kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@emjot W którym miejscu?
Nie wiem czy tutaj miałoby to znaczenie ale przy tak mikroskopijnych spalonych nawet najmniejszy ułamek sekundy ma znaczenie i nie da się dokładnie określić co jest momentem podania.
1
Trzeba powiedzieć że Real ma rację, sędziowie chcą wychwytywać milimetrowe spalone a przecież kontakt nogo z piłką trwa jakiś ułamek sekundy. Nie da się prezycyjnie powiedzieć kiedy nastąpiło podanie, przy takich milimetrowych spalonych wystarczy klatka do przodu-do tyłu i już sytuacja może się zmienić.
Chyba z Betisem mieliśmy nieuznanego gola bo wyłapali czubek buta Raphinii.
Niestety nie ma szans tego sprecyzować, zawsze będą tu kontrowersje
4
A mnie cieszy postawa Lewego bo trzeba mieć naprawdę dużo złej woli żeby nie widzieć odmiany w jego grze. Walczył, pokazywał się, przestał popełniać proste błędy techniczne, nie dawał się przepychać. Dobry występ okraszony genialnym zagraniem do Balde. Oby tak dalej, gole same przyjdą.
2
To teraz zagadka: przed sezonem ktoś mówi że co prawda nie będzie nas już w Europie, ale w połowie marca będziemy mieć 12 pkt przewagi w lidze, będziemy prowadzić po pierwszym meczu w PK po zwycięstwie na Bernabeu i że wygramy SPH po świetnym meczu w finale z Realem. Bierzecie? Bo ja na 100% tak.
28
Zaczął fatalnie ale teraz z każdym meczem pokazuje że może dać wiele naszej drużynie. W takiej formie Kessiego wcale nie chcę wymiany na Brozovica.
4
Jak byśmy dalej płacili Negreirze to by było spokojne 3-0 a nie teraz sie trzeba denerwować do końca
3
@Freek_Tom Raphinia specjalnie nie trafił żeby Roberto strzelił
7
Z akcji to wyglądało na dużo większego spalonego
0
Pół metra sponego
0
Oby Xaviemu nie przyszło do głowy zmieniać Raphinie…
3
@Toretto przecież Orłowski nie komentuje
29
Nie można nie zauważyć dobrej gry Lewego. W końcu nie robi technicznych baboli, walczy, pokazuje się, nie przegrywa pojedynków fizycznych. Oby tak dalej a gole same przyjdą.
0
Nie zrozumiem tego lomysłu grania wszystkich stałych fragmentów na długi słupek na zgranie. Kompletnie nic nam z tego nie wychodzi
1
Nawet jak przegramy to nic strasznego się nie stanie, będzie dalej 6 pkt.
0
Panie Tebas, rzuć Pan okiem na wyniki hiszpańskich drużyn w pucharach. Całe założenie FFP opiera się na tym że liga angielska w końcu je*nie i nie będzie petroklubów, tylko że na razie ani na jedno ani na drugie się nie zanosi
15
Oto kolejny dowód na to że Superliga powinna powstać jak najszybciej po to żeby osłabić tą bandycką organizację jaką jest UEFA. Nie muszą czekać na wyroki, wystarczy że mają podejrzenia i mogą sobie wyrzucić klub.
1
Mnie bardzo ciekawi wątek że wiele klubów płaciło i że to było normalne. Dlaczego nie ma więcej informacji na ten temat? Nawet dziennikarze powinni to podrążyć trochę bo cały czas pojawia się ta informacja.
5
Od zawsze mówię że trzymanie młodego bramkarza i nie dawanie Mu szansy na grę to idiotyzm. Jest kupa bramkarzy >34 lata którzy na pewno chętnie przyszliby tu na ławkę a dawaliby dobry poziom w razie potrzeby.
2
Czyli podsumowując tak na szybko: W Hiszpanii sportowo raczej nic nam nie grozi bo nawet jak jakiś sędzia zacznie nas obciążać (w co wątpię) to i tak wszystko się przedawniło. W Europie może być trochę gorzej i tu pytanie czy UEFA będzie robić jakieś kroki przed zakończeniem rozprawy. Podejrzewam że nie bo musieliby rozpocząć własne śledztwo.
