1

Pytanie tylko po co?

0

Tottenham jeszcze niedawno był faworytem do przejścia Juve, teraz nie ma ich już w LM i tracą najlepszego gracza.
A ja mam ciągle strasznie złe przeczucia przed meczem z Chelsea...

1

Zaklepać ligę fajna sprawa. Nie jestem za rotacjami w stylu Lucho który potrafił wymienić cały skład. Widać jednak wyraźnie że Pique ma problem z kolanem. Można było to podleczyć, zwłaszcza że Vermalen jest w świetnej formie. Widać też że Paulinho nie daje rady. Lekkie rotacje nam mistrzostwa nie zabiorą, zwłaszcza że Atletico zacznie gubić punkty, mają wąską kadrę a na pewno zależy im na LE.

7

Coraz bardziej dziwią mnie decyzje Valverde. Kompletnie pomija Paco, który pokazał nie raz że może być wartościowym zmiennikiem. Teraz po miesiącu przerwy zostanie wrzucony na Bilbao i znowu będzie narzekanie że zagrał słabo, bo niby jak ma być w formie?
Po co wczoraj zagrał Pique? Po co zagrał Alba? Po co Paulinho, który oddycha rękawami? Dlaczego zamiast Roberto nie zagrał Vidal, zwłaszcza że Semedo jest kontuzjowany? Przecież wiadomo było że Malaga nam nie zagrozi i Vidal spokojnie by sobie poradził.
Przez to że Valverde nie stosuje rotacji, gramy na minimum. Przez to że gramy na minimum mogą zdarzać się nam wpadki jak z Las Palmas. Jestem przekonany, że zmiennicy pokazaliby więcej zaangażowania, bo po prostu mają więcej siły. A przez to i pierwszy skład miałby więcej siły. Teraz mieliśmy okazję dać niektórym zawodnikom odpocząć przez 10 dni, co przy dzisiejszym poziomie odnowy biologicznej jest naprawdę długim okresem. Dobrze przynajmniej że Ciro wybrał odpowiedni moment, bo przynajmniej Messi odpoczął.

0

PSG niech sobie Puchar Ligi Francuskiej wygrywa a nie do LM się pchają...

1

Co za ku... wstyd....

0

Paco ma pecha. Miał kontuzję jak graliśmy w PK, jutro też zapewne by zagrał.

1

Coutinho jest na boisku?

0

Stawiam over 3,5 na PSG, ten domek z kart musi się wreszcie rozsypać.

6

Niech mi ktoś wytłumaczy jak taka słaba drużyna jak Real może tak dobrze grać w LM? Po prostu jakiś fenomen, kompletnie tego nie rozumiem. I to nie jest tylko kwestia motywacji, Real w lidze kopie się po czole.

1

Dziwny moment wybrała Marca na ten artykuł. Nic nie trzeba przykrywać, od niczego odwracać uwagi... wytoczyli najcięższe działo nie wiadomo po co. Rozumiem jakby to się pojawiło np po ostatnim meczu Realu z Bayernem ale teraz?

2

Tak samo jak u nas śmierdziało manitą. Od śmierdzenia do gola daleka droga.

2

Jak przeważnie jestem krytyczny wobec naszej gry, to dzisiaj uważam że trochę przesadzacie. Graliśmy z zespołem, który jest w niesamowitym gazie, na najtrudniejszym małym stadioniku w Hiszpanii. W nienajlepszych warunkach przy padającym deszczu.
Wiadomo było jak gra Eibar i można się było spodziewać że to będzie jedyny mecz w sezonie w którym będziemy mieli mniejsze posiadanie piłki niż przeciwnik.
Mimo tego wszystkiego Eibar tak naprawdę poza strzałem w poprzeczkę nie zagroził realnie naszej bramce, a my po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 3-0. W drugiej też było kupę kontr. Poza tym szybko - jak na drużynę Valverde - strzeliliśmy gola i tak naprawdę mecz był pod kontrolą. Powinniśmy go tylko szybciej zamknąć.

6

Coutinho nie pokazuje jeszcze nic ciekawego a nie możemy sobie pozwolić na 3. z rzędu utratę punktów. Teraz był tydzień przerwy więc odpoczynek nie jest aż tak konieczny.

1

Pireneje. Mówi Ci to coś?

0

Ale wpadł. Był z taką siłą że nie było szans wyciągnąć. Messi by strzelił 2 razy lżej.

0

O czym Wy mówicie? Przecież Go nie dotknął nawet :\

1

Mimo że ten karny to absurd, Ronaldo pokazał jak się powinno strzelać. Może Messi ogląda.

0

Mam niesamowicie mieszane uczucia co do dzisiejszego meczu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że ten dwumecz powinien się skończyć zbiorowym gwałtem. W poprzednim sezonie jednak tak samo miało być z Bayernem i Juventusem. Ciężko prorokować co się stanie.

2

Wystawienie Pique w dzisiejszym meczu byłoby czystą głupotą. Getafe zapewne z 2 razy podejdzie pod naszą bramkę, a większość prób przeprowadzą z kontr. Digne jest szybszy od Pique więc do rozbijania kontr będzie lepszy.

22

Chcą walczyć ze wszystkim tylko nie z sędziowskimi błędami.

0

Mówcie co chcecie ale przechodzimy przez gorszy okres. Dwumecz z Espanyolem, Alaves, wczorajszy mecz... mam wrażenie że znowu zakiwujemy się na śmierć, nasza gra znowu stała się zbyt skomplikowana. Do tego Coutinho za bardzo chce pokazać swoją technikę, może nie każdy się ze mną zgodzi, ale ja się cieszę że nie będzie mógł zagrać w LM. Przyznam że mam bardzo złe przeczucie co do dwumeczu z Chelsea.

0

Jeżeli Real zdecyduje się Go sprzedać taniej to nie ma problemu. Klauzula jest po to, żeby bez zgody klubu nie odszedł.

7

Denis grał więcej niż Gomes, ale i tak większość powie że nie dostawał szans.

0

El Mundo to bardzo poważna gazeta, nie myl ich z tym szrotem z przeglądu prasy.

2

Mi się nie podobają przepisy o rękach. Już bardziej wolałem zapis o nie powiększaniu obrębu ciała. Umtiti nie zrobił tego celowo, ale zatrzymał ręką strzał na bramkę z którego nie wiadomo co by wyszło. Teraz żeby gwizdnąć karnego za rękę piłkarz musi zrobić coś jak Carvajal ostatnio - jak dla mnie to głupota.

0

Gol powinien być zaliczony Pique

0

Z drugiej strony, kiedy wystawić rezerwowych jak nie w dwumeczu z Leganes po wygranym pierwszym na wyjeździe?

1

Leganes to może przesada, ale na Valencie jest ładny kurs.

0

Prawa noga Ronaldinho i lewa Messiego w jednej drużynie... to by było coś. Szkoda że Ronnie nie miał przy sobie kogoś, kto choć trochę trzymałby Go w ryzach. Miał chciwego brata podobnie jak Neymar ma chciwego ojca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?