33

Niewątpliwie pokrzywdzeni. Tylko że gdyby nie VAR byli by liderami ligi a tak to mają 12 pkt straty.

0

@xavi890 Wiele rzeczy można o Laporcie powiedzieć ale nie to że jest debilem, przecież to niemożliwe żeby nikt tego nie sprawdził...

2

Moment moment... Czy nasz klub wystrzelił właśnie "pismo stulecia" na podstawie fejkowego tytułu artykułu? Nic już z tego nie rozumiem...

0

@RafiVeB A masz jakichś znajomych z kręgów Barcelony czy bazujesz na tym co piszą gazety?

0

Ja się założę że przyjście Messiego się nam finansowo zwróci, bo jak wróci to zacznie się pozytywna histeria. Tylko to jeb…. FFP Tebasa wszystko blokuje. Woerzę że Laporta znajdzie na to sposób.

0

Kiedy myślisz że wydanie 100 tys euro na siłownię to wariactwo po czym sobie przypominasz że tyle to On zarabia w pół dnia...

2

@krzakov Ale żona to partnerka, czyż nie?

2

Abstrahując od przepisu i zawodnikach pierwszego zespołu, przecież mecz z Elche był pierwszym od bardzo dawna wygranym wysoko. Kiedy chcecie wpuszczać tych młodych? W meczu jak jest 1-0 i o wynik trzeba drżeć do ostatniej minuty?

1

Mamy takiego farta że nawet kontuzje przeciwników na czystej pozycji nam sprzyjają

0

Panie Bori, oglądasz Pan to?

0

Fati co dotknie to spier...

0

@damianfcb105 Czy spełniony? Pewnie tak, ale wyobraź sobie powrót Messiego który prowadzi Barcelonę do ponownego zdobywania Europy. Taki last dance powracającej legendy.

3

Najważniejsze pytanie jest takie czy przyjdzie Messi argentyński czy paryski. Jeżeli ten pierwszy to da nam kreatywność jakiej nam brakuje i ta drużyna będzie zdolna do wszystkiego, a jak Messi dogada się z Lewym to może wyjść coś niesamowitego.
Gorzej jak przyjdzie Messi paryski, bo wtedy to na co Xavi i drużyna pracowali półtora roku legnie w gruzach.
PS
trzeba też popatrzeć ze względów finansowych - Messi swoje będzie zarabiał ale jego przyjście spowodowałoby jakąś (pozytywną) histerię. Na pewno by się to klubowi opłaciło.

0

@Bagsik88 4 mln to mało dla człowieka którego majątek pewnie można już liczyć w 7 cyfrach?

1

@Elvisek A co to ma do rzeczy? Wiadomo że każdy ojciec chce dla swoich dzieci jak najlepiej, ale swoim zachowaniem pan Bori robi z siebie debila i szkodzi Ansu. Wszyscy piłkarze mają rodziców i tamci potrafią się zamknąć kiedy trzeba.

0

Jeżeli Perez nie chce się licytować to jest to świetna wiadomość. Szykuje się kolejny sezon bez wzmocnień Realu.

49

Wszyscy wiedzą że Gavi jest porąbany i że często przesadza. Ale mam pewną tajną podpowiedź dla trenera: można Go zwyczajnie nie powoływać. Barca na tym skorzysta bo chłopak odpocznie, reprezentacja skorzysta bo atmosfera będzie lepsza… żyć nie umierać

5

Merino, Rodri, Oyarzabal, Ceballos, Pino, Joselu. „Siła” reprezentacji Hiszpanii.

4

Jeżeli przyjedzie do nas argentyński Messi to jestem jak najbardziej na tak, ale jeżeli przyjdzie ten paryski to może zrobić dużo więcej złego niż dobrego.

9

Choć raz nie biją w Barcę, miła odmiana :)

1

@Faro Jaką nienawiścią? Rękę bym sobie dał uciąć za Fatiego, niech wróci do formy i zostanie naszą legendą jak Messi.
Tylko wiesz, są jeszcze treningi. Skoro Xavi stawia Ferrana wyżej od Fatiego to znaczy że ten lepiej się spisuje. Przecież trener nie robiłby sobie na złość wstawiając słabszego zawodnika.

3

Fati może i wielu minut nie dostaje ale jak już jest na boisku to nie pokazuje nawet iskierki nadziei że może grać lepiej. Nawet Ferran potrafi zrobić coś pożytecznego na boisku a Fati bardziej przeszkadza niż pomaga. Jeżeli jego „środowisko” tego nie widzi to może niech to zauważą w innym klubie.

2

@Faro Ani Lewy ani Raphinia w swoich najgorszych okresach nawet nie zbliżyli się do mizerii jaką prezentuje Fati więc nie opowiadaj głupot.

1

Powinni puścić panu Boriemu jakiś mecz syna z ostatnich czasów. Może jego zmartwienie byłoby wtedy mniejsze.

1

Nie jestem w stanie pojąć fenomenu Daniego Olmo. Każde okienko to wiadomości o nim a gość jest zwyczajnie przeciętny.

4

@talizmo A analizowałeś może czy ci sędziowie którzy dostali punkty od Negreiry zrobili jakiś błąd na korzyść Barcelony albo np przeciwko Realowi? To by było ciekawe i szybko ucięłoby dyskusje.

7

Messi nie będzie mógł zagrać w PSG bo oni mają problem z FFP
bueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhehehehehehehehehehe
kto im qr zabroni? może UEFA?
Naprawdę staram się wierzyć w ludzi ale ten Tebas to straszny kretyn jest...

0

Jedno nie zaprzecza drugiemu, przecież i tak Roque musiałby iść na wypożyczenie bo w systemie 4-4-2 nie miałby żadnych szans na grę

3

@geriFCB już wiedzą że zerwał?

0

@xavi890 Umtiti po ostatniej obniżce nie zarabis już tak dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?