kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dajmy im jeszcze Denisa, Gomesa, Vidala i Paco, dopłaćmy i niech oddadzą Eriksena :)
1
Myślałem że PSG jednak ma jakieś sportowe ambicje...
3
Barcelona rozmawia z Griezmannem który ma kluzulę i bez zgody Atletico mogą Go wykupić - FIFA wszczyna śledzctwo. Real rozmawia z Neymarem bez zgody PSG - FIFA milczy. Fuck logic.
7
Real drogo płaci za losy na loterii. Mimo że nie jestem zwolennikiem Thiago, to jak mamy dać za kogoś 50 mln to wolę jego.
0
Trzymanie takiego bramkarza na ławce to zwyczajne marnotrawstwo. Drugi bramkarz powinien być starszy, chociażby Fabiański nie jest głupim pomysłem.
0
Przecież od początku wszyscy mówili że jest taka klauzula...
0
To jak to w końcu jest? Inter ma obowiązek wykupić Rafinhe po tym jak awansował z do LM czy nie? Jeżeli tak, to po pierwsze trzeba iść z nimi do sądu i zgłosić sprawę do FIFA. A co do Rafinhi zdania nie zmieniam: piłkarz zbyt słaby na Barcelonę, sprzedać choćby za 20 mln, bo inaczej do końca kontraktu będzie z nim kłopot i w końcu odejdzie za datmo.
8
I znowu się Cristiano obrazi...
0
A w poprzednich eleminacjach nie mieliśmy? Że przypomnę tylko oba mecze z Gruzją, która nas cisnęła po 80 minut...
0
Serio, nie rozumiem już tego. Oczywiście, Gomesowi w Barcelonie nie poszło. Ale mimo tego to przecież nie jest zły piłkarz. W Anglii nie za takie drewna płacą wielką kasę, naprawdę nie rozumiem dlaczego jakiś średni klub nie wyłoży tych 20 kilku milionów. Jestem przekonany że Gomes by sobie tam poradził.
Ale to nie tylko o Gomesa chodzi. Piłkarze tacy jak Vidal, Denis, Munir czy Rafinha są do wzięcia za bezcen w stosunku do swoich umiejętności, a nie ma chętnych. Taki Munir, który brał czynny udział w ponad połowie goli swojej drużyny jest do kupienia za 15 mln, a mimo to nie ma chętnych - przecież to jakiś absurd. Vidal, człowiek ograny w kilku klubach, również w Europie, do kupienia za 10 mln i nie ma chętnych.
Nie rozumiem...
2
Akurat tutaj zarządu bym nie winił. 25 mln euro netto Mu nie dadzą. Jeżeli chodzi Mu o kasę to do nas nie przyjdzie.
0
Jeżeli przyjdzie do nas Griezmann to musimy przejść na 4-2-3-1 albo jakis rodzaj 4-2-2-2. W takim ustawieniu dla Thiago nie ma miejsca, potrzebujemy kogoś bardziej defensywnego żeby uzupełnić parę Busquets Rakitic.
2
Ta, skupili się na trzeciej - chyba w styczniu jak było widać że nie mają szans w lidze.
5
Tak, tylko Mou to dobry trener, a Guti ma inteligencję wiadra.
0
Akurat co do Cillesena to też bym był za jego sprzedażą. Trzymanie tak dobrego i młodego bramkarza na ławce to zwykłe marnotrawstwo. Lepiej Go puścić i sprowadzić jakiegoś starszego bramkarza na ławkę.
13
Zidane potwierdził to, co wszyscy widzieli. Real był w tym sezonie po prostu tragiczny. I ja do dziś nie pojmuję jak tak słaba drużyna mogła wygrać LM i to 3 razy z rzędu.
Pomimo tych zwycięstw w Europie moim zdaniem odejście Zidana to dla nas zła wiadomość, bo może na jego miejsce przyjść naprawdę dobry trener. No chyba że się zdecydują na Gutiego.
2
Wybacz, ale trzymanie 22-latka jako 4. obrońcy i wstawienie Go w 15 meczach w sezonie jest totalną głupotą i zmarnowaniem jego kariery. Mamy przykład Digna, który był podstawowym obrońcą Francji, a teraz nawet nie jedzie na MS. Mając tak dominującego zawodnika jakim jest Alba powinniśmy mieć na rezerwie starszego zawodnika. Mając w obronie Pique, Umtitiego i prawdopodobnie Lengleta, czwartym powinien być Vermaelen a nie 22-latek.
20
Masz rację, wypożyczmy Go jeszcze, za 2 lata oddamy za darmo.
0
Erikssen jest taką alternatywą dla Griezmanna jak Veratti dla Umtitiego.
0
Jak Ronaldo strzelał to w każdych wiadomościach pokazywali, a komentatorzy trzepali wacławy na antenie.
2
Przyznam że dopiero teraz zobaczyłem gola Bale’a. To co gość zrobił było 5 razy trudniejsze i piękniejsze od gola CR w meczu z Juve a nikt o tym nie mówi.
A poza tym ten gol potwierdza, że Bóg jest niestety kibicem Realu.
0
A Real jakich ma zmienników? Ilu z nich jedzie na mistrzostwa? Akurat w tym sezonie ławkę od Realu mieliśmy lepszą.
1
Ale co miałem czytać? Przecież ja mówię o komentarzach a nie o newsie. Zawsze jak pojawia się artykuł o Rafinhi, to rzesza jego zwolenników przekonuje jaki to On młody, jaki świetny i że powinien u nas grać. A młody wcale już nie jest i moim zdaniem nie pokazał przez te wszystkie lata w Barcelonie nic poza strzeleniem w pewnym okresie kilku bramek pod rząd.
20
Kolejny news o Rafinhi i po raz kolejny kompletnie nie rozumiem co Wy w nim widzicie. Przecież on jest tylko o rok młodszy od Coutinho. Jest zwyczajnie przeciętnym piłkarzem. Czy naprawdę na takich graczach mamy budować naszą siłę? To już wolę dać szansę Aleni.
2
Dobrze Panie doktorze (rozumiem że jesteś lekarzem/ fizjoterapeutą) przepraszam że ośmieliłem się odezwać. Jeżeli leczysz tak dobrze jak wyciągasz wnioski z czyichś wypowiedzi to ja się bardzo cieszę, bo to znaczy że leczą nas prawdziwi fachowcy.
0
Po 1. nie napisałem że skręcenie>zwichnięcie. Napisałem że przy skręceniu ciężko by mu było stanąć. Sam miałem 3 razy skręcone kostki i żadna adrenalina nie pozwoliłaby mi biegać i skakać.
A Ty się od razu niezdrowo podniecasz...
A co do Dembele to zapewne nie ma ani skręconej ani zwichniętej.
5
Przy skręceniu by nie stanął na nogę a on jeszcze grał kilkanaście minut.
0
Jedyne co mogło się stać to skręcenie, a skoro wrócił na boisko to na pewno nic mu nie jest.
13
17 pkt przewagi nad Realem - najlepszy szpaler jaki może być.
0
Brawo Inter! 1/3 z tych 100 mln już mamy!