0

To nie o mentalność chodzi tylko o przepisy.

2

Ronaldinho wykończył brat, Neymara wykończy ojciec.

1

Cristiano zaczął podskakiwać to Go Perez jednym zdaniem zgasił. I od tego czasu cisza. A my będziemy skakać nad Neymarem i jego tatusiem. Nikt nie jest ponad klubem.

5

Obojętne kim. Mało Mu? Za mało zarabia? To niech idzie.

1

Niech idzie w huk! Zero lojalności i tylko kasa kasa. Przejście do PSG to będzie powolny koniec jego blasku. I bardzo dobrze.

0

Kupuj w sklepie i gotuj sam. Jest naprawdę niedrogo.

3

Oby to się nie skończyło przedłużeniem kontraktu. Już nie chodzi o samą podwyżkę, ale o 50 mln za sam podpis.
Jak Neymar zostanie to nic się nie stanie, bo jest świetnym piłkarzem. Jeżeli odejdzie to też nic się nie stanie bo poza tym że jest świetnym piłkarzem, jest też mentalnym dzieciakiem, który raczej już nie dorośnie. O ile oczywiście się wzmocnimy.
Zawsze byłem za sprzedażą Neymara i zdania nie zmieniam.

1

W pełni rozumiem Munira że nie chciał iść do Rosji, ale Ajax i Napoli? Chyba ma za duże mniemanie o sobie.
I nie, nigdy nie odpali na tyle żeby osiągnąć poziom Barcelony.

1

Jakie pół zespołu? Co ty bredzisz?
Dobra, szkoda gadać.... lepiej spróbuj gdzieś indziej bo my Ci chyba nie damy rady pomóc.

1

A tak generalnie to o co Ci chodzi? Co chcesz nam udowodniź? Że Rakitic zostawia serce na boisku? Wszyscy to wiemy, że ma słabe statystyki bo gra w obonie? to też wiemy. Wiemy również że nasza pomoc to obraz nędzy i rozpaczy i koniecznie potrzebujemy w niej dużego wzmocnienia. Nawet kosztem Rakitica. I przestań już trollować bo nie do końca Ci to wychodzi i tylko ludzi wkur***asz.

10

Jeżeli kupimy Verattiego nawet za ponad 100 mln, to mamy gwarancję, że przez najbliższe 5 sezonów jego wartość nie spadnie, a zapewne jeszcze wzrośnie. I takich zawodników trzeba sprowadzać do klubu. Przy takiej ilości szejków i innych bogatych właścicieli ilość dobrych piłkarzy na klub się zmniejsza.

1

Proponuję wizytę u psychologa, bo na odpowiadanie Ci w komentarzach jest już chyba za późno...

9

To jest właśnie myślenie ludzi z Barcelony... lepiej jest trzymać Rakitica do wieku 34 lat i na końcu puścić Go gdzieś za darmo, czy sprzedać teraz kiedy jest coś wart?
Wszyscy tak chwalą Real w ostatnich latach więc popatrzcie co oni robią: kupują młodych zawodników i mają gwarancję że w każdej chwili mogą ich sprzedać bez straty pieniędzy albo i z zarobkiem. A my trzymajmy naszych do oporu i miejmy później pretensje do zarządu że rozwiązuje kontrakty za darmo.

11

I co z tego że dał, to mamy Go trzymać do końca kariery czy pozwolić odejść za darmo?

0

Z pomocy powinniśmy sprzedać tych, za których weźmiemy najwięcej, czyli Turana, Rakitica i Rafinhe. Pomoc w składzie Gomes, Roberto, Busquets, Iniesta, Denis, Alena + np Veratti spokojnie da sobie radę. Zwłaszcza że coraz bardziej cofa się Messi.

0

I to by była bardzo dobra wiadomość.

3

A tak wszyscy psioczyli... Spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

0

Jeszcze nie mogą się dogadać z warunksmi płatności.

0

Jak grał regularnie na początku to było nieźle. Później Neymar wrócił i było coraz słabiej, a na koniec dramatycznie. Arda to nie typ zmiennika.