1
Cały czas twierdzą że inne kluby też płaciły, przecież w tym musi być jakieś zaczepienie…
0
@Chlebek23391 No właśnie musisz to przyjąć do wiadomości, nie podchodź do sprawy emocjonalnie. Płaciliśmy aktywnemu sędziemu przez kilkanaście lat nie wiadomo za co. Sam ten fakt jest już całkowicie nas kompromituje.
0
@Chlebek23391 Ale naprawdę nie razi Cię płacenie Negreirze (czy jak to się tam odmienia) przez te wszystkie lata? Przyznasz chyba że to naprawdę śmierdzi? Dlaczego wybrali akurat jego? Nie mogli jakiegoś innego słupa znaleźć? Przecież to z boku strasznie źle wygląda.
0
@Chlebek23391 Ja też uważam i od początku to mówiłem że to nie jest żadna korupcja tylko sposób na wyciąganie pieniędzy z klubu. Zwłaszcza że teraz pojawiają się informacje że pieniądze z konta były wyciągane z bankomatów i gdzieś przepadały. To że miałyby trafiać bezpośrednio do sędziów jest tak nieprawdopodobne że moim zdaniem niemożliwe, a jak już to nieudane bo każdy kto śledził ligę przez te lata widział że sędziowie częściej nas krzywdzili niż nam pomagali.
Ale
Jak to dzisiaj w "Holi" dobrze powiedział Orłowski - jak kogoś złapią na dopingu to nikogo nie interesuje czy ten doping był skuteczny - z automatu jest kara i koniec dyskusji. My płaciliśmy wiceszefowi kolegium sędziowskiego i to jest tak potworny konflikt interesów że nie rozumiem jak ktoś może to negować. Myślę że im bardziej obszerny będzie proces tym bardziej przejdziemy przez niego suchą nogą, bo oczywiście wszyscy trenerzy, piłkarze i przede wszystkim sędziowie zeznają że nie było nacisków a tym bardziej płacenia, bo przecież przyznając się że wzięli kasę sami ściągają na siebie odpowiedzialność.
1
Od dawna twierdzę że powinniśmy już podziękować Busquetsowi. Ale w kontekście problemów z FFP i sprawą Negreiry w tle to przy takiej obniżce już bym się zastanowił. Chociaż patrząc na dotychczasowe działania Busquetsa nie chce mi się wierzyć że zgodzi się na te 3-4 mln.
0
Jeżeli oni chcą z tego zrobić tak szeroki proces to to się będzie ciągnęło latami. Przesłuchania sędziów, trenerów, pewnie zaraz zawodników... Nie wiem po co to. Jak mają dać karę to przecież dowody na płacenie są ewidentne, po co to tak rozszerzać?
1
@Magicc89PL Przecież jest w tekscie napisane że Tebas potwierdził że będzie mógł grać na licencji rezerw
0
@martin86 Ale przynajmniej przestał przegrywać każdy pojedynek siłowy, nie boi się przepychać z obrońcami. Zostało nam czekać do przerwy reprezentacyjnej i liczyć na to że wróci do formy po tej kontuzji.
1
Nasza wina w sprawie Negreiry jest ewidentna: do sprawdzenia tego wystarczy minuta i wejście w historię przelewów. Ale widzę że będą chcieli udowodnić korupcję sędziów pokazując konkretne mecze a to już będzie bardzo karkołomne zadanie bo na każdy błąd w naszą stronę możemy wyciągną kilka przeciwko nam.
A co do meczu to widać że mistrzostwo jest nam pisane bo mamy farta jak nigdy. Trzeba pochwalić Gila Manzano, bo pomimo tego że po prostu zrobił to co do niego należało to poziom sędziowski jest tak niski że wszystkiego można się spodziewać.
0
@robertocarlos76 Na pierwszym miejscu, mogą tam stać ile wlezie
0
@kamillek88 Poprawka: nie gdyby nie VAR tylko gdyby nie ręka Muniaina