kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry mecz Ferrana, Roberto gol i asysta… Rambla: Helena!!!
1
Lewy przez całą swoją karierę nie grał w zimie. To jednak jest przywyczajenie organizmu którego ciężko się tak po prostu pozbyć. Są jaskółki jego powrotu do formy i mam nadzieję że w Manchesterze pokaże coś ciekawego bo inaczej będzie ciężko.
3
To teraz jeszcze oprócz intepretacji czy chciał/nie chciał zagrać ręką, czy robił ruch czy nie robił, czy leżał, podpierał się, wstawał czy drapał po jajach jeszcze dochodzi interpretacja czy wystarczająco mocno zmienił ruch piłki? Cudownie
2
@koozzi Dlaczego sądzisz że już by dawno wyciągnęli skoro nam w tym momencie wyciągają aferę która trwała 17 lat i skończyła się w 2018?
0
Juventus karne punkty, Barca afera sprzed 4 lat która wypływa teraz, ciekawe co mają na Real.
0
@Hadim Ja tylko protestuję przeciwko zwrotowi "nakrył czapką" bo niesamowicie mnie to irytuje. Nie sądzę żeby ktoś kogoś w tym meczu nakrył. To był równy mecz z wieloma zwrotami akcji który tak naprawdę w końcówce powinniśmy wygrać.
Jeżeli przepisy są tak zmieniane że za rękę Freda nie ma karnego, to to zaczyta być piłka ręczna a nie nożna.
0
@Hadim Oczywiście że nie zagina, ale chyba zapominasz że jest trenerem od niecałego roku, bo jego poprzedniej pracy nie liczę. Błędy pojawić się muszą, chociaż akurat moim zdaniem zestawienie obrony nie zawiniło w tym meczu. Jak już pisałem na Rambli podczas meczu trzeba być kretynem żeby obwiniać Alonso za pierwszego gola, drugi to błąd Raphinii i błąd całej drużyny że zostawili Go sam na sam z Rashfordem w takiej formie. Najbardziej niepewny dzisiaj był Kounde, nawet Araujo zdarzały się błędem.
Największym idiotyzmem Xaviego było zdjęcie Raphinii, tu się zgodzę.
P.S. Na wszystko można popatrzeć z kilku stron. Czy można powiedzieć że drugi gol to błąd Raphinii? Można, ale można też powiedzieć że to była świetna akcja jednego z najlepszych obecnie napastników świata.
0
@Hadim Czyli wszystkie nasze porażki to porażki taktyczne Xaviego a wszystkie zwycięstwa to dobra gra zawodników albo słaba dyspozycja przeciwnika? A może mamy tyle farta? Z Interem u siebie też straciliśmy 3 gole przez taktykę? Z Bayernem w Monachium też przegraliśmy przez taktykę?
0
@Hadim Jaką czapką? Xavi popełnił błędy personalne ale bez przesady. Nudne jest już to gadanie jak to inni trenerzy wygrywają z nami taktycznie.
0
Najgorsze jest to że znowu na 20 minut odcina nam prąd. Mimo błędnych decyzji Xaviego, mimo kontuzji, mimo słabej gry Lewego potrafiliśmy zremisować z dobrze dysponowanym Manchesterem. Gdyby nie to odcięcie po strzeleniu pierwszego gola byłoby dużo lepiej. Niestety ostatnio to klasyka u nas.
0
Nieno, jak zawsze bronię Xaviego to teraz okazał się kretynem....
1
Czy Fati właśnie sfaulował de Jonga?
0
To jest niesamowite jak drużyna potrafi się nagle rozsypać…
5
Nie wiem jakim trzeba być kretynem żeby obwiniać Alonso za tego gola…
0
30 mln netto za sezon? No może być ciężko…
18
Apropos ostatniej aktualizacji:
Jak się okaże że sędziowie mylili się na naszą niekorzyść to dodadzą nam punkty?
5
A może romantyk się wkurzy i rzuci tą piłką w diabły? Wszystkim by to wyszło na dobre
9
@meg23 Może i Raphinia nie gra olśniewająco, ale porównanie Go z Fatim to herezja. Ty jakiś ślepy jesteś?
0
I to wszystko się udało najpierw z Lewym odbywającym karę a teraz z Lewym bez formy. Do tego dochodzi kontuzja Dembele, czyli można powiedzieć że z naszych 2 najlepszych atakujących zostało 0,5.
Lewy jest słaby ale widać jaskółki, chłop od początku kariery miał zimową przerwę najpierw w Polsce a później w Niemczech. Mimo jego profesjonalizmu i przygotowania organizm musiał odcierpieć swoje.
16
Widać postęp. Grał asekuracyjnie, nie podejmował ryzyka ale asekurował środek, walczył, miał kilka przechwytów. Po to właśnie był sprowadzany.
1
Chyba trochę przesadzacie z tym horrorem. Wiadomo że ja też bym chciał żebyśmy zamykali mecze, ale teraz bym powiedział że niebezpieczniej było choćby z Gironą.
Co z tego że Villareal miał więcej strzałów skoro groźny był tylko 1? Reszta albo do koszyczka albo w trzecie piętro.
1
@Faro Ta, bo Fati jest w tak genialnej formie że ostatni raz kopnął się w czoło przed kontuzjami
2
Bardzo ciężki mecz przed nami pomimo tego że Villareal złapało ostatnio lekką zadyszkę. To jednak cały czas bardzo silna drużyna i każde, nawet najbardziej wymęczone zwycięstwo brałbym w ciemno.
1
@talizmo Skąd pomysł że Real nie ma długów?
1
@Pustelnik Lepsza forma MATSA po wyleczeniu kolana, pewna obrona, pressing całej drużyny. To wszystko wreszcie złożyło się w całość.
0
Ci tomają z tymi octavami, decimami…
0
Taka mała nauczka dla Rambli żeby nie wyklinać piłkarzy jeszcze przed pierwszym meczem, od początku pokazywał dobry poziom, teraz z Araujo grają po profesorsku.
2
Jaką formę by ta Superliga nie miała, trzeba zrobić wszystko żeby rozbić tą Fifowsko-Uefowską mafię. Teraz jeszcze wzięli sibie do władz „romantyków” z Bliskiego Wschodu i inni mogą im naskoczyć.
2
Piłkarze i ich otoczenie są w większości albo bardzi chciwi albo bardzo głupi. Najrgorsze jak i tacy i tacy.
1
@Faro Pare słabszych meczów? Ile dobrych zagrał Fati po kontuzji?