0

Z częścią się zgodzę, ale z częścią nie. Piłkarz to nie jest proszek do prania, który kupuje się z reklamy. Proszek jak się okaże słaby, to możesz go wsypać więcej, albo ewentualnie wyrzucić. Ale jak już kupujesz np samochód, to nie z reklamy, tylko dokładnie analizujesz cały rynek, sprawdzasz mocne i słabe strony każdego auta. Piłkarz to realna wartość dla klubu. Jak się okaże słaby, to nie tak łatwo go wyrzucić (o ironio, tak właśnie jest u nas). I teraz nikt mi nie udowodni, że Mariano jest lepszy od Munira, bo zwyczajnie tak nie jest. Więc jakbym miał kupić piłkarza to nie wybrałbym pierwszego tylko dlatego że nie lubię Barcelony. Tak jak napisałeś, to jest czysty handel, w pewnym momencie sentymenty idą na bok.
Dlatego dziwi mnie bardzo że nikt nie chce Ardy, czy na przykład Rakitica, którzy są naprawdę dobrymi piłkarzami i z czysto sportowego powodu byliby wielkim wzmocnieniem dla bardzo wielu klubów w Europie. I co, nikt ich nie chce bo nie lubią Barcy? Trochę to chyba naciągane. Jednocześnie (tak jak pisałem) kluby (głównie angielskie) płacą fortuny za jakichś drewniaków. Gdzie tu sens i logika handlu?
To o czym piszesz, czyli czekanie aż Barca odda za darmo jest prawdą w przypadku słabszych graczy pokroju Vermalena czy Douglasa. Tu rzeczywiście można poczekać.
Real wypożyczył Jamesa, który wyciągnął im w końcówce ligę i z pierwokupem Bayern może dać za niego (w sumie z dwuletnim wypożyczeniem) 50 mln (Real zapłacił 80). Jednocześnie Real dopiero teraz przestał dopłacać Porto do kontraktu Casillasa. Nie tylko u nas dzieją się takie rzeczy.

1

Dobry tekst. Chociaż z tym przebieraniem Barcy to nie do końca prawda, bo przecież kupili imprezowicza Neymara i gryzaka Suareza. Z resztą tekstu 100% zgody.

0

Ostatnio czytałem że jak w Chinach skończy się okienko to sprzedawać też nie mogą. Chyba tutaj nawet to było.

0

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale jak już kiedyś pisałem to wygląda jakby wszyscy się przeciwko nam zmówili. Czy naprawdę nie ma w Europie klubu który by zapłacił 15 mln za Munira? Młodego i ogranego już napastnika? Przecież to jest okazja. Albo nie ma w Anglii klubu który wyłoży 30 mln za Ardę? Przecież On tam idealnie pasuje. Jednocześnie Anglicy wydają wielkie pieniądze na jakichś no-anamów, a Real sprzedaje Mariano za 12(?) mln. Za gościa który wszedł 3 razy z ławki dają więcej niż za Munira który zagrał pełny sezon w PD i ma chociażby na koncie udział w GD.

Naprawdę nie pojmuję dlaczego nie ma chętnych na naszych piłkarzy. Przecież o takiego Turana pół Europy się powinno bić, a nie ma żadnej oferty.

0

Co to znaczy "niech go sprzedadzą za 11"? Skoro jest 4 kluby które dają 8 to możemy go sprzedać za 8 albo w ogóle.

0

Mam napreqdę mieszane uczucia. Fakt, gra w Chinach. Ale grając tam jest w stanie grać s reprezentacji i być jej podstawowym zawodnikiem. Myślę że w innych okolicznościach, np po transferze Verattiego ludzie patrzyliby na Paulinho dużo przychylniej.

0

Najbardziej prawdopodobne transfery to te, o których najmniej się mówi. Nie zdziwię się jak zaraz ogłosimy transfer Coutinho.

0

A skąd wiesz że nie wystosewali?

30

Od zawsze było wiadomo że macki Pereza sięgają daleko. Ale żeby wsadzić swojego człowieka na fotel prezydenta Barcelony? Szacun.

0

Nie trzeba się aż cofać do Keity, mamy przecież Rakitica. A o Paulinho tak naprawdę wiemy niewiele, bo nie sądzę żeby ktoś śledził rozgrywki chińskiej ligi.

4

To kogo Twoim zdaniem mieli odstawić z pierwszego składu? Xaviego czy Inieste?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?