe na wyjeździe. Mam nadzieję na atak Dembele Pedri Trincao Griezmann.
1
Jeszcze 100 by tu wypisał i dalej byłoby za mało... ale że nie ma Banzemy?
6
Sam nie wiem co myśleć o tym meczu. Z jednej strony porażka, ale z drugiej porażka na strasznie trudnym terenie z parszywą drużyną, po ciężkiej przerwie reprezentacyjnej. Sędzia był tak fatalny, że dawno takiego czegoś nie widziałem. Z jednej strony Pique dostaje kartkę za nić, z drugiej strony Nyom czy jak mu tam leje wszytkich od początku i nic. Z jednej strony karny z du.. z drugiej brak dwóch dla nas.
Mieliśmy swoje szanse, zabrakło szczęścia.
Najbardziej w rym meczu martwi mnie Griezmann, jest tak zblokowany że nie wiem czy się podniesie... a Dembele został wpuszczony na minę, dziwna decyzja żeby Go wstawić do pierwszego składu po rocznej przerwie na tak trudnego rywala. Mam nadzieję że zagra też we wtorek.
2
Jak tak czytam codziennie te przeglądy prasy to myślę że Bartek wstaje codzinnie rano i mówi: myślicie że nie damy rady zrobić z siebie większych idiotów? To k... patrzcie na to
0
Całe szczęście że jest Ramos, czyli najbardziej przereklamowany piłkarz w historii.
A tak generalnie to choćby tu 25 piłkarzy wypisał to i tak byłby niedosyt że zabrakło miejsca dla wszystkich.
Ale choćby wypisał i 50 to i tak nie powinno być tam Marcelo...
2
@Barca1992 A jak ktoś komuś staje na stopę to nie jest faul bez znaczenia czy była wcześniej piłka czy nie? Pytam bo nie wiem, bez ironii.
6
Ja rozumiem że na sędziów się winy nie zwala, ale brak karnego na Messim przy działającym VARze to przecież jakiś kompletny skandal. Serio, przecież bardziej ewidentnie się nie dało. Jakbym ja był prezydentem to właśnie zwoływałbym konferencję prasową żeby pokazać kilka powtórek i spytać komitetu sędziowskiego dlaczego nie było tam karnego.
0
@Undertaker87 Jasne, ale póki co nie mamy wyjścia.
20
Ludzie, zluzujcie majty. Griezmann zatyka dziury po Messim, daje stabilność. W drugiej połowie wejdzie za niego Dembele. Ja wiem że Griz słabo wygląda w ataku i sam chciałbym żeby grał lepiej (On na pewno też tego chce), ale popatrzcie na inne zadania jakie spełnia w drużynie.
0
@monsterrize Ta, ciekawe kto kupi tak drogiego zawodnika w zimie.
2
Zapowiedzi że w tym sezonie o mistrzostwo będzie walczyć 4 albo i więcej drużyn chyba można sobie wsadzić.
1
Zarówno w meczu z Villareal jak i wczoraj było kilka momentów w których przez nasze ustawienie - cofnięcie 2 defensywnych i pójście do przodu napastników - w środku boiska robi się dziura i to spora. Zwróćcie na to uwagę. Nie wiem czy to jest celowe czy tak samo wychodzi ale robi się dzięki temu przestrzeń którą Coutinho wykorzystuje. Oby tak dalej.
11
Brawo Cou! Oby tak dalej, dziś zabrakło szczęścia.