kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Real zdobędzie kiedyś LM bez żadnego druku. To była 1/10 karnego jak powiedział Buffon, a dla Vasqueza szacunek. Uczeń zaczyna przerastać mistrza.
0
Jak tak patrze przez pryzmat kibicowania od kilkunastu lat... Bóg na pewno nie jest Katalończykiem.
4
Ale zmiana nastrojów. A spróbowałby ktoś powiedzieć coś złego o naszej grze jeszcze przedwczoraj. Zostałby wyzwany od sezonowców. A ja od dawna pisałem że gra Barcelony mnie nie przekonuje. Ślizgaliśmy się w większości meczów i w wielu zdobywaliśmy punkty dzięki szczęściu i MATSowi. Szczęśliwe wyniki całkowicie zatarły obraz naszej gry - cały czas na minimum, cały czas żeby się prześlizgnąć. Żeby się za bardzo nie zmęczyć.
"Tryb oszczędny" Messiego irytuje mnie już od dawna, nie można mu po prostu dać wolnego raz na 4 mecze? Ja tego zwyczajnie nie rozumiem. Suarez rusza się ostatnio jak wóz z węglem, a Paco, który naprawdę się ogarnął nie wchodzi nawet na końcówki. Ławkę mamy naprawdę mocną, na pewno mocniejszą niż obecnie Real, a klepiemy ten skład do nieprzytomności. Nasze rezerwowe zestawienie jest lepsze niż 3/4 drużyn La Ligi a mimo to nie ma rotacji.
Ja do teraz nie mogę się pozbierać po tym co się stało. Jest mi tak potwornie wstyd za tą drużynę że nie wiem co mam ze sobą zrobić. Przez 20 lat mojego kibicowania jeszcze nigdy tak bardzo mnie nie zawiedli. Coś w tej drużynie się skończyło i to już co najmniej 2 sezony temu tylko że nikt nie ma jaj by to powiedzieć. Obawiam się że bez radykalnych zmian nie będzie lepiej.
Iniesta powinien już odejść. Mimo mojego uwielbienia dla tego piłkarza trzeba otwarcie powiedzieć że po odejściu Xaviego to nie jest już Iniesta sprzed lat. Oni wspaniale się uzupełniali a po odcięciu jednej nogi Iniesta nie może się pozbierać. Od dwóch sezonów mówię też o sprzedaży Rakitica. Nie dlatego że gra źle, po prostu dlatego że drużyna musie cały czas ewoluować, zmieniać się, a poza tym za Chorwata możemy wziąć naprawdę spore pieniądze. Nowy piłkarz to nowe pomysły, nowe zagrania, nowe wyzwania. My kisimy się tym samym składem już kilka lat, nie ma żadnej zmiany.
w 2012 roku graliśmy finał z Manchesterem, wiecie jaki skład wybiegł?
Valdes - Alves Pique Mascherano Abidal - Busquets Xavi Iniesta - Pedro Messi Villa. Widzicie tu większą różnicą ze składem który wybiegł wczoraj? Bo ja nie.
0
Iniesta bez Xaviego to już nie ten sam piłkarz - czas powiedzieć prawdę w oczy. Jak mamy Mu płacić wielkie pieniądze tylko za ta żeby był i zmieniać Go co mecz w 60, to mimo mojego uwielbienia, powinien odejść.
20
Takiego wstydu jak kibicuję Barcelonie - a będzie już ze 20 lat - jeszcze nie przeżyłem. Oczywiście porażki się zdarzają, ale nie w takim stylu, z taką drużyną, w takim meczu i przy takim wyniku z pierwszego.
Twarz Iniesty mówiła wszystko, to będzie jego ostatni sezon w Barcelonie i - mówię to z ciężkim sercem - to chyba dobrze.
1
Tak jak mówiłem po pierwszej serii meczów: Real wygra LM trzeci raz z rzędu, a Cristiano zgarnie kolejną ZP. Valverde nie broniły wyniki, wyniki Valverde wszystkich zaślepiły.
1
Jak chcemy Go sprzedać w lecie to powinno nsm zależeć żeby grał jak najwięcej i jak najlepiej.
0
Pod okładką Sportu powinno być chyba „Rossi” a nie „De Rossi”.
0
Racja, dobrze gadasz :) pomyliło mi się.
