kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najgorsze: nawet w takim meczu o nic sędzia nie dał rady. Normand co chwila masakrował Lewego i skończył mecz bez kartki, po jednym faulu powinien być karny a w akcji na 2-0 de Jong był faulowany 3 razy. Masakra.
5
Najważniejsza jest dla nas ta zasada 1/1 bo tylko wtedy oszczędności i transfery mają sens. Oby się wszystko udało.
5
@Cobra303 No i? Wiesz chyba że nowy sezon to nowa perspektywa finansowa, odejscie Busquetsa itd?
38
Nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem ludzi którzy przy plotkach transferowych piszą nie ma szans, nie łudźcie się itd. Co Wam to daje? Już abstrahując od tego że g…. wiecie jakie klub ma możliwości to występujecie tutaj jako obrońcy zdrowego rozsądku uświadamiając wszystkich innych co jest możliwe a co nie? Poprzednie okno też miało być nieudane a jednak paru piłkarzy przyszło. Pewien kandydat na prezydenta mówił że pewien piłkarz do nas nie przyjdzie a tu zonk. Nie twierdzę że uda się wyciągnąć Kimmicha ale pamiętajcie że Lapcio to kawał cwaniaka a Alemany to TOP.
1
Parafrazując klasyka, takimi piłkarzami wygrywa się tytuły. Tyczy się to zarówno Kimmicha jak i Gundogana. Doświadczeni, wyrachowani, zimnokrwiści. Na razie pozostaje to w sferze marzeń ale jakby choć jednego z nich połączyć z de Jongiem i Pedrim to byłaby potęga.
0
Nie wiem ile razy jeszcze koszykarze muszą dać d… żeby ktoś pomyślał o zmianie trenera, od wielu lat mamy jeden z najlepszych składów w Europie i nic z tego nie wynika. Nie zdziwie się jak w lidze też wtopią.
0
@4Fabregas4 Nico który nie może się przebić w Valencii a do tego ciągle ma kontuzje?
1
Nie wiem ile jeszcze wtop musi zaliczyć koszykarska Barcelona żeby wywalili trenera, gość tu jest od kiedy pamiętam
0
@SIWY SIX Całe szczęście że są jeszcze na świecie tak trzeźwo patrzący ludzie jak Ty. Przynajmniej damy radę wrócić na ziemię.
2
A tak poza tym to kolejny raz szacunek dla Marciniaka, jak gość nie dostanie finału to to będzie absurd.
0
Wymiana na Fatiego + np Kessie mogłoby być ciekawe. Coś na pewno jest na rzeczy w sensie niezadowolenia Kimmicha bo w każdej plotce ziarno prawdy jest
2
@Herbert Masz rację, tyle że to jednak trochę inna sytuacja bo to bład przy zmianie. Niemniej nie jest to absolutnie błąd Realu tylko błąd sędziego, a sędziowie się do swoich błędów nie przyznają.
1
@Herbert Getafe walczy o utrzymanie, dla nich takie 3 ekstra punkty byłyby ze złota.
Generalnie protest Getafe ma sens, bo jeżeli wycofali Assensio to Odriozola nie miał prawa wejść, ale jak wszedł to Assensio powinien zejść bo przez chwilę w Realu było 12 na boisku.
1
@stysiu1995 Była zmiana zawodników, miał zejść Assensio który już szedł do linii bocznej ale w międzyczasie Camavinga zglosił kontuzję. Ancelotti w ostatniej chwili zatrzymał Assensio ale Getafe protestuje że ten już zdążył zejść z boiska więc nie mógł na nie wrócić.
Z pierwszysch wypowiedzi sędziów i federacji wynikało że wszystko było ok
32
Wreszcie ktoś podszedł do Realu tak jak się powinno - złapali ich za jaja i nie puścili od pierwszej do ostatniej minuty. Widać że Pep miał plan na cały dwumecz - spokojnie i bez strat w pierwszym meczu i pełna moc w drugim.
A Real? Nie zagrał nic innego niż rok temu, tylko rok temu był jakiś niewyobrażalny zbieg okoliczności, farta, błędów bramkarzy i obrońców, a do tego Benzema złapał świetny okres. Bardzo dziwiłem się w tym sezonie że ani Liverpool ani Chelsea nawet nie podjęli walki, oddali swoje mecze walkowerem.
