kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W trudnych meczach Valverde jak zwykle zaskakuje. Vamos Paco!
15
Ciekawe gdzie są teraz nasze kochane płaczki które twierdziły że Real to potęga na lata. Jaki to oni mieli mieć szeroki skład, jaka młodość, następcy na każdej pozycji itd. I co? Odchodzi Morata, czyli cichy bohater poprzedniego sezonu i nagle wszystko się sypie. W Realu nie ma kto strzelać. Benzema w wieku 30 lat grać już się nie nauczy, Ronaldo gra wielką kupę już od 2 lat i jak Mu nikt nie będzie wystawiał to strzelał nie będzie. O Balu nie ma co mówić. Asensio i Isco są świetni, ale sami ataku nie pociągną, to nie są napastnicy.
Mam nadzieję że wreszcie skończył się okres w którym Realowi wychodziło wszystko. Oni naprawdę nie grają dużo gorzej niż przez ostatnie 2 lata, tylko fart się skończył.
Oczywiście Real nie umarł, cały czas są groźni. Mają jednak teraz ciężką serię, oby stracili jak najwięcej.
0
Podejrzewam że Rafinhi to za darmo nikt nie będzie chciał wziąć...
1
Tak, ale my potrzebujemy graczy którzy wejdą do pierwszego składu i od początku dadzą jakość. Nie wiem czy w/w dadzą radę.
0
Ciekawe czy rzeczywiscie jedt cos na rzeczy z tymi transferami. Jak sie wybierac na poważne zakupy to tylko do Anglii, a nie sądze żeby taki Tottenham oddał w zimie swoich najlepszych graczy.
1
W pojedyńczych akcjach i zagraniach Gomes naprawdę pokazuje że ma możliwości. Rusza się jednak z gracją i szybkością Grzegorza Rasiaka, czyli jak na warunki Barcelony, jakieś 3 razy za wolno. Jestem jednak przekonany że w Anglii dał by sobie radę.
0
Wiem, ale jak chcemy Go sprzedać to musi trochę pograć.
1
Czuje Gomesa na prawej obronie :) nie wiem dlaczego, ale mam do Andre dużo sympatii. Może dlatego że wszyscy tak po nim jadą i chciałbym żeby im utarł nosa, tak jak to było z MATSem i Paulinho.
Zresztą jak chcemy Gomesa sprzedać to musi pograć pare meczów żeby o sobie przypomnieć.
25
Dawno już pisałem że Real Zidana to kolos na glinianych nogach i że w końcu musi pieprznąć. Myślałem że stanie się to już w poprzednim sezonie ale Morata i fart ich ratował. Teraz naprawdę wygląda to źle - oni nie mają kim grać w ataku ! Ronaldo jest żałosny, Benzema jak zwykle, a Bale w szpitalu. Naprawdę jest szansa wypracować przewagę, póki Real się nie pozbiera mają mecze z Atletico, Bilbao i Sevillą. Listopad może być piękny. Szkoda tylko że Borussia tak dołuje.
4
Real spieprzył mi kupon, miał być remis :D
1
W tym sezonie paru osobom jest coraz bardziej głupio. Głupio jest tym którzy pisali że niemiaszek wywalczył sobie miejsce w składzie w klubowych biurach, głupio jest tym którzy jechali po Paulinho całe wakacje. Wygląda też na to, że coś zaczyna grać Gomes. Nie gra w tym sezonie praktycznie w ogóle, a został wrzucony 2 razy na bardzo głęboką wodę. Fakt, rusza się z gracją dębowego klocka, ale trzeba Mu oddać że mecze z Atletico i Bilbao zagrał co najmniej nieźle. Zapewne odejdzie, jak nie w zimie to w lecie, ale pokazuje że coś w sobie ma. Wygląda na to, że w hierarchii Valverde wskoczył przed Denisa i jak odejdzie to nie tylko na nim nie stracimy, ale pewnie uda się coś zarobić.
0
Albo postawić na niego albo sprzedać póki są chętni. Trzeba działać zdecydowanie, tak jak Real zrobił z Jese. Żadne wypożyczenia.
8
Całe szczęście że Liverpool zatrzymał Coutinho. To im pomoże w zdobyciu wielu pucharów. Widać że zbudowali drużynę która może wiele dokonać...
3
Dziwi mnie że Valverde w ogóle nie stawia na Vermalena. To naprawdę dobry obrońca. Zamiast korzystać z tego że jest zdrowy, my za chwilę zajedziemy parę Pique-Umtiti.
0
Suareza fatalnie i już dawno pisałem że Paco na szpicy dałby więcej. Roberto gra na obronie a nie w pomocy więc oceniać Go ciężko (chociaż uważam że gra nieźle), a Busquets? Może w życiowej formie nie jest, ale jest coraz lepiej.
4
Jeden słaby mecz Pique? Gdzieś Ty się podziewał od sierpnia?
0
Niech nie wystawia Suareza to zaczniemy grać w 11.
0
Przestaję już do końca rozumieć politykę rotacji Valverde...
2
Nazwanie rzeczy po imieniu nie jest obrażaniem. Pique zachował się jak kretyn a jego forma jest poniżej wszelkiej krytyki.
0
Przy takiej przewadze 1-0 po golu samobójczym... kiedyś wreszcie zaczniemy płacić za ten brak skuteczności.
5
City Pepa zaczyna grać jak Barca w najlepszych czasach. Siada na przeciwnika i szybko zamyka mecze. Będą groźni.
14
Szczerze? Odpoczynek Mu się przyda, mamy teraz 3 łatwiejsze mecze. Digne gra zdecydowanie zbyt mało.
2
To wszystko zasłona dymna, na pewno pojechali obserwować Kubę :)
1
Ostatnio była akcja 11 za darmo, nie wiem czy jeszcze obowiązuje. A z Gomesem spokojnie, pamiętajcie że Valverde ostatnio ma nosa.
1
Szkoda mi Turana bo wiązałem z nim duże nadzieje. Jednak te pół roku przerwy wybiło go z formy. Stracił ambicje i zadziorność, teraz by na pewno butem w sędziego nie rzucił...
3
Za 30 mln to my Ardę chcieliśmy sprzedać a Tych chcesz dać tyle za Martiala?
7
Suarez to za to wirtuoz techniki. Taki Iniesta wśród napastników.
8
Boję się że nasze wyniki są lepsze od gry. Niby jest ok ale widać że ciągle pomoc nie staje na wysokości zadania. Atletico pokaże gdzie jesteśmy.
0
Do dużych plusów należy doliczyć kolejną bramkę z rożnego. Już teraz mamy ich więcej nić przez cały poprzedni sezon.
5
Suarez jest ostatnio żałosny, Paco na środku wyglądałby lepiej