kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LatajacyHolender Nie chwalą za sezon tylko za potencjał i umiejętności.
Z resztą, przychodzi 21-letni chłopak po długiej kontuzji, od razu nałożona jest na niego potężna presja, a drużyna przechodzi największy kryzys od 20 lat. Ma 6 goli i 6 asyst czyli 12 pkt w 23 meczach. Czy mógł strzelić więcej bramek? Tak, a nawet powinien. Czy krytyka która na niego spadła ze strony Rambli jest adekwatna? Moim zdaniem absolutnie nie. Dajmy Mu sezon, niech pokaże co umie. Jeżeli dalej nie będzie spełnił oczekiwań to będę jego pierwszym krytykiem.
0
@kinioo @Paweł_P To nie jest tak że Alba nie potrafi bronić, On po prostu od jakiegoś czasu pali się w najważniejszych meczach, płacze i się kładzie.
Ale ma też mega mocną pozycję w drużynie i nie wiem czy jest sens sprowadzania Alonso który raczej nie będzie chciał przesiedzieć sezonu na ławce. Dlatego moim zdaniem po sprowadzeniu Azpi wzmocnień obrony wystarczy. Dać pograć Balde ile się da ze słabszymi rywalmi a w razie potrzeby obganiać Azpiliquetą albo Destem
0
@Midast 1. Collado przecież zagrał
2. Serio oceniacie Lewego po tych kilkudziesięciu minutach? Chłop przeszedł jako legenda do legendarnego klubu, cały piłkarski świat drgnął w posadach a tu już głosy że sobie nie poradzi i że to będzie sukces jak strzeli 20 goli. Poważni jesteście?
3. Wszyscy eksperci chwalą Torresa a tylko „eksperci” z Rambli cały czas psioczą. Poza tym trochę zaufania, Xavi chce mieć Roberto w składzie to niech ma, z taką pensją jak teraz wolę jego niż szukanie kogoś nowego.
3
@yoli o tym samym cały czas myślę, kadrę mamy bardzo rozbudowaną i o ile Azpiliqueta jest dla mnie ok to do Alonso mam wątpliwości. Zwłaszcza że na lewej gruwał Dest i szło Mu całkiem dobrze
1
@yoli Zaletą Dembele jest to że potrzebuje metra żeby zrobić różnicę.
9
Jedno z moich największych marzeń na ten sezon to brak kontuzji Dembele. Gość pokazuje że ma niemal nieograniczony potencjał, przy jego dobrej formie na skrzydle i Lewym w środku może być bardzo miło.
1
Kontakty z Rudigerem od 2016 roku? Gdzie jest FIFA ja się pytam?
7
I co? Iniakim będziemy grać czy Neto którego próbujemy wypchnąć od pół roku?
5
Szkoda tylko że po tym 4:0 zanotowaliśmy taki zjazd że zaczęliśmy przegrywać z kim popadnie
2
Eh Saviola… najbardziej obok Krkica niewykorzystany potencjał ostatnich lat.
Znają gracze w FM :)
0
Zaczynając od Realu: środek obrony rzeczywiście potęga. W zestawieniu z Kurtła w takiej formie to rzeczywiście jest mur ale już boki? Mendy jakoś mnie nie przekonuje, Marcelo odszedł więc tak naprawdę nie mają naturalnego zmiennika. Na prawej jeszcze gorzej, bo z konieczności gra Vasquez a Carvajal jest kompletnie nieprzewidywalny. O Benzemie powiedziano już wszystko a ja uparcie twierdzę że vini jest bardzo przeceniany. Po cudownym początku poprzedniego sezonu później przygasł i wystarczy Go z 2 razy wyjaśnić na początku meczu i gościa nie ma.
A co do Barcy żeby nie przedłużać: Garcia i Dest mają po 21 lat, pokazali że mają potencjał. Spokojnie, dajmy im trochę czasu. Frankie na DC to nieporozumienie zwłaszcza że na brak obrońców narzekać nie możemy.
Jeżeli mówimy o ataku i ustępowaniu miejsca młodym to najpierw niech ci młodzi zaczną grać a później zaczynajmy dyskutować. Fati niech nabierze siły i zacznie grać regularnie a Ferran zacznie trafiać w bramkę. Wtedy pogadamy. A co do obaw że będzie dużo szans a nie będzie miał kto strzelać to przy Lewym też nie ma obaw, nie zapominajmy że to obecnie jeden z 2 najlepszych piłkarzy świata i widać u Niego motywację i taką zwyczajną radość z bycia tutaj.
To tak na szybko.
A jeszcze mi przyszło tak do głowy na koniec że kompletnie nie rozumiem polityki transferowej Realu. Niby są aż tacy bogaci (przyznam że zaczynam w to wąpić) a naprawdę ryzykują. W ataku pewni są Benzema i Vini i co dalej? Hazard zagadka, Asenssio bez formy, Rodrygo to jeszcze chyba nie zawodnik na pierwszy skład na cały sezon. Pomoc obsadzona świetnie ale już boki obrony słabo. 1,2 kontuzje i naprawdę mogą mieć niezłe kuku.
11
@SIWY SIX nie żałośni tylko próbujemy wrócić do realnych zarobków
3
@Pewex bo jest beka z kibiców Realu. Mbappe już mamy teraz ruszamy po Haalanda.
I najszepsze ostatnio: Haaland zawarł w kontrakcie klauzulę żeby za 2 lata przejść do Realu
2
@Sergio_Devils Raphinia Lewy Christensen Kessie Kounde = Coutinho
5
Pytanie do znawców: czy Kounde grywał na prawej obronie? Jak sobie radził?
32
Powariowali… skład na lata
Wreszcie znowu przychodzą zawodnicy którzy chcą tu grać i nie trzeba uch przepłacać
1
Reklama Estrella na rękawie to już na stałe? Jakoś mi umknęła informacja o tym…
0
Tak patrząc na dzisiejszy mecz i caly poprzedni sezon uważam żenoowijniśmy się rzucić na jakiegoś lewego obrońcę, nawet kosztem Kounde
0
Oglądałem głównie po to żeby zobaczyć Raphinię i powiem że będą z niego ludzie. Już w pierwszej akcji objechał Alabę jak słupek, przy strzale pełny spokój i precyzja. Nieźle zagraliśmy w presingu, dobrze w obronie. Na plus Christensen
2
@cyron1 Aż tak to nie ale z 3-0 by się mogło skończyć
18
W trzecim akapicie coś się urwało w pół zdania
0
@Survier W USA się gra w soccera
1
Jakby był VAR to byłby karny i czerwo dla Casemiro
0
Casemiro bandyta jeb…
0
@ElTomas Dajmy Mu czas, po takich 2 kontuzjach musi się rozpędzić
1
@Jasialdinho Fati na razie słabo, z taką grą Dembele Go wygryzie
2
Bożydar rozdarty, niby Lewy a jednak w Barcelonie…
1
Estrella na rękawie to tak na stałe? Jakoś mi umknęły newsy
0
Mimo że Pique ma ostatnio kłopoty ze zdrowiem to i tak mi tu coś nie pasuje, za dużo mamy tych DC. Albo Xavi chce któregoś z nich przestawić na inną pozycję albo będziemy mieli kłopot. W normalnych okolicznościach ten czwarty środkowy nie gra zbyt wiele a co dopiero piąty? No chyba że jest jakiś plan z Garcią na DMC albo z którymś na bok obrony. No chyba że 3-5-2 ale to już w ogóle dziwne bo wtedy mamy za dużo napastników i slrzydłowych.
0
Będzie to gdzieś oprócz polsatu?