kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol w 100% w stylu starego dobrego Fatiego, oby tak dalej
0
Była pokazana wizualizacja tego spalonego Ferrana przy golu?
1
Sędzia nagle zaczął gwizdać każde nasze dotknięcie, czuję karnego albo czerwoną…
0
@Destroyer_of_Worlds Spokojnie, jeszcze nie awansowaliśmy
0
A tak ogólnie to nie mam nic przeciwko wyłapywaniu minimalnych spalonych, to działa w 2 strony, raz da raz odbierze. Tylko jaka jest gwarancja że dobrze jest łapany moment podania? Tego technologia nie wyłapie.
6
Dziwny to mecz, gramy naprawdę dobrze ale Betis strasznie łatwo dochodzi do sytuacji. Oby szybko padła druga bramka.
0
Ciekawe czy kiedyś wyjdzie na jaw że (TFU!) Bartomeu to agent nasłany przez Katarczyków w celu zniszczenia naszego klubu. Nic a nic by mnie to nie zdziwiło.
0
Jego odejście w styczniu nie ma większego sensu, nie sprowadzimy nikogo w zamian. Trzeba poczekać do końca sezonu, zorganizować piękne pożegnanie na jakie zasługuje i rozstać się w dobrych nastrojach.
0
@Faro Tylko że Iturralde który raczej nie jest zwolennikiem Madrytu bardzo ostro skrytykował sędziego. Także wg wykładni to nie powinien być karny
1
Oglądnąłem dopiero teraz powtórkę zagrania ręką Alaby i powiem tak: jeżeli wg przepisów to nie jest karny, to przepisy są debilne i trzeba je jak najszybciej zmienić. Przecież gość zatrzymał ręką podanie prostopadłe które zapewne skończyłoby się asystą. Jakie ma znaczenie czy upadał czy wstawał? Zatrzymał ręką (nie znajdującą się przy ciele) podanie w polu karnym. To tak jak w meczu z Interem gość wybija ręką piłkę z pola karnego ale karnego nie ma bo piłka wcześniej musnęła jego głowę.
Debilizm, debilizm i jeszcze raz debilizm. Tworzenie jakichś skomplikowanych interpretacji przepisów które zawsze będą polem do błędów i konfliktów.
0
Jest superpuchar, jest puchar gdzie Ferran będzie mógł grać także jego kara się rozmyje, podobnie jak Lewego.
0
Oby więcej, oby częściej, oby odważniej. Pedri gra na zaciągniętym hamulcu i ostatnio w ogóle nie wykorzystuje potencjału.
9
Myślę że trochę przesadzacie z tym szczęściem. Griezz miał 2 sytuacje ale czy były inne „setki”? Atletico niby atakowało ale niewiele z tego wychodziło.
Brawo dla sędziego, może nie było perfekcyjnie ale utrzymał ten bardzo intensywny mecz. Lahoz zrobiłby kolejną parodię. Brawo dla Christensena, może kilka osób z tej strony wreszcie zamknie mordy.
Minus dla Balde, kilka poważnych błędów na szczęście bez konsekwencji.
0
W końcu Pedri wykazał trochę odwagi na boisku, oby tak dalej!!
1
@Kitek1640 Od zawsze bo to nasz największy rywal?
19
Real gra słabo i udowadnia to w każdym niemal meczu. Najlepszym dowodem na ich słabość jest to że nie są liderami ligi przy tak beznadziejnej Barcelonie. Problem w tym że jak przyjdzie Liga Mistrzów to mimo tego że dalej będą grać słabo to i tak będą wygrywać.
2
Barca musiała Go sprzedać ze względów księgowych. Atletico dobrze o tym wiedziało i zwyczajnie wykorzystało sytuację, dodatkowo grali w ch... wpuszczając Griezmanna w drugich połowach.
Mam nadzieję że to nas nauczy żeby nie dawać jakichś głupich klauzul do kontraktów.
0
@kinioo Serio ich porównujesz? Roberto przynajmniej się stara i zarabia niewiele
0
@TaKeSe Nie ma szans, Argentyna praktycznie nie gra z zespołami typu San Marino itd
0
@Rhaan Już widzę Busquetsa obniżającego kontrakt
11
Jeżeli to jest prawda to Xavi OUT i to w trybie natychmiastowym. Jeżeli On chce w swoim projekcie chce mieć Busquetsa to możemy się rozejść do domów.
5
Może zdobądźmy jakikolwiek puchar a później śmiejmy się z zapędów Realu?
Chociaż to bardzo ciekawe że przy tylu dobrych drużynach które potrafili zbudować nigdy nie udało im się wygrać nawet trypletu.
2
@Medium A i tak zaraz będzie pełno głosów że bez Busquetsa nasza pomoc nie istnieje
1
Nie wiem dlaczego Pedri tak stracił odwagę do podawania do przodu. Technika i błyskotliwość zostały ale nic z tego nie wynika.
1
@Aragorn33 Nie wiesz że Mario ma alergię na Laportę? Nie ma co się z nim kłócić w tym temacie.
0
Czuję że dostanie swoje ostatnie Classico do sędziowania…
1
Dla mnie jest tylko 1 pozytyw z tego meczu i jest to postawa Raphinii. Chłopakowi nie idzie ale widać że wsadził w ten mecz ile mógł, starał się, biegał (zwróćcie uwagę na jego skok do presingu w ostatniej minucie) przede wszystkim podawał do przodu. Jedyny zawodnik ofensywny który w tym meczu naprawdę się starał. Zestawiając Go z Depayem który podobno walczy o minuty to niebo i ziemia. Te przeszywające podania Raphinii są świetne, oby tak dalej.
0
@Pstryk A co Ci Garcia znowu zawinił? Przynajmniej próbował grać do przodu
0
@kuz nie jutro tylko w piątek
0
Ja się tak zastanawiam co się stało z dryblingiem Raphinii? Gość już nawet nie próbuje