kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mówcie co chcecie, ale trzeba pochwalić Bartomeu. Od początku było wiadomo że z pieniędzy za Neymara będzie chciał kupić Dembele i Coutinho. Z Brazylijczykiem się nie udało, ale nie spanikował i spokojnie spróbował znowu.
Wszyscy wieścili dramat, a teraz po przyjściu Miny bedziemy mieć całkowicie kompletną kadrę. W lecie tak naprawdę nie musimy nikogo kupować. Ja bym tylko sprowadził (jak już pisałem) jakiegoś doświadczonego prawego obrońcę, który zaakceptuje ławkę i będzie w stanie odciążyć Semedo i pozwolić przejść Roberto do pomocy. Możecie się śmiać ale ja uparcie twierdzę że nasz Piszczek świetnie by sobie w takiej roli poradził. Jak nie on to ktoś typu Liechsteiner (chociaż On już troszke stary), Zabaleta, Juanfran jest do wzięcia za darmo.
6
Problem w tym że Coutinho przeszedł do lepszej drużyny z szansą na tytuły i będzie grał u boku najlepszego piłkarza w historii, Neymar miał to wszystko a wolał kasę i słabszą ligę. Dla mnie to lekka różnica.
1
Komentarz usunięty
5
Za Coutinho i Dembele daliśmy (nie licząc zmiennych) tyle co dostaliśmy za Neymara. Już w lecie pisałem że biorę taką wymianę w ciemno i z całą mocą to podtrzymuję. Sportowo niewątpliwie zyskaliśmy.
0
Głupie gadanie, wart 80 mln niby na jakiej podstawie tak mówisz? Cen z poptzedniego sezonu, sprzed 2 sezonów? Real za Bala dał 100 parę lat temu a teraz mówisz że za Cou byś dał 80?
0
Ktoś wie jakie kursy u buków na transfer Coutinho?
1
Barcelona, Real, Bayern, Manchester to tzw kluby docelowe. Liverpool nie zdobędzie takiego statusu jeszcze długo, nawet jak im się jednorazowo uda wygrać np Ligę Mistrzów.
4
Bo ma „tajemniczą kontuzję”
0
To miałem na myśli, nie doprecyzowałem. Chodzi mi o zmiennika dla Semedo, który zaakceptuje ławkę, a będzie dość dobry żeby zagrać w meczach ze słabszymi, taki Piszczek na przykład :)
3
Naprawdę śmieszne jest to co niektórzy piszą. Ludzie, przecież my potrzebujemy kogoś, kto z marszu wejdzie do drużyny i stanie się liderem naszej pomocy. A Wy tu wymieniacie jakichś no-namów z Francji albo co jeszcze lepsze - Alenę. Inni apelują o więcej szans dla Denisa, chociaż jest w klubie już naprawdę długo i nie pokazał jeszcze absolutnie nic, co pozwoliłoby sądzić że będzie w stanie stać się zawodnikiem pierwszego składu. A już kompletnie absurdalne jest apelowanie o stawianie na Rafinhe - piłkarza całkowicie przeciętnego, szklanego, który ma już 25 lat! i jest tylko o rok młodszy od Coutinho.
Narzekacie na grę Barcelony (teraz nie ma na co narzekać ale w poprzednim sezonie owszem) a chcecie grać byle jakimi piłkarzami. Niestety, Barcelona jest tzw. klubem docelowym i musi mieć najlepszych, a za najlepszych trzeba płacić i to coraz więcej. Dlatego im szybciej kupimy Cou tym będzie taniej i widać że Bartek zdaje sobie z tego sprawę.
W skrócie: jak najszybciej musimy sprzedać Denisa i Vidala, póki są chętni. Podobnie Rafinhę (chociaż jego bym oddał nawet za darmo). Do tego Gomesa, bo za niego da się wziąć pieniądze. Kupimy Cotinho i Minę, Do tego w lecie przyda się jakiś doświadczony, starszy prawy obrońca żeby zwolnić Roberto do pomocy. Wtedy możemy kombinować i spróbować np sprowadzić Eriksena w miejsce Rakitica (bo to jest jego pozycja). Ale Coutinho powinien być najwyższym priorytetem.
