0

@Heros11 https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Ja wiem nie nie można w pełni ufać takim stronom ale przecież była afera z przedłużeniem kontraktu de Jonga który w zamian za odroczenie płatności dostał gigantyczną podwyżkę.

0

Czekam na ukoronowanie sezonu jakimś mega skandalem sędziowskim po którym któraś z drużyn spadnie z ligi. To by było wspaniałe zamknięcie najgorszego dla sędziów sezonu w historii.

0

No ale moment, przecież najwięcej w Barcelonie (i to gruuuuuuubo najlepiej) zarabia obecnie de Jong, skąd więc porównania do Lewego?

16

Odchodzą ostatnie legendy. Mieliśmy panie i panowie zaszczyt i przyjemność oglądania najlepszej drużyny w historii piłki nożnej. Z dniem dzisiejszym ta drużyna przechodzi do historii. Cudowne lata dla kibica Barcelony. Obyśmy szybko wrócili na szczyt nie tylko w Hiszpanii.

1

Ale jaja, jednak Bayern nie chce z nami grać w grupie

0

Espanyol chce unieważnienia meczu z powodu błędu VAR, ktoś jest zaskoczony?

1

@RAUL_GONZALES_7 Ja bym powiedział że bardziej spektakularny, jego gole robiły wrażenie. Ale kto był bardziej przydatny? Alba pasował do Barcy w 100% a Carlos do Realu. Jakby ich zamienić mogłoby być różnie.

0

@Sewren122 Pod każdym newsem transferowym będziesz to pisał? Skąd masz takie informacje?

0

Chciałbym zobaczyć amigosów na tle słabych drużyn arabskich, na pewno fajnie by kręcili.

0

Jeżeli to prawda że RSSS interesują Nico i Abde to na bank dojdzie do wymiany.

0

„A co jeśli załatwię Ci 13 którą tylko Ty trafisz”?

17

Mówcie co chcecie, ale Roberto potrafił zrobić coś fajnego w ważnych meczach.

0

@Sewren122 Araujo, zapomniałeś napisać że jego też sprzedamy. I Christensen Ci się powtórzył.

2

Legendy odchodzą… aż się łza w oku kręci ale cóż, życie toczy się dalej. Mimo że Alba był mega irytującym graczem to trzeba przyznać że był genialnym piłkarzem.

0

@kanver_ Ja bazuje na tym co co tydzień słyszę od Itu i nie mogę się już doczekać poniedziałku, mam nadzieję że skonentuje tego karnego. Co innego gdyby Eric trafił w „pierwszą” nogę, ale tak to typowe wymuszenie. Wg interpretacji Itturalde to nie może być karny.

7

Strasznie niebezpieczny precedens. Teraz każdy będzie próbował podważać kartki „bo byli prowokowani”, „bo VAR się pomylił” itd. Powinni dać karę piłkarzowi Valencii a nie odwoływać Viniciusowi.
Niestety weszła tutaj polityczna poprawność, władze chciały pokazać jak to walczą z rasizmem.
Absurd.
Ciekawe kiedy wymyślą klękanie przed meczem…

1

Ja myślę że znowu trzeba wspomnieć o sędziowaniu. W meczu z RSSS brak karnego na Lewym, brak faulu na Frankiem przy utracie drugiego gola. Wczoraj skandaliczny karny który de facto ustawił mecz. Nie chcę tu usprawiedliwiać naszych bo grają nawet nie na pół a na ćwierć gwizdka ale trzeba o tym mówić.
A Pena jest tragiczny i po raz kolejny to udowadnia. Niech nie daj Boże coś się stanie MATSowi i jesteśmy w czarnej…

7

Przecież zdjął Roberto co wy pierd....???

3

No to tego się żaden ramblowiczowy ekspert nie spodziewał :)

0

Jestem trochę rozdarty, wiadomo że fajnie jest wygrać ale jak przegramy to pomagamy spuścić Espanyol i Getafe

0

@esem91 Widziałeś ostatnie mecze Realu? Oni też chcą.

0

To jakiś żart jest?

1

@eto01 A jak Go ma postrzegać? Nie dość że nic nie gra to jeszcze utrudnia naszym...

0

A ja pomimo pesymizmu wszystkich obstawiam Torre w podstawie. Nie sądzę żeby zagrał Kessie.

1

I znowu narzekanie… ja bym proponował wykupić Hakimiego z PSG, tylko jest jeden mały problem: mamy trochę za krótką kołdrę. Jak się uda wyciągnąć Cancelo i to w ramach wypożyczenia to byłby to najlepszy w tym momencie możliwy ruch.

0

@Faro Fati ma za wysoki status na wypożyczenie, przecież czuje się gwiazdą

6

@michalgajdek Świetny tekst, powinien być tutaj przyklejony na stronie głównej, może ludzie zrozumieją tą słynną "amortyzację".
Brakuje mi tutaj jednak jeszcze jednej tabeli: połączenia tych amortyzacji z wysokościami kontraktów piłkarzy przy których widnieje "0", bo dopiero wtedy da to prawdziwy obraz naszych wydatków.
Dodatkowo mam pytanie: Czy kluby mogą sobie szybciej zamortyzować transfer czy muszą go rozłożyć po równo?

0

Oczywiste jest że finansowo nie przebijemy Anglików, piłkarze muszą chcieć u nas grać.

2

Real nigdy nie umiał przegrywać

2

Najgorsze: nawet w takim meczu o nic sędzia nie dał rady. Normand co chwila masakrował Lewego i skończył mecz bez kartki, po jednym faulu powinien być karny a w akcji na 2-0 de Jong był faulowany 3 razy. Masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?