0
przyznam że sprawdzając terminarz przed odpowiedzią dopiero się kapnąłem że przecież mamy przełożony mecz z Villareal. W takim przypadku szpaler w GD jest kompletnie niemożliwy bo musieli byśmy mieć 12 pkt przewagi mając rozegrany o 1 mecz mniej. Nie wiem po co w takim razie Zidane się kompromituje i o tym mówi. Ale świętowanie w „obecności” Realu jest już możliwe i będzie smakować o wiele lepiej niż szpaler.
3
Wszystko to prawda zakładając że Atletico będzie wszystko wygrywać a mają przed sobą mecze choćby z RSSS czy mocnym ostatnio Betisem. Szerokością składu nie grzeszą a nie zapominajmy że przed nimi najprawdopodobniej półfinały Ligi Europy.
12
Powtórzę to co pisałem wczoraj: nie zrobienie szpaleru będzie dla Realu większą kompromitacją niż jakby go zrobili. I tak dupska będą piekły bo prawdopodobnie w czasie GD dostaniemy puchar.
0
Tłumaczenie KMS rodem dla debili. Real skompromituje się bardziej nie robiąc szpaleru niż jakby go zrobili.
1
Leganes zapewne maksymalnie z 2 razy zawita pod naszą bramką. Nie rozumiem dlaczego nie możemy dać odpocząć obrońcom.
0
Nie chodzi mi o liczby ale o styl gry. Czucie bramki, łatwość zdobywania goli i skuteczność u Ronaldo są niesamowite, dla mnie nie było takiego piłkarza.
4
Nie da się racjonalnie wytłumaczyć tego co robi Real w Lidze Mistrzów. Przeciętna drużyna z ligi hiszpańskiej bez taktyki z tysiącem wrzutek staje się maszyną, której nikt nie jest w stanie zagrozić. A rozkapryszony, machający rękami narcyz staje się najlepszym goleadorem w historii piłki nożnej. Sam nie wiem czy bym chciał na nich trafić.
0
Rzadko się zdarza żeby po pierwszej serii meczów byli znani wszyscy półfinaliści.
0
Gra, ale mnie kompletnie nie przekonuje.
2
Patrząc na wynik w Liverpoolu mam bardzo smutny wniosek: Real zdobędzie 3. Ligę Mistrzów z rzędu a Cristiano zgarnie kolejną złotą piłkę.
8
jakby Borussia prezentowała jakikolwiek poziom w tym sezonie to Realu już by w LM nie było, ale to temat na inną dyskusję.
Nie jest winą Paco, że Valverde tak mało Go wystawia. Ja tego kompletnie nie rozumiem. Paco pokazał wiele razy że jest dobrym graczem i daje sobie radę również na skrzydłach.
19
Roberto to nie jest obrońca. Całe życie uczył się grać w pomocy, nie ma pewnych instynktownych zachowań, których nie da się nauczyć w 3 sezony. Dla mnie wystawianie Go w obronie to cały czas półśrodek.
67
A może inaczej: Maradona musiałby zdobyć Puchar Europy żeby dorównać Messiemu.
0
Czy to jest rekord wszechczasów? W poprzednim sezonie Real ciągnął bardzo długą serię bez porażki, do jakiego wyniku doszli?
1
To odrzuć hejt i pooglądaj spokojnie.
0
A nie zauważyłeś że Gomes zawsze wchodzi z określonym zadaniem w defensywie, a Denis się do takiego czegoś nie nadaje?
0
Zostawmy na chwile aspekty sportowe i popatrzmy na Griezmanna jak na inwestycję. W tym momencie jest wart pewnie ze 130 mln, za rok będzie wart 150 albo i 200 a za 2 lata przy obecnych cenach może i dużo więcej. Moim zdaniem warto Go kupić za te 100 mln tylko dlatego żeby nie zrobił tego nikt inny.
O aspektach sportowych nie będę się powtarzał. Moim zdaniem da się wprowadzić prawdziwe rotacje mając tylu tak dobrych zawodników. Boję się tylko że Valverde nie jest typem trenera który mógłby to zrobić.
0
Lewonożny Messi połowę życia spędził na prawym ataku i szło Mu całkiem dobrze.
1
Próba zapobiegnięcia stworzenia Superligi. UEFA kombinuje, widać że będzie tendecja podnoszenia poziomu kosztem zespołów ze słabszych lig.
1
Nie porównujmy kontuzji mięśniowej jaką miał Dembele do mechanicznej Busquetsa. Chociaż też jestem zdania że Sevillę powinien odpuścić.
1
Odpoczynek dla zmienianego, ot co.