0
Zawsze byłem pierwszym obrońcą Gomesa. Moim zdaniem naprawdę umie grać w piłkę i ma duże możliwości. Jednak w Barcelonie Mu się nie uda i dlatego nawet ja powiem że trzeba go sprzedać. Wydaje się że nie będzie wielkim problemem uzyskanie za niego niezłych pieniędzy.
2
Szkoda że Paco kontuzjowany, teraz by pograł.
0
Że co? Już rok temu mówiło się o jego odejściu do PSG a ojczulek co tydzień (oczywiście celowo przesadzam) latał do Paryża. Ten transfer nie doszedł do skutku zapewne tylko dlatego że w PSG obawiali się FFP. Podejrzewam też chciwość familii Neymarów, chęć podpisania nowego kontraktu i skasowania premii.
0
Umtiti nie powiedział ani słowa że chce pdejść. Najważniejsza przy wypłaceniu klauzuli jest chęć zawodnika, więc nie piszcie bzdur i nie porównujcie tej sytuacji do Neymara.
0
Czy wszyscy nawołujący Barcelonę do zakontraktowania Goretzki nie biorą pod uwagę tego że on może po prostu woleć grać w Bayernie?
2
Dobrze że przynajmniej umiesz się do tego przyznać. Ja jeszcze czekam aż odezwą się w końcu zwolennicy Bravo, ci od wywalczania sobie miejsca w klubowych biurach.
0
Ale strzelał w lidze. Teraz nie istnieje.
2
Na szczęście to już koniec tej farsy ze złotymi piłkami dla Ronaldo. W tym sezonie jest tak słaby że nawet trzecia Liga Mistrzów Mu nie pomoże.
1
Jeżeli jest dobry, to przy dzisiejszych cenach 30 mln to bezcen.
0
To że kibicuje Realowi nie wyklucza słów o Barcelonie i Messim. To raczej świadczy o jego mądrości.
0
Oczywiście, ale w przedsezonowej dyskusji doszło do tego, że im więcej trener skacze przy linii tym jest lepszy.
2
Jak na razie gramy w każdym meczu tyle ile trzeba do wygranej. Dostosowujemy poziom i intensywność do przeciwnika. Strasznie jestem ciekawy dwumeczu z Chelsea.
2
Valverde to świetna odpowiedź dla tych, którzy sądzili że Barcelonie jest potrzebny „skaczący” trener typu Sampaoli albo Conte. Nic bardziej mylnego. Siła spokoju, pewność siebie i profesjonalizm. Wyniki są imponujące, a przecież straciliśmy Neymara. Mało tego, Valverde ma już pewne 3 transfery na styczeń: Pique, który przez większość jesieni był tragiczny a teraz wraca, Suarez, który zaczął strzelać i Dembele. Aż dziw bierze że bez Neymara i tych 3 gramy tak dobrze. W Coutinho nie wierzę w zimie, tak wielkich transferów w połowie sezonu się nie robi.
3
Ta, a nasz El Pistolero to normalnie techniczny wirtuoz...
0
Jak na siebie? Umiejętności nigdy Mu nie brakowało, jedynie te ciągłe kontuzje.
0
Bartomeu dimision !
0
Dokładnie, poza jednym błędem kiedy puścił Benzeme do główki bardzo dobry mecz. Teraz czas na odpoczynek, nie grał tak intensywnie od kilku lat.
0
Ponieważ któryś z adminów najwyraźniej nie wyczuł ironii w moim komentarzu i go usunął, napiszę jeszcze raz. Zawsze byłem pierwszym obrońcą Ter Stegena na tej stronie. Mam nadzieję że tym, którzy pisali o niemiaszku, który wywalczył sobie miejsce w klubowych biurach, jest przynajmniej głupio. Gdzie jesteście zwolennicy Bravo?
6
Ja tam wolę żeby „najlepszy piłkarz w historii” odpadł jak najszybciej.
3
Real jest nieprzewidywalny w LM. W poprzednim sezonie mieli polecieć z hukiem z Bayernem, a z Juve to już w ogóle bez szans.
Dla nas to losowanie dobre - spotykają się dwie najbardziej nielubiane przez kibiców drużyny i jedna z nich odpadnie.