0

@MesQueUnClub_87 Weź tego Binotto ze sobą...

1

Ja nie wiem jak taka marka jak Ferrari może tolerować tych KRETYNÓW stojących na czele teamu...

0

@Encore Nie sądzę żeby Max jeszcze zjechał

0

Ferrari jak zwykle robi z siebie pośmiewisko

10

Ale z tego Raphinii będą ludzie… rozsądek, przytomność, dobre decyzje na boisku

0

Ten sędzia to z La Ligi? Co za kretyn jakiś?

0

@Arczek2001 Musi, to klub wyznacza numery a nie sądzę żeby Depay miał „9” w kontrakcie w odróżnieniu od Lewego

0

Ferrari czeka aż zacznie padać?

6

@Aragorn33 @Bogan @Greenalley co Wy, nie wiecie że tutaj jest moda na narzekanie na Ferrana?

3

@kacperowski20 Jeżeli Frankie odejdzie to kto ma grać w tej pomocy? Chcesz oprzeć grę Barcelonych na 2 nastolatkach wspomożonych dziadkiem?

2

Jak Laporta z Alemanym to ogarną i wszystkich porejestrują to ogłaszam zbiórkę na budowę ich pomników

1

2 sezony temu wydawało się że chłop idzie do przodu jak burza, niestety ostatnio strasznie zjechał.

1

@Kamil689 No dobra, nie da się zrobić wszystkiego w jednym okienku. 31-32 latkowie mają przed sobą 2 -3 lata gry

5

@matirix20 Sam jestem zdania że drużyna powinna cały czas ewoluować. Graliśmy ostatnio praktycznie jednym składem przez 10 lat i wszystko było fajnie ale teraz odbija się czkawką. Mówiłem tu obrazowo żeby pokazać że w Barcelonie w końcu ktoś myśli.

31

Oczywiście wiem że grubo przesadzam bo skład ciągle się zmienia, piłkarze przychodzą i odchodzą ale:
Kounde 23 lata Christensen 26, Garcia 21, Araujo 23. Jak by się uparł to przez 10 lat nie potrzebujemy środkowego obrońcy. Dest i Balde też mam nadzieję ogarną temat.
Gavi 18 lat, Pedri 19, Torre 19 - jak by się uparł to przez 15 lat nie potrzebujemy ofensywnych pomocników
Fati 19 lat, Ferran 22, Raphinia 25, Dembele 25. Jak by się uparł to przez 8 lat nie potrzebujemy skrzydłowego
Alemany? TOP

1

@vanharren Ten chłop ma 21 lat, jak na obrońcę to przedszkolak. Tak samo jak Garcia zresztą. A tutaj wszyscy wymagają od nich gry na najwyższym poziomie

1

Idę o zakład że jak drużyna zacznie grać dobrze to MATS też wróci do formy

0

@MorataFCB Na moje przydługawe wywody odpowiadasz tylko że musimy działać zgodnie z prawem, to zgadzasz się czy nie? Uważasz że nasi piłkarze są piękni i cudowni, że wszystko jest ok?
I ja bym się nie martwił, nie sądzę że Laporta posunie się do drastycznych kroków. Na razie klub tylko ładnie prosi

3

W końcu ktoś dementuje tą durną plotkę

0

@MorataFCB Ale jakie gwiazdorskie? Przecież wszyscy gracze którzy przychodzą będą zarabiać dużo mniej niż nasza stara gwardia, naprawdę nie widzisz różnicy? Mówisz że życzysz mi takiego samego potraktowania przez mojego szefa - twierdzisz że jeżeli Ty byłbyś szefem i twoi pracownicy notorycznie by się obijali i nie robili dobrze tego za co im płacisz to nic byś z tym nie zrobił? Bo jak inaczej nazwać regularne straty punktów z drużynami pokroju Cadiz, Granada, Alaves, Rayo? Drużynami w których piłkarze zarabiają wielokrotnie mniej niż nasi? Jak nazwać odpadnięcie po kompletnym blamażu z 11 (11!! ku…!!) drużyną ligi niemieckiej?!?! To też jest wina Laporty? A może Bartomeu? Nie, to wina piłkarzy. I ci piłkarze którzy od kilku lat dają dupy na wszystkich frontach kompletnie nie ponoszą za to odpowiedzialności.
Przegraliśmy? Trudno, zrobimy smutną minę, kasa się zgadza? To następny mecz.

4

@MorataFCB Przestań pieprzyć bardzo Cię proszę. Jak na budowie murarz stawia 5 cegieł dziennie to się go wypier z roboty albo w najlepszym razie robi z niego pomocnika.
A nasze darmozjady zarabiają kilkanaście milionów euro rocznie za kopanie piłki - i co gorsza robią to ciulowo - i wielka im się krzywda dzieje jak ktoś ich prosi o zmniejszenie zarobków z 12 mln na 8.
Wam się chyba coś wszystkim w głowach poprzestawiało.
Nigdy nie byłem populistą a tym bardziej socjalistą ale dziecie z głodu umierają, na Ukrainie noworodki gwałcą a ten ma qr problem bo będzie zarabiał tylko 8 mln za to że 2 raz albo 2 razy w tygodniu haratnie gałę. I to jeszcze jakby grał dobrze to bym nic nie mówił…
Kończę tą rozmowę bo mnie szlag zaraz trafi

1

@FCBurnley A kto mówi o lewym? Pisałem o Benzemie.

0

@Rhaan 6 milionów rocznie? Skąd ten pomysł? Przecież On zarabia ponad 10, skoro Barca chce żeby obniżył pensję o 4 mln to twoim zdaniem ma zarabiać 2? Z piszesz że Barca zalega Mu 17 mln więc jeżeli zarabia 6 to co, od początku nic Mu nie płacili?

0

@creativeopinion Wiele można powiedzieć o Laporcie ale nie to że jest idiotą, nie wierzę że kupuje tych wszystkich piłkarzy nie mając pewności że da radę ich zarejestrować. Poza tym kupują młodych zawodników, po tyl okienku (z wyjątkiem DMC i DL) będzie spokój z transferami na dłuższą chwilę

3

Do wszystkich kibiców psioczących jacy to my jesteśmy żałośni…
To nie my jesteśmy żałośni tylko (tfu!) Bartomeu i nasi piłkarze. Ten pierwszy dlatego że podpisywał takie kontrakty, ta reszta dlatego że mimo ze uja gra doi klub w sposób niemiłosierny. Frankie nawet w 50% nie spełnił oczekiwań, gra przez 3 lata absolutne gówno a zarabia więcej niż przyszły zdobywca ZP, najlepszy obecnie piłkarz świata. Jakoś piłkarze którzy tu przychodzą potrafią obniżyć wymagania. Jakby de Jong zszedł do 7-8 mln za rok to szlag by Go nie trafił.
My nie jesteśmy żałośni, my wracamy do normalności.

7

Ciekawe skąd się wzięla ta idiotyczna wiadomość. Wzmacniamy całą drużynę a zostaniemy bez bramkarza?

0

@Lucassito Wszystkie telewizje i gazety na świecie o tym mówiły więc nie opowiadaj głupot.
Zobaczymy kto będzie się śmiał po sezonie

56

To co się dzieje w tym okienku jest absolutnie nieprawdopodobne. Stopniem niedowierzania przebija to tylko Real w ostatniej LM…

4

#sądziemusisz. Bartomeu niech odsiedzi wyrok a później następny proces za oszustwa

1

Jeżeli Xavi stawia w pomocy Pjanica a w obronie de Jonga to coś w tym musi być. Pjanic u nas grał absolutne dno ale nie zapominajmy że jeszcze niedawno był świetnym pomocnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?