Mam nadzieję że to nie spowoduje rewolucji w Realu, w końcu "kadra jest kompletna". Ciekawe jak zareagują w lidze, jakby spadli za Atletico to już by było upokorzenie. No i wpadają do drugiego koszyka w LM, a w pierwszym już czekają mistrzowie Portugalii i Holandii...
10
W końcu ktoś podszedł do Realu tak jak się powinno. Chelsea i Liverpool nawet nie podjęli walki.
0
Nie ma się co dziwić że Barca zabrała Yamala z domu i że zamieszkał w La Masii
0
@darek60 Serio jest na świecie jeszcze ktoś kto myśli że była możliwość pozostania Messiego w Barcelonie? Gdzie Ty chłopie byłeś przez te półtora roku?
6
Dwie statystyki są bardzo interesujące:
1. Lewy: wielu Go deprecjonuje ale ma lepszy pierwszy sezon niż tacy zawodnicy jak Eto'o, Villa, Henry czy Suarez. Trzeba też zauważyć że zrobił to bez karnych i że przez dużą część sezonu graliśmy w wielkim ofensywnym osłabieniu.
2: Pedri: Miał 39 potencjalnych asyst i nie padł z tego żaden gol? Brzmi wręcz niewiarygodnie, przecież to aż niemożliwe
0
Mam wrażenie że coś wisi w powietrzu, oby bez jakiegoś ostrego wejścia
0
Ale dać Elevenowcom mecz w którym zapewne Barca zapewni sobie mistrzostwo to już wyższy poziom sadyzmu :)
4
Nie wierzę że jakikolwiek kibic przedkłada styl gry nad sukcesy. Ja bym tam wolał wygrać 38razy po 1-0 niż mieszać manity z porażkami i przegrać tytuł o 1 pkt. Myślę że nie byłoby żadnej dyskusji jak byśmy w te nasze 1-0 częściej wplatali wyższe wyniki ale weźcie pod uwagę to że od stycznia rozsypał nam się cały atak. Przecież przed MS graliśmy dużo lepiej i jestem przekonany że to wróci.
13
Jakby ten myk z wypożyczeniem się udał to Tebasa szlag trafi na miejscu :D
0
@Barca1922 To że jest symulantem nie zmienia faktu że jest faulowany
1
@Peciak A w Barcelonie grał gówno z piachem. Mieliśmy Go trzymać 2 lata i wystawiać do składu bo może odpali?
A Todibo sam powiedział że to jego wina że Mu nie poszło u nas. Teraz gra w podstawie w słabszym klubie to chyba nic dziwnego że złapał formę.
0
@s0nar A suvy Porshe to nie czasem Volkswageny w przebraniu?
0
Liga Mistrzów to jednak dziwne rozgrywki, Inter który ma szansę się nie zakwalifikować do przyszłych rozgrywek, który wyeliminował nas przez to że nasza obrona się zesrała, teraz praktycznie jest w finale. Z drugiej strony City czyli w tym momencie absolutnie najlepsza drużyna świata wcale nie jest pewna awansu.
0
@cyron1 Tylko że ten Lewy w kryzysie jest cały czas liderem klasyfikacji strzelców i kanadyjskiej, przed wychwalanym pod niebiosa Griezzmanem
2
@626 Ta trójka w lidze kopie się po czole i wisi tylko na indywidualnych błyskach Viniciusa który jak dostanie 3 kosy to przestaje grać i zaczyna się wkurzać.
7
Tak się zastanawiam co by było gdybyśmy to my wyszli na boisko we wczorajszym meczu. Real wcale nie ma lepszych piłkarzy niż my a w meczu o taką stawkę potrafią zagrać 3 poziomy wyżej niż w lidze. Męczą się z Osasuną po to żeby za 3 dni zagrać taki mecz z najlepszą obecnie drużyną w Europie.
P.S. Krytycy Lewego oglądnijcie sobie ten mecz jeszcze raz i zobaczcie jak gra najlepszy napastnik na świecie jak nie ma Mu kto podać