La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Myślałem że zostanę rekinem biznesu i postawię na mistrzostwo LL dla Barcy. W końcu gramy słabo więc kurs wysoki. A tu 1,80, przyznam że myślałem że będzie więcej.
Za to na Messiego za króla strzelców LM płacą 4,50, to już nieźle.

2

@kejdzi bo bukmacherzy nie wywracają świata piłki nożnej do góry nogami pod koniec września, tak jak robi to la rambla. Takie proste a tak widocznie trudne do pojęcia xD

2

@snoopdegie Ja już na wakacjach mówiłem że to będzie najłatwiej dla nas wygrane mistrzostwo od wielu lat. Atletico w przebudowie, Real to wrak, a my po pierwszej zadyszce wrócimy do wygrywania. Pytanie tylko co będzie w Lidze Mistrzów.

0

@kejdzi Wszystko wróci do normy, a co będzie to zależy od indywidualności, bo to że Ernesto ponagina trochę swoich założeń, nie znaczy że odmieni nagle drużynę, chociaż kto to wie, dotychczas startowalismy jak czołg a konczylismy jak przebity balon. Enrique w pierwszym sezonie też już był zegnany i nagle poszedł piecem. Ja co sezon uważam że skończymy z trypletem, w ostatnim było naprawdę blisko, wiec w tym się